PurplePTSD: Vikings Draft Class, Jefferson’s Career High, 5. Hafta için Daha Kötü HaberPurplePTSD: Vikings Draft Class, Jefferson's Career High, 5. Hafta için Daha Kötü Haber
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings genel müdürü Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

kardeş sitesi VikinglerBölgesi dır-dir morPTSD.comve oradaki adamlar ve kızlar Minnesota Vikings analizini bizim kadar yayıyorlar.

İşte son birkaç gündeki en iyi içeriklerinden bazıları:

1 – Vikingler 2022 taslağının bir başka üyesini yaralanma nedeniyle kaybettigüvenlikten bir hafta sonra Lewis Cine bacağını kırdı.

2 – Justin Jefferson gelişigüzel bir kariyer rekoru kırdı 5. hafta resepsiyonlarında.

3 – PPTSD teklifler sekiz çılgın düşünce Vikinglerin Ayılara karşı kazandığı zafer.

4 – Justin Jefferson Pazar günü rekorları kıran tek adam değildi.

5 – Josh Frey, Vikinglerin 5. Haftadaki hücum çıkışını alkışlıyor. İşte neden.


Vikingler, Kirk Cousins’in bir başka oyun kazanan sürüşü ve köşe oyuncusu Cameron Dantzler’den vahşi bir beceriksizlik sayesinde 5., 29-22. Haftalarda Chicago Bears’ı devirdi. Minnesota’nın savunması eski numaralarına bağlıydı, 4. Çeyrekte yükselirken oyunun orta bölümünde uyuyakaldı. Bir trend haline geldi.

PFF başına Vikings En İyi Savunma Performansı Oyuncuları ve Ayılar
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe oyuncusu Cameron Dantzler Sr. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Geniş alıcı Justin Jefferson 12 yakalama, 154 karşılama yardası kaydetti ve Vikingler açıkça yetenekten yoksun olan cılız bir küçük Bears takımı tarafından kaydıkça touchdown yapmadı.

Vikingler, 6. haftada New York Jets’te 40-17 mağlup olan Miami Dolphins’e karşı erken üç sayılık yol favorileri. Green Bay Packers, Londra’da New York Giants’a yenildi ve Minnesota’nın NFC Kuzey’in tepesinde en az iki hafta tek başına oturmasını sağladı. Vikingler aynı zamanda NFC’de Philadelphia Eagles’ın arkasındaki 2 numaralı tohum ve playofflar bugün başlasa bir ev playoff maçına ev sahipliği yapacaktı.

Minnesota’nın hücum hattı, 2012’den bu yana herhangi bir sezondan tamamen farklı bir tempoda jöle olmaya devam ediyor. Christian Darrisaw ve Brian O’Neill’in üstesinden geliyor, Garrett Bradbury birdenbire korkunç değil ve ardından gardiyanlar Ezra Cleveland ve Ed Ingram. kendi tutuyor. Bir Vikings takımının oyun kurucu Kirk Cousins’i dik tutması yeni ve cesur bir dünya gibi geliyor.

Yolun geri kalanında 6-6’lık bir rekor, sezon sonunda Vikingleri alt ederdi. Tabii ki, bölümü kazanmak tercih edilir, ancak yolun geri kalanında en kötü senaryo olarak .500 futbol, ​​bir playoff rıhtımını netleştirir.Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/purpleptsd-more-bad-news-for-vikings-draft-class-jeffersons-career-high-week-5

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir