PurplePTSD: Vikingler TE için Kuzenlerin Karşılaştırması, NFL Geri Döndü, Barr’ın Kanıtlama AnlaşmasıPurplePTSD: Vikingler TE için Kuzenlerin Karşılaştırması, NFL Geri Döndü, Barr'ın Kanıtlama Anlaşması

26 Mayıs 2021; Eagan, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in sıkı sonu Zach Davidson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

kardeş sitesi VikinglerBölgesi dır-dir morPTSD.comve oradaki adamlar ve kızlar Minnesota Vikings analizini bizim kadar yayıyorlar.

İşte son birkaç gündeki en iyi içeriklerinden bazıları:

1 – Kirk Kuzenleri Vikings TE3’ü Tyler Conklin ile karşılaştırdıMart ayında New York Jets’e katılan.

2 – NFL, sezon öncesi futboluyla geri döndü ve PPTSD Hall of Fame oyununu bozar.

3 – Anthony Barr Dallas’ta “kanıtlamak” için bir yılı var.

4 – İçinde günlük video bölümüDustin Baker neden Chris Reed’in başından beri Garrett Bradbury için acil durum planı olabileceğini açıklıyor.

5 – Vikingler bir “üçüncü geçiş hücumcusu” ile takas ederlerse,” özellikle Denver’dan Malik Reed?


Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).


PurplePTSD: Vikingler TE için Kuzenlerin Karşılaştırması, NFL Geri Döndü, Barr'ın Kanıtlama Anlaşması

Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/purpleptsd-cousins-comparison-for-vikings-te-nfl-is-back-barrs-prove-it-deal

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir