PurplePTSD: Tüm Viking-Dönmüş Ayılar Dönekler, Josh Metellus, CFBPurplePTSD: Tüm Viking-Dönmüş Ayılar Dönekler, Josh Metellus, CFB
7 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings savunma oyuncusu Armon Watts. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

kardeş sitesi VikinglerBölgesi dır-dir morPTSD.comve oradaki adamlar ve kızlar Minnesota Vikings analizini bizim kadar yayıyorlar.

İşte son birkaç gündeki en iyi içeriklerinden bazıları:

1 – morPTSD tüm eski Vikingleri belirtir şimdi Bears kadrosunun bir parçası.

2 – Aniden, yedek güvenlik Josh Metellus çok ama çok önemli.

3 – Josh Frey etli eşleşmeleri anlatıyor NCAA’de bu hafta sonu.

4 – üzerindeki tartışmalara bir bakış Vikingler NFC Kuzeyinde gerçek ayakta.

5 – Son olarak, Dustin Baker günlük posta çantasına cevap verir.


Vikingler, 28-25. Haftalarda New Orleans Saints’i özel takımların mojo’su ve Kirk Cousins’tan muhteşem bir maç kazandıran sürüş sayesinde nakavt etti. Kicker Greg Joseph, merakla önemli bir ekstra puanı kaçırmış olmasına rağmen, beş saha golüyle günü kurtardı. Performansıyla NFC Özel Takımlar Haftanın Oyuncusu ödülünü kazandı.

Dalvin Cook Ayılara Karşı Yola Çıkabilecek mi?
9 Ocak 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’u geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Geniş alıcı Justin Jefferson, Minnesota’nın QB1, RB1, WR1 ve LG’si olmayan bir takımla ilgilenirken 10 yakalama, 147 karşılama yarda ve hızlı bir gol için forma döndü.

Vikingler, New York Giants’ta 4. haftada 20-12 kaybeden rakibi Chicago Bears’a karşı yedi sayılık evlerinin favorisi. Green Bay Packers da 4. Haftada New England Patriots’u yenerek kazandı, ancak Vikingler eşitlik bozmalar sayesinde NFC Kuzey’in zirvesinde kaldı. Minnesota, 7 Ekim itibariyle NFC’nin 2 numaralı tohumu.

Lewis Cine kırık bir bacağına yenildi, dört maçta özel takımlara katkıda bulunan Vikings 1.Round için hayal kırıklığı yaratan bir gelişme. Vikingler, Cine’i Harrison Smith’ten sonra bir yaşam planı olarak hazırladılar, ancak Georgia mezunu 2023’e kadar tekrar normal bir sezon sahası göremeyecek. Minnesota, güvenlik görevlileri Josh Metellus ve Myles Dorn’dan Cine’nin yerine adım atmalarını isteyecek. Vikingler ayrıca Çarşamba günü, yazı organizasyonda geçiren tanıdık bir isim olan Mike Brown’a imza attı.Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/purpleptsd-all-the-vikings-turned-bears-turncoats-josh-metellus-cfb

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir