PurplePTSD: Rick Spielman ve Mike Zimmer Yeniden Birleşiyor, Greg Joseph Hype, Pozisyon SavaşlarıZimmer ve Spielman konuşuyor

18 Ekim 2015; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Mike Zimmer, genel menajer Rick Spielman ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Bruce Kluckhohn-USA TODAY Sports.

kardeş sitesi VikinglerBölgesi dır-dir morPTSD.comve oradaki adamlar ve kızlar Minnesota Vikings analizini bizim kadar yayıyorlar.

İşte son birkaç gündeki en iyi içeriklerinden bazıları:

1 – PPTSD Mike Zimmer ve Rick Spielman’ın şimdi aynı web sitesi için NFL analistleri.

2 – Vikings yeni özel ekipler koordinatörü Matt Daniels, vurucusu Greg Joseph’i seviyor. Daniel’ler Vikingler için bir kariyer yılı öngörüyor.

3 – Josh Frey yıkılıyor izlemek için pozisyon savaşları Vikings oyuncuları pedleri takarken.

4 – İçinde günlük video segmentiDustin Baker, Minnesota’nın eğitim kampının ilk haftasından tüm önemli kazanımları kaldırıyor.

5 – Kyle Joudry Vikinglerin “maksimum koruma derin atış


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Bleacher Report'un Vikingler İçin En Son Ticaret Fikri
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/purpleptsd-rick-spielman-and-mike-zimmer-reunite-greg-joseph-hype-position-battles

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir