PurplePTSD: Genç Viking için Bir Çağın Sonu, Güzel Bir Yaralanma Raporu, David MontgomeryPurplePTSD: Genç Viking için Bir Çağın Sonu, Güzel Bir Yaralanma Raporu, David Montgomery
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings savunma oyuncusu Jaylen Twyman. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

kardeş sitesi VikinglerBölgesi dır-dir morPTSD.comve oradaki adamlar ve kızlar Minnesota Vikings analizini bizim kadar yayıyorlar.

İşte son birkaç gündeki en iyi içeriklerinden bazıları:

1 – Vikingler belirsiz bir şekilde Jaylen Twyman’ı serbest bıraktı bu hafta — bir mini dönemin sonu.

2 – Göreceli olarak konuşursak, Lewis Cine’nin bilgisini geçen hafta sonundan çıkarırsanız, Minnesota’nın oldukça temiz bir yaralanma raporu.

3 – Bears RB David Montgomery doğru yönde trend — Chicago aşkına — 5. Haftada oynamak için.

4 – İçinde günlük video segmentimürettebat Vikinglerde Bleav Vikings-Saints’in ön izlemesi.

5 – Ve PPTSD editör Josh Frey’in 5. Hafta için NFL seçtikleri burada.


Vikingler, 28-25. Haftalarda New Orleans Saints’i özel takımların mojo’su ve Kirk Cousins’tan muhteşem bir maç kazandıran sürüş sayesinde nakavt etti. Kicker Greg Joseph, merakla önemli bir ekstra puanı kaçırmış olmasına rağmen, beş saha golüyle günü kurtardı. Performansıyla NFC Özel Takımlar Haftanın Oyuncusu ödülünü kazandı.

Vikings Kicker Şehir Merkezinden Vurmaya Devam Ediyor
Minnesota Vikings tekmeleyen Greg Joseph.© DAMON HIGGINS/THE PALM BEACH DAILY NEWS / USA TODAY NETWORK.

Geniş alıcı Justin Jefferson, Minnesota’nın QB1, RB1, WR1 ve LG’si olmayan bir takımla ilgilenirken 10 yakalama, 147 karşılama yarda ve hızlı bir gol için forma döndü.

Vikingler, New York Giants’ta 4. haftada 20-12 kaybeden rakibi Chicago Bears’a karşı yedi sayılık evlerinin favorisi. Green Bay Packers da 4. Haftada New England Patriots’u yenerek kazandı, ancak Vikingler eşitlik bozmalar sayesinde NFC Kuzey’in zirvesinde kaldı. Minnesota, 6 Ekim itibariyle NFC’nin 2 numaralı tohumu.

Lewis Cine kırık bir bacağına yenildi, dört maçta özel takımlara katkıda bulunan Vikings 1.Round için hayal kırıklığı yaratan bir gelişme. Vikingler, Cine’i Harrison Smith’ten sonra bir yaşam planı olarak hazırladılar, ancak Georgia mezunu 2023’e kadar normal bir sezon sahası görmeyecek. Minnesota, güvenlik görevlileri Josh Metellus ve Myles Dorn’dan Cine’nin yerine adım atmalarını isteyecek. Vikingler ayrıca Çarşamba günü, yazı organizasyonda geçiren tanıdık bir isim olan Mike Brown’a imza attı.NFL World, Vikings Rookie'nin Yıkıcı Yaralanmasına Tepki Verdi

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/purpleptsd-end-of-an-era-for-young-viking-a-pretty-injury-report-david-montgomery

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir