PurplePTSD: Darrisaw Out, 2 Kişi İçeride, 11. Hafta MiseryPurplePTSD: Darrisaw Out, 2 Diğer Kişi, 11. Haftada Misery
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings, Olisaemeka Udoh’u (74) koruyor ve Christian Darrisaw ile hücum mücadelesi veriyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

kardeş site VikingsBölgesi dır-dir morPTSD.comve oradaki erkekler ve kızlar Minnesota Vikings analizini bizim kadar yayıyorlar.

İşte son birkaç günün öne çıkan içeriklerinden bazıları:

1 – Christian Darrisaw beyin sarsıntısı nedeniyle 12. Haftayı kaçıracak ve PPTSD düşünceleri var.

2 – Darrisaw oynamayacak olsa da, iki Viking savunucusu yükseliş eğilimi gösteriyor Patriots’a karşı yaralanma kurtarma için.

3 – bu Viking siperleri rakipsizdive sonuç olarak kulüp 40-3 kaybetti.

4 – İçinde günlük video bölümüDustin Baker, MIN-DAL’in kapsamlı çıkarımlarını inceliyor.

5 – Ve sonunda, bir NFC Kuzey toplaması.


Dallas Kovboyları, tüm aşamalardaki mutlak hakimiyet ve Vikinglerin hücum hattı ve savunmasındaki genel cansızlık sayesinde 11. Hafta, 40-3’te Vikinglerin içini boşalttı. Bu olaydan sonra, gerçekten de 10. Haftada Buffalo Bills’i yenmenin neden olduğu bir akşamdan kalmalık vardı.

PurplePTSD: Darrisaw Out, 2 Kişi İçeride, 11. Hafta Misery
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Geniş alıcı Justin Jefferson, genç oyun kurucunun 1. Çeyrek’ten sonra neredeyse hiç etkisinin olmadığı bir oyunda sadece 3 yakalama, 33 karşılama yardası kaydetti ve gol atmadı. Jefferson, geçen haftaki 2.000’den fazla yarda tahmininden bir düşüşle şu anda 1.858 karşılama yardası için tempoda.

Vikingler, Pazar günü New York Jets’i 10-3 yenen New England Patriots’a karşı 12. haftada deplasmanda üç sayılık favori konumunda. New England, NFL’nin en iyi savunmasına sahip ve bir şekilde Vikingleri üç puanla sınırlayan Kovboylar savunma grubundan daha iyi.

Packers, 11. Haftada yine kaybetti – Tennessee Titans’a karşı kendi sahasında bir başarısızlık. Playoff umutları neredeyse tamamen yok oldu. Vikingler, NFC’de Eagles’ın arkasındaki 2 numaralı seri başı ve playofflar bugün başlarsa San Francisco 49ers’a karşı kendi sahasında bir playoff maçına ev sahipliği yapacak.

Minnesota’nın hücum hattının biraz vicdan muhasebesi yapmak için birkaç günü var çünkü Kovboylara karşı iğrençti. Ve Vatanseverlerin geçiş acelesi hiçbir erteleme sağlamayacak.

PurplePTSD: Darrisaw Out, 2 Kişi İçeride, 11. Hafta Misery
9 Ocak 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; New England Patriots’un başantrenörü Bill Belichick. Zorunlu Kredi: Rhona Wise-USA TODAY Sports.

Yolun geri kalanında 2-5 veya 1-6’lık bir rekor, sezon sonrası Vikingleri mahveder. Tabii ki, bölümü kazanmak tercih edilir, ancak vasat altı futbol, ​​en kötü senaryo olarak, bir play-off rıhtımını netleştirir. 8-2’lik bir başlangıcın avantajı bu. Vikinglerin sezon sonrasına ulaşma olasılığı %99, başına BeşOtuzSekiz.

Vikingler, Patriots’a karşı üst üste beş maç kaybetti, ancak Tom Brady bu yarışmaların beşinde de dümendeydi ve artık New England’da çalışmıyor. Bunun yerine Minnesota, Mac Jones’a ilk kez göz attı.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/purpleptsd-darrisaw-out-2-others-in-week-11-misery

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir