Profesyonellerin Ne Giydiği: Rawlings Açılış NFT’leri Nadir Beyzbol Eldivenlerini Sergiliyor


Rawlings bir NFT koleksiyonu başlattı geçen ay Açık deniz, fiziksel bir beyzbol eldivenine bir mantar olmayan jetonu (NFT) bağlayan. NFT’ler hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, bkz. burada bir açıklayıcı için.

Basın bülteninden: “Bu çok nadir, sınırlı sayıda üretilen Rawlings eldivenleri, yalnızca ‘PRIMUS NFT’ projesi için tasarlanmış ve üretilmiştir, asla yeniden üretilemez. Alıcı, NFT’lerden birini satın alarak, NFT’lerini fiziksel eldivenleriyle değiştirebilecek ve ayrıca Rawlings’in gelecekteki özel tekliflerine erişim kazanacak.”

Her otantik, yüksek performanslı eldiven benzersizdir ve fiziksel eldiveninizin orijinal olduğunu ve resmi PRIMUS NFT koleksiyonundan olduğunu kanıtlayan ayrı ayrı numaralandırılmış bir Orijinallik Sertifikası ile birlikte gelir.

Profesyonellerin Ne Giydiği: Rawlings Açılış NFT'leri Nadir Beyzbol Eldivenlerini Sergiliyor
Profesyonellerin Ne Giydiği: Rawlings Açılış NFT'leri Nadir Beyzbol Eldivenlerini Sergiliyor 5

Ayrıca üzerinde Rawlings NFT damgası ve baskı numarası bulunmaktadır. Bu, eldiveni NFT’sine geri bağlar ve her bir eldiveni türünün tek örneği yapar. Örneğin, NFT’niz PRIMUS Pro #22 ise, eldivenin başparmak tarafına 22/300 damgalı bir eldiven alacaksınız.

Bir satın alma işleminin NFT’yi fiziksel eldivenle değiştirmenize olanak tanıdığını unutmamak önemlidir; her ikisine birden sahip olamazsınız. Bu biraz kafa karıştırıcı görünse de, NFT’ler ilk kez fiziksel eldivenlere bağlandığından Rawlings’in her birinin değerini daha iyi anlamasına yardımcı olacaktır. Ayrıca bir discord sunucusu Rawlings’in PRIMUS projesi için yarattığı.

Profesyonellerin Ne Giydiği: Rawlings Açılış NFT'leri Nadir Beyzbol Eldivenlerini Sergiliyor
Profesyonellerin Ne Giydiği: Rawlings Açılış NFT'leri Nadir Beyzbol Eldivenlerini Sergiliyor 6

Nadirliğe bağlı olarak toplamda ~500$ ile 1500$ arasında değişen 461 NFT vardır.

-Tier 1: 300’e kadar numaralandırılmış “PRIMUS Pro”

– 2. Aşama: 150’ye kadar numaralandırılmış “PRIMUS Gold”

-Tier 3: “PRIMUS Platinum” 10’a kadar numaralandırılmıştır

-Tier 4: “PRİMUS THE LINDOR 1/1” 1/1, KULLANILAN OYUN

Rawlings Dijital Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Dylan Kavanagh’a göre Rawlings, “projeyi, beyzbol eldivenlerinin koleksiyoncular dünyasında zaten çok popüler olduğu ve NFT’lerin bu pazara kimlik doğrulama ve kıtlık sağlayabileceği fikrinden yola çıkarak oluşturdu.”

PRIMUS LINDOR 1/1 UP 10/12 TARİHİNDE İHALE İÇİN

Sunulan en özel eldiven NFT bu 27 Temmuz 2022’de Yankees’e karşı Francisco Lindor’un tasarlayıp giydiği 1 eldivenden 1’i. Fiziksel eldiveni yukarıda görebilirsiniz, imzalı ve yıpranmış. Açık artırmadan elde edilen tüm gelir, Francisco Lindor’un hayır kurumuna gidiyor: Francisco Lindor Burs Fonu.

Profesyonellerin Ne Giydiği: Rawlings Açılış NFT'leri Nadir Beyzbol Eldivenlerini Sergiliyor
(Fiziksel eldiven, Lindor tarafından giyilmeden önce, PRIMUS Lindor 1/1 NFT ile açık artırmaya çıkıyor)

Daha önce bahsedilen NFT’lerin (Pro, Gold ve Platinum katmanları) fiziksel eldiven için DEĞİŞTİRİLMESİ gerekirken, 1’e 1 giyilen bu özel oyun NFT ile birlikte DAHİL olacak ve şu anda hayır amaçlı açık artırmaya çıkarılıyor VE İHALE 12 EKİM’DE SONLANACAKTIR. 1’e 1 “paket” ayrıca bu yıl Rawlings Altın Eldiven Ödülleri’ne 2 bilet (ve tüm masrafları ödenmiş seyahat) içerecek NYC’deki Plaza Hotel’de, kesinlikle hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsat.

Rawlings’in NFT koleksiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda yorumlarınızı duymak isterim.


Kaynak : https://www.whatproswear.com/baseball/news/rawlings-inaugural-nfts-showcase-rare-baseball-gloves-1-of-1-primus-lindor-up-for-bid-now-thru-10-12/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir