Pro Bowl Küçümsemeler, Geri Dönüş Akşamdan Kalma, 16. Haftada Açıklamalı Galibiyet?Cevaplanan Sorular: Pro Bowl Küçümsemeler, Geri Dönüş Akşamdan Kalma, Beyanname Kazanma
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geri koşarken Alexander Mattison (2), pivot Garrett Bradbury’ye (56) ve hücumda Christian Darrisaw’a müdahale ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, 22 Aralık sayısı, havalı bir tarzda ele alındı. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

Cevaplanan Sorular: Pro Bowl Küçümsemeler, Geri Dönüş Akşamdan Kalma, Beyanname Kazanma

S: Vikings Pro Bowl’daki en büyük küçümseme kimdi?

Cevaplanan Sorular: Pro
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings taarruzu Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

C: Christian Darrisaw. şüphesiz.

Darrisaw, tüm müdahaleler arasında NFL’de ikinci sırada göre Profesyonel Futbol Odağı. Ne yazık ki, onun iyiliği için, onay almak için Trent Williams ve Tristan Wirfs gibi “büyük isim” OT’leri tahttan indirmesi gerekiyor.

Darrisaw bir Pro Bowl yedeğidir, bu yüzden yine de övgüleri alacaktır. Ancak 2022 performansı, otomatik Pro Bowl takdirini hak ediyor.

S: Sizce Vikingler, Buffalo Bills’i yendikten sonra gördüğümüz gibi akşamdan kalma bir dönüş yaşayacak mı?

Pro Bowl Küçümsemeler, Geri Dönüş Akşamdan Kalma, 16. Haftada Açıklamalı Galibiyet?
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks, Bills’te. Zorunlu Kredi: Gregory Fisher-USA TODAY Sports.

A: “Elbette hayır” demek isteriz ama 2022 Vikings ile bunu yapamazsınız.

Hepsini bir araya getirdiklerinde “zamanı geldi” diyeceğiz. Ancak genellikle, bu tür Vikingler hakkında belirli bir şey hissettiğinizde – tam tersini yaparlar.

Minnesota’nın bir cüsseli Geçen ay Dallas Cowboys’a karşı akşamdan kalma. Böyle bir diziyi tekrar görmek şaşırtıcı olmaz. Ama bu sefer akşamdan kalma olmaması için bizi not edin.

S: Bu Cumartesi Vikingler için bir ‘açıklama galibiyetine’ ne dersiniz?

Pro Bowl Küçümsemeler, Geri Dönüş Akşamdan Kalma, 16. Haftada Açıklamalı Galibiyet?
30 Ekim 2022; Seattle, Washington, ABD; New York Giants, Jackson ve Dexter Lawrence’a bayılıyor. Zorunlu Kredi: Joe Nicholson-USA TODAY Sports.

A: LeBron James’in on yıl önce dediği gibi, “Lanet olası bir zaman.”

Vikinglerin birini sekiz puandan fazla yenmesi harika olurdu. Sadece yapmayı reddediyorlar. Minnesota, üç aydan fazla bir süredir bir takımı birden fazla yenemedi. Tek skorlu maçlarda 10-0’lar.

Vikingler, üç hafta sonra sezon sonrası 1. Turda Giants ile oynayabilir. Bu nedenle, bu sefer New York’u kolayca yenmek güzel olurdu. göreceğiz.

Genel olarak, takım vahşi bir geri dönüş içermeyen bir açıklama galibiyeti için gecikti – çok gecikti -.


Vikingler 5 Yıl Sonra Kuzeyi Nasıl Kazandı?

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/comeback-hangover/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir