Pro Bowl Küçümsemeler, Eski Bir Başlangıç ​​Oyuncusundan Feragat ve Unutulmuş KuzeyCevaplanan Sorular: Bir Yaralanma Hıçkırık, 32. Derece Savunma, Jetler
20 Aralık 2021; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve Minnesota Vikings hücumunda Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports.

Vikingler Bölgesi ile ortak çalışır morPTSD, benzer şekilde mükemmel Minnesota Vikings içeriği ortaya koymak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Sonuç olarak, haftalık bir parça olan “The View from VT”de ara sıra sunduklarını tanıtıyoruz. Geçen haftaki makalelerinden beşine bir göz atın.

1) 3 Ana Vikings Pro Bowl Snubs: Genel olarak, Minnesota Vikings için sağlam bir yıldı. Toplam 5 oyuncu onay aldı ve oyunun her aşaması Minnesota tarafından temsil ediliyor. Takımın uzun balığı olan Andrew Depaola bunu başaracağı için gerçekten heyecanlı görünüyordu. Yine de, başta Christian Darris olmak üzere birkaç kişinin daha dahil edilmesi gerektiğine dair bir dava var.

2) Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter’dan Feragat Ediyor: Ben de şaşırdım bu hareketine. Colts 2022’de hiçbir yere gitmiyor ve Minnesota’ya karşı güçlü bir maçtan yeni çıkıyordu. Umarım, savunma tarafı bir playoff takımıyla sözleşme imzalar ve ona bir Super Bowl’u takip etme şansı verir.

3) ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts İle Hiç Etkilenmedi: Bu konu hakkında oldukça fazla gevezelik oldu. Kirk Cousins’in istatistikleri – 460 yarda, 4 gol ve 2 INT – muazzam (özellikle INT’lerden sadece kısmen sorumlu olduğunu hatırladığımızda). Yine de, gelişmiş istatistikler aynı görüşe sahip değil. Değeri ne olursa olsun QB1, NFC Haftanın Hücum Oyuncusu ödülünü kazandı.

4) QB’de Vikinglerin Kimle İmzaladığına Asla İnanmayacaksınız: Ben de bunun olacağını görmeyenlerdendim. Yine de Josh Rosen’i eklemek çok mantıklı. Başlangıç ​​​​deneyimi var ve üniversiteden çıktığı için çok saygı görüyordu. Bir QB3 olarak, bu gayet iyi.

5) 1 Unutulmuş Adam, NFC Kuzey Ünvanı İçin Krediyi Hak Ediyor: Gerçeği söylemek gerekirse, muhtemelen gözden kaçırdığımız birçok insan var. Bununla birlikte, Janik iyi bir noktaya değiniyor: Rick Spielman bu takımın mevcut başarısında çok önemli. Belki de takıma verdiği başlıca hediyeler, Vikingler hücumuna liderlik eden iki genç, seçkin yetenektir.

Ekstra okumanın tadını çıkarın, Minnesota Vikings hayranları. Skol.

16. Hafta NFL Seçimleri: Vikingler İyi Zamanları Devam Ettirecek mi?


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/minnesota-vikings-snubs/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir