Potansiyel ilk genel seçim işlemleri


2023 NFL Taslağı’nda olası bir Chicago Bears takası hakkında NFL çevresinde söylentiler yayıldı.

Feci bir 2022 kampanyasının ardından, Bears’a bu yılın seçmelerinde en iyi genel seçim hakkı verildi. Ancak en son Chicago Bears taslak söylentileri, Ayılar en azından en iyi genel seçimi ticarete açık.

Ayılar 2023 Taslağı’nda düştü: İlk genel seçim için potansiyel işlemler

Daha yakın olay örgüsü olan Bears’ın serbest oyuncu hedeflerine odaklanmak yerine, söylenti değirmeni artık 2023 NFL Draftında en iyi seçim için olası takaslarla dolu.

Bears, 2023 NFL Draftında takas yaparsa, en iyi seçimi kim alacak ve Chicago bunun karşılığında ne alacak? Olasılıklar listesi bir mil uzunluğundadır, bu nedenle, Bears’ın 2023 NFL Taslağı’nın ilk genel seçimini takas etmesi durumunda daha olası senaryolardan bazılarını ve ticaret ortaklarını inceleyelim.

Teksaslılar

Teorik olarak Teksaslılar, 2023 NFL Taslağı’na doğru ideal bir konumdalar. Genel klasmanda ikinci ve ardından yine genel klasmanda 12. sırayı alıyorlar. Ayrıca, Chicago’nun Justin Fields’e sahip olduğunu ve muhtemelen genel olarak bir oyun kurucu seçmeyeceğini biliyorlar. Bu, Houston’ı muhtemelen Alabama’dan Bryce Young olacak olan en iyi oyun kurucuya erişimle bırakacak.

Bununla birlikte, Bears’ın en iyi genel seçimi takas etmeye açık olduğuna dair söylentiler, başka bir takımın onların önüne geçebileceği ve Texans’ın gıpta ettiği oyun kurucu olduğunu varsayarak Young’ı yakalayabileceği anlamına geliyor.

Güvenli oynamak ve Young’ı elde etmelerini sağlamak için Teksaslılar bir noktayı takas etmek zorunda kalabilirler. Aksi takdirde, Bears’ın seçimi başka bir yerde takas etme riskini alırlar.

Teksaslılar için iyi haber, Chicago’ya Bears’ın 2023 NFL Taslağı’nda ticaret yapmasını sağlamak için cazip bir anlaşma teklif etmek için muhtemelen daha iyi konumlanmış olmaları. Belirtildiği gibi, Houston hem ikinci hem de 12. genel seçime sahip, ikinci turun başlarında 33. genel seçimden bahsetmiyorum bile.

Ayrıca üçüncü ve dördüncü turlarda erken seçimleri var. Ayrıca Houston’ın Brandin Cooks veya Laremy Tunsil gibi gazileri Bears için anlaşmayı tatlandırmak ve bir miktar maaş boşluğu boşaltmak için Chicago’ya göndermeye istekli olduğundan da bahsediliyor. Bu, Teksaslıların en iyi genel seçim için en olası ticaret ortağı olmasının bir başka nedenidir.

taylar

Colts, son yıllarda tecrübeli bir oyun kurucuyu takımlarına sokmaya çalıştı ve başarısız oldu. Bu nedenle, farklı bir taktik alıp genç bir oyun kurucu oluşturmak istiyor olabilirler. Yeni baş antrenör Shane Steichen’in çaylak sezonunda Justin Herbert ile harikalar yarattığını ve son iki sezonda Jalen Hurts’ün tımarlanmasına yardım ettiğini unutmayın.

Steichen’in en iyi şekilde bir yıldıza dönüşebileceğini düşündüğü oyun kurucu Young ise, Indy’nin Teksaslıların önüne geçmesi ve genel seçim için takas etmesi mantıklı.

Dördüncü genel seçimle, Colts’un çok uzağa atlaması gerekmeyecekti. Teorik olarak, Ayılar bir oyun kurucu almayı planlamıyorlarsa, genel klasmanda birinciden dördüncüye düşerek çok fazla değer kaybetmezler.

Colts ayrıca, seçmelerin ilk 80 seçimi arasında Bears’ı genel olarak dördüncü sıraya düşmeye ikna etmek için kullanılabilecek iki başka seçimin yanı sıra gelecek yıllarda Colts’un diğer tüm rakipleri geride bırakmasına yardımcı olabilecek ikinci ve üçüncü tur seçimlerine sahip. en iyi genel seçim için.

Akıncılar

Bu sezonun başlarında Derek Carr ile bağlarını koparmak, Raiders’ı hayır için takas etmek için birincil aday yaptı. 1 seçim Müsait olan bir emektarla sözleşme imzalamak onların tercihi olsa bile, Josh McDaniels seçeneklerini açık tutmalı çünkü bazı takımlar seçmelere giden yolda oyun kurucu sandalye oyununu kaybedecek.

Las Vegas deneyimli bir oyun kurucu bulamazsa, çaresizlik Raiders’ı Bears’la en iyi seçim için bir anlaşma yapmaya itebilir.

Raiders muhtemelen yedinci genel seçimi ve genel olarak 35. olan ikinci tur seçimlerini almak zorunda kalacak. Las Vegas, Texans veya Colts’tan biraz daha fazla değer sağlamalıdır çünkü birinciden yedinciliğe düşmek, genel olarak ikinci veya dördüncülüğe düşmekten belirgin şekilde daha fazladır.

Raiders, gelecekteki bir ikinci tur seçimi dahil etmeye daha meyilli olabilir. Tabii ki, Ayılar hacim istiyorsa, Las Vegas’ın bu yılki seçmelerin beşinci turunda veya sonrasında zaten altı seçimi var, bu nedenle birden fazla geç tur seçimi eklemek, Raiders’ın Chicago’ya sunduğu paketin bir parçası olabilir.

Panterler

Panthers, çaylak bir oyun kurucu ile yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyebilecek yeni bir koçu olan başka bir takım. Ayılar ilk seçimi mümkün kılıyorsa, Carolina’nın en azından onlarla kontrol etmesi mantıklı olacaktır.

Dokuzuncu genel seçimle, Carolina takas yapmadan uygun bir oyun kurucu bulabilir, ancak Panthers’ın güçlü bir tercihi varsa, takas yapmak en iyi seçenek olabilir.

Ticaret değeri açısından, Carolina’nın ikinci turda iki seçimi ve ilk 93 seçimden üçü var, bu da Panterlere Bears için bir ticaret paketi oluştururken biraz esneklik sağlıyor. Bu önemli, çünkü Chicago’yu genel klasmanda birincilikten dokuzunculuğa düşmeye ikna etmek için birden fazla ikinci tur seçim gerektirebilir.

Seçimi tutmak

Son olarak, Ayılar’ın ilk sırayı alma olasılığını da unutmayalım. Chicago’nun Fields’ı satın alıp onu elinden almaya istekli birini bulma şansı var. Bu, Bears’ın ilk genel seçimle seçtikleri oyun kurucuyu seçmelerine olanak tanır.

Fields’a ciddi bir ilgi olup olmadığını henüz göreceğiz, ancak yakında başlaması muhtemel oyun kurucu sandalye oyunu göz önüne alındığında, onu takas etmek söz konusu değil.

Aynı zamanda, Ayılar reddedemeyecekleri bir teklif almazlarsa, hem Alanları hem de genel seçimi elinde tutabilirler. Bu olursa, Georgia defans yan hakemi Jalen Carter ve Alabama kenar koşucusu Will Anderson Jr., bu seçim için en olası seçeneklerdir, çünkü her ikisi de Fields’a gelişme şansı vermeye devam ederken Bears’ın savunmasını yeniden oluşturmaya başlamasına yardımcı olacaktır.


Kaynak : https://franchisesports.co.uk/potential-trade-packages-and-partners-if-the-bears-trade-the-2023-first-overall-pick/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir