Popüler Viking, Bleacher Raporu ‘Sezon Ortası Ödülü’ İçin SektilendiPopüler Viking, Bleacher Raporu 'Sezon Ortası Ödülü' İçin Sektilendi
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson (18) sıkı bir şekilde tepki veriyor Irv Smith Jr. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

2022 Minnesota Vikings’in kitaplarında sekiz galibiyet alan ve görünüşe göre “sezon ortası ödülleri” kazanan dokuz maç var.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, takdiri kazanan bir oyun kurucu, geri koşma veya savunma oyuncusu değildi. çamaşır suyu raporu. Spor medya sitesi sekmeli Sezon ortası Yılın Hücum Oyunu ödülü için Justin Jefferson.

Jefferson, 2.002 karşılama yardasını ve 9 golü kaydetme hızında.

Justin Jefferson, NFL'nin En İyi WR'si mi?  Ya da Bundan Daha Fazlası?
30 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Miami Dolphins geniş Tyreek Hill, karşılama sahalarında NFL’ye liderlik ediyor ancak şimdilik Jefferson’dan bir oyun daha oynadı. Hill, 10 hafta boyunca 1.952 yarda yolda. Jefferson’ın lig lideri hızına göre, çamaşır suyu raporu Hill yerine Jefferson’u aday göstermenin akıllıca olduğunu düşündü.

Gerçekten de Jefferson, Vikingler’in karşılama sahası başına 62 sezonluk tarihindeki en iyi sezonu yazıyor. O, Randy Moss’un yaklaşık 20 yıl önceki iniş tüccarı değil, ancak Jefferson, resepsiyonları ve mesafeyi çalkalayarak rakipsiz.

David Kenyon’dan çamaşır suyu raporu Jefferson hakkında dedi sezon ortası ödülleri makalesi, “Üçüncü yıl alıcısı, Vikingler için Cooper Kupp tipi bir etkiye sahip. Jefferson, dokuz maç boyunca 1.060 yarda ve dört gol için 69 yakalama yaptı. Minnesota’nın sonraki dört en yüksek pas yakalayıcısından daha fazla karşılama sahası üretti. kombine

Jefferson sadece 23 yaşında ve NFL rekor kitaplarını kirletmek için heyecan verici bir hızla ilerliyor.

Popüler Viking, Bleacher Raporu 'Sezon Ortası Ödülü' İçin Sektilendi
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Jefferson, son dört yılda OPOY onurunu kazanan üçüncü alıcı olacaktı. Ve yapmazsa, onun yerine Miami Dolphins yıldızı Tyreek Hill’in yapacağı iyi bir atış var,” diye ekledi Kenyon.

Pazar günü Dallas Cowboys’a karşı LSU mezunu, bir oyuncunun ilk üç sezonunda NFL tarihindeki en çok karşılayan yardaları saymak için 88 yardaya ihtiyaç duyuyor. Bağlam açısından, 2022 sezonunun Minnesota için hâlâ sekiz maçı var. Yaralanma dışında, Jefferson’daki sözde rekor.

Jefferson, Vikinglerin zafer umutlarını canlı tutmak için 4. ve 18. sıralardaki bu akıl almaz yakalamayla geçen hafta sonu – henüz değilse bile – bilinen bir isim oldu.

Buna göre, ulusal medya kuruluşlarından – Yılın Hücum Oyuncusu övgülerine kadar – saygı görüyor.

Vikingler, Pazar günü Dallas’a karşı evinde 1,5 sayılık zayıf durumda.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/popular-viking-tabbed-for-bleacher-report-midseason-award

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir