PFF’ye Göre Vikinglerin En ‘İlginç’ OyuncusuPFF'ye Göre Vikinglerin En 'İlginç' Oyuncusu

3 Kasım 2019; Kansas City, MO, ABD; Minnesota Vikings, Ameer Abdullah (31) ve sıkı son Irv Smith (84) ve sıkı son Kyle Rudolph’u geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Denny Medley-USA TODAY Sports.

Andrew Booth, Ed Ingram, Harrison Phillips veya Za’Darius Smith değil – Irv Smith, Minnesota Vikings’in en “ilginç” oyuncusu göre, takımın antrenman kampında Profesyonel Futbol Odağı.

PFF aday her NFL takımından ilgi çekici bir oyuncu eğitim kampları tüm hızıyla devam ediyor ve Vikingler dördüncü yılın sıkı sonu açıkça başını sallıyor.

Smith Pazartesi günü yaralandı, bu yüzden gerçekten de Alabama mezunu için bazı entrikalar var. Birkaç hafta – esasen tüm eğitim kampını – kaçırması bekleniyor, ancak Green Bay Packers’a karşı 1. Haftaya hazır olması bekleniyor. Smith Salı günü başparmak ameliyatı oldu.

Smith’in entrikası üzerine, Ari Meriov PFF “Smith’in zaten yeteneklerle dolu bir birimde yer almasını bekleyin. Smith için daha da iyisi, sözleşmesinin son yılına giriyor ve başarılı bir sezon geçirirse maaş gününe bağlı olabilir.”

Irv Smith Jr.
Irv Smith Jr.

Smith, başparmağı iyileştiğinde Vikingler hücumunda onaylanabilir bir şekilde yer alacak. Her yıl, Vikings hayranları ve fantezi futbol guruları Smith için büyük bir sezon öngörüyor. Ancak menisküsünü yırttığı 2021 sezonunun çıktısı, genellikle sadece yanıp söner yukarı yönlü, yıldızlık için tam bir yükseliş değil.

Vikingler, Smith’in ilk iki sezonunda sıkı son Kyle Rudolph’u kullandı, bu nedenle genç sıkı ucun oyun kurucu Kirk Cousins’ten büyük bir hedef yüküne izin verilmedi. Ancak Rudolph 2021’de New York Giants için ayrıldığında, çoğu kişi Smith’in “zamanı” olduğuna inanıyordu. Bu doğru olabilir, ancak 2021’deki sezon sonu sakatlığı anlaşmayı iptal etti.

Irv Smith Jr. Gerçekten Yaralandı
22 Eylül 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings sıkı son Irv Smith. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Neyse ki Smith’in hatırına – ve belki de kadro derinliğinin üzüntüsüne – Vikinglerin 2022’de sıkı sonda Rudolph benzeri başka bir hedef domuzu yok. Sağlıklıysa öyle olmalı Irv Smith Gösterisi, derinlik tablosundaki 23 yaşındaki adamın arkasındaki adamlar neredeyse anonim – Johnny Mundt, Ben Ellefson, Zach Davison, Nick Muse ve Shaun Beyer. Son birkaç sezonda Minnesota, TE’de her zaman bir-iki yumruk attı, Rudolph, Smith ve şu anda New York Jets için oynayan Tyler Conklin’in bir kombinasyonu.

Smith 29 kariyer maçında 676 karşılama yarda ve yedi touchdown üretti. Bugüne kadar, Minnesota onu maç başına 3,1 kez hedefliyor; bu, üç yıl önce 2. Turda seçilen bir TE için cılız bir toplam.

Başparmağı zamanında iyileşirse, Smith ilk kez tartışmasız bir TE1 olarak dikkat çekilecek. Sakatlıklar Smith’i ikinci bir sezon için zayıflatırsa, Johnny Mundt çağrılacak – ya da daha sonra serbest bırakılacak bir oyuncu.

Meirov’un bahsettiği diğer ilgi çekici oyuncular? Chicago Bears için Velus Jones, Dallas Cowboys ile Jayron Kearse ve Jets’ten Tyler Conklin ve diğerleri.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

PFF'ye Göre Vikinglerin En 'İlginç' Oyuncusu
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-most-intriguing-player-according-to-pff

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir