PFF’nin Vikingler İçin Savunma Tahmini Biraz TuhafVikinglerin Gelecek Yılın Taslağında Bir Çok İhtiyaç Var
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), US Bank Stadyumu’nda San Francisco 49ers ile oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Serbest oyuncu ve 2023 NFL Taslağı arka görüşte çok uzakta ve Minnesota Vikings futboluyla ilgili önümüzdeki üç ay, mevcut 90 kişilik kadroyu 53 oyuncuya indirmek için kullanılacak.

Zorunlu mini kamp 13 Haziran’da başlıyor.

PFF’nin Vikingler İçin Savunma Tahmini Biraz Tuhaf

Vikings 2023 başlangıçlarını yansıtmaya çalışmak, Profesyonel Futbol Odağı Bu hafta hızlı bir başlangıç ​​yaptım, ancak bir öğe biraz tuhaftı – eh, aslında iki.

Burada PFF’ler savunma projeksiyonları Vikingler için, takımın başlangıç ​​oyuncuları:

 • DI Khyiris Tonga (77,8)
 • DI Harrison Phillips (72.0)
 • Kenar Danielle Avcısı (87.1)
 • Kenar Marcus Davenport (76.8)
 • Kenar Za’Darius Smith (83.3)
 • SLB Jordan Hicks (66.7)
 • SLB Brian Asamoah (78.8)
 • CB Byron Murphy Jr. (66.7)
 • CB Andrew Booth Jr. (45.3)
 • CB Akayleb Evans (47,2)
 • S Harrison Smith (68,4)
 • S Camryn Bynum (58,7)

Kapının dışında, Za’Darius Smith artık Vikingler için oynamıyor ama yine de bir başlangıç ​​​​olarak listeleniyor. Smith kartlarını doğru oynarsa Vikingler için değil Cleveland Browns için oynayacak.

Ama diğer tuhaf kısım da bedava güvenlik ve özellikle, Camryn Bynum.

Savunma Tahmini
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum (24), New York Jets’e karşı oynanan maçtan sonra pivot Garrett Bradbury (56) US Bank Stadyumu’na bakarken tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Bynum, gerçekten de 2022’de bir başlangıçtı, hatta geçen yaz çaylak güvenlik Lewis Cine’i geride bıraktı. Kahretsin, Bynum geçen yıl tüm Vikings defansif snaplerinin (!!) %100’ünü oynadı. Yine de Bynum, 1. Hafta’da Tampa Bay Buccaneers’a karşı başlarsa, bu, Cine için bir şeylerin gerçekten armut şeklini alması anlamına gelir.

Vikingler, 2022 NFL Taslağının 1. Turunda Cine’i seçti ve yazı Georgia mezunu için büyük umutlarla doldurdu. Ama sonra Bynum başlangıç ​​işini kazandı, Cine yedek oyuncu rolüne indirildi ve çaylak, haftalar sonra Londra’da New Orleans Saints karşısında bacağını kırdı.

Sine Güncellemesi
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Lewis Cine (6), US Bank Stadyumu’nda San Francisco 49ers’a karşı ilk çeyrekte sıraya giriyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bileşik bacak denizde kırıldığından beri, Cine hızlı bir şekilde iyileşmeye kararlı ve Vikings’in organize ettiği ekip aktivitelerinde şimdiden tam gaz ilerliyor. Ve izleyicilere göre harika görünüyor.

Peki, Cine sağlıklı ve gitmeye hazırsa, Bynum neden 2023’te yeniden başlasın? Arka arkaya ikinci bir yaz için Benching Cine, defans oyuncusu için uğursuz bir yolun ön izlemesini yapacaktı, öyle ki taraftarlar adamı bir başkasıyla ilişkilendirmeye başlayacaktı. baskın yapmak karakterizasyon.

Vikings Oyuncularının 10 Numara Kazanmak İçin Tepkileri
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum (24), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte New York Jets’e karşı bir pası yakaladıktan sonra tepki veriyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bynum, 2022’de ortalama ile makul bir güvenlikti – 58.7 ile kanıtlandı PFF sınıf üstü – ancak ikinci sınıf öğrencisi olarak yaptığı çalışma, 1. Turcu Cine’i bir yıl daha uzak tutmak için hiçbir şey yapmadı. Cine’in eğitim kampında veya sezon öncesi dönemde soytarı gibi görünmediğini varsayarsak, iş Cine’nin kaybetmesi gerekir, özellikle de onu bu tür Viking liderliği (Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell) seçtiği için.

Belki de Za’Darius Smith gafında olduğu gibi, Bynum veya Cine’ı eklemek bir ruhban gözetimiydi. Aksi takdirde, Cine’in yedek kulübesinde 1. Tur güvenliği olarak t0-geri sezonlara başlamak için dağ gibi bir sorunu vardır.


Vikings, Minnesota Yerlisi WR'ı İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’, Basset Hounds ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/defensive-prediction-for

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir