PFF, Bir Çift Vikings Savunucusunun AFC Takımlarına Ayrılacağına İlişkin İpuçları VerdiPFF, Bir Çift Vikings Savunucusunun AFC Takımlarına Ayrılacağına İlişkin İpuçları Verdi
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Patrick Peterson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings için off-sezon tüm hızıyla devam ederken, takımın kimi kaybedip serbest oyuncuyla sözleşme imzalayabileceğine dair pek çok söylenti var. Ne de olsa Vikingler, yaşlanan bir kadroya sahip oldukları ve aynı zamanda yıldız çapında alıcı Justin Jefferson’u genişletmek için kapak alanını boşaltma ihtiyacı duydukları bir noktada.

Bu nedenle 2022 kadrosundan 2023 kadrosuna bazı büyük değişiklikler olmalı. PFF analist Brad Spielberger defansif ücretsiz ajan alımlarının bir listesini derledi her takım için ve bu listede, AFC takımlarına giden bir çift Viking savunucusu var. Bu defans oyuncuları Patrick Peterson ve Dalvin Tomlinson.

PFF, Bir Çift Vikings Savunucusunun AFC Takımlarına Ayrılacağına İlişkin İpuçları Verdi
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson (7), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Spielberger, Peterson’ı Bill Belichick ve Patriots için oynamak üzere New England’a götürür. Minnesota’nın WR koçu Keenan McCardell de New England’da hücum koordinatörü olarak görev almak için yarışıyor. İşte Spielberter’in New England’daki olası bir Peterson uyumu hakkında söylemek zorunda olduğu şey:

New England, 2022’de arka uçta çok yaratıcı olmak zorunda kaldı, virajda çok küçük boyut ve Bill Belichick’in tarihsel olarak kullandığından çok daha fazla alan ağırlıklı bir yaklaşım. 1.80 boyunda ve 200 pound civarında olan Peterson, 32 yaşında Minnesota’da harika bir sezon geçirdi ve yıllar boyunca her türlü kapsama alanında oynayabildiğini gösterdi.

Peterson, 2022’de sırasıyla 80,7 ve 82,5 puanla kariyerinin en iyi ikinci genel ve kapsama notunu aldı. Peterson’ın kapsama derecesi, köşe vuruşları arasında beşinci sırada yer aldı, %16,4’lük zorunlu tamamlama oranı 19. sırada yer alırken, kapsama alanındaki 11 defans duruşu 24. sırada yer aldı.

Uzun süredir Patriots güvenliğinin beklenen emekliliği ile Devin McCourty, Peterson ayrıca çok genç bir grubun ortasında ikinci sınıfta bilgili bir gazi rolünü üstleniyor. Bill Belichick, Peterson’ı kesinlikle başarılı olacak bir konuma getirecek ve bu sezon içinde hala biraz iyi futbol kaldığını gösterdi.

Basit Vikingler Planı
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22), New York Jets oyun kurucusu Mike White’ın (resimde yok) korner Patrick Peterson olarak yaptığı bir müdahaleye karşılık veriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

2021’de Peterson için biraz hayal kırıklığı yaratan bir sezonun ardından, 2022’de Vikings’e döndü ve tüm kariyerinin en iyi sezonlarından birini oynadı. Yıl boyunca, 2012’den bu yana en çok müdahaleyi (5) ve pas savunmasını (15) kaydetti. Şimdi, bu projeksiyonda, yakında 33 yaşında olacak olan korner oyuncusu, bir gazi oluşturmak için Devin McCourty’ye katılarak New England’a gidiyor. ikincil ikili.

Ek olarak, Spielberger’in yan hakemi Dalvin Tomlinson başka bir AFC takımına, gelecek vaat eden Jacksonville Jaguarlarına gidiyor. Jacksonville dışarı çıktı ve 2022 sezon dışı döneminde serbest oyuncuya herkesten daha fazla para harcadı ve genel seçimde 1 numara olan EDGE Travon Walker’ı seçtiler. İşte ne PFF analist bu uyum hakkında şunları söylemek zorunda kaldı:

Jaguar savunma hattı 2022’de büyük adımlar attı ve zorlu bir savunma birimi haline geldi, ancak yine de iç kısma daha fazla sığır eti eklemekten fayda sağlayabilir. Tomlinson, daha saf bir burun mücadelesi oynamaktan başlayarak büyük bir çok yönlülük gösterdi. New York Devleri ile öncelikle üç tekniğe Minnesota Vikingleri. Her iki hizalamadan da baskı üretebileceğini kanıtladı ve Jaguarlar, özellikle şu andan itibaren ileriye doğru daha fazla iç geçiş suyu eklemeye dayanabilir. Arden Anahtarı beklemede olan bir serbest oyuncudur.

Tomlinson, 300 pound’un üzerindeki oyuncular arasında en iyi sekizinci not olan 80.7 kümülatif geçiş acele notu ile 70.0’ın üzerinde bir geçiş acele notu kazanan üç sezon geçirdi.

Bir slot köşe bağı, Jacksonville’de de yardımcı olabilir, ancak proaktif olarak savunma hattının iç kısmı boyunca yeniden yükleniyor. Josh Allen ve Travon Yürüteç gelecek yıllarda uçta olması muhtemel kitap ayracı çok mantıklı olduğu için.

Dalvin Tomlinson Ne Fark Yaratır?
26 Eylül 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Seattle Seahawks oyun kurucusu Russell Wilson (3), Minnesota Vikings defans tarafı Dalvin Tomlinson’a karşı mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Gerçekten de Jaguarlar, hem Allen hem de Walker kenardayken EDGE’ye gelmek için yıllarca kurulmuş gibi görünüyor, ancak bir playoff yarışmacısı olmaya devam etmek için savunma hatlarının ortasında biraz sığır eti kullanabilirler.

Tomlinson, kariyeri boyunca tutarlı olmaktan başka bir şey yapmadı ve NFL’deki altı sezonu boyunca her yıl üretimi eşitledi. Ancak, normal sezonun ortasında dört maç kaçırdığı için 2022’de ilk kez sakatlıklar ortaya çıktı.

Tomlinson, sakatlığına rağmen 2019’dan bu yana her sezon 2,5-3,5 çuval kaydetti. Ayrıca bu sezonların her birinde toplam 39-49 top çalma yaptı. Kıdemli defans yan hakemi ile her yıl ne elde edeceğinizi biliyorsunuz ki bu onu açık piyasada çok çekici yapabilir.

Aynı parçada Spielberger’de Vikingler var CB Byron Murphy’yi yakalamak serbest oyunculukta, esasen Vikinglerin ikincil ihtiyaç duyduğu gençlik enjeksiyonu haline geliyor. Diğer önemli transferler arasında Chargers’a Anthony Barr, Rams’a Yannick Ngakoue ve Buccaneers’a Sheldon Rankins yer alıyor.

Vikings Antrenörü, Chargers'a 'Hayır, Teşekkürler' Diyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/pair-of-vikings-defenders

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir