PFF başına Vikings En İyi Savunma Performansı Oyuncuları ve AyılarPFF başına Vikings En İyi Savunma Performansı Oyuncuları ve Ayılar
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe oyuncusu Cameron Dantzler Sr. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Chicago Bears’ı 5. hafta 29-22’de geride bıraktı ve takımın 18 sayılık farkı çarçur ettiği ancak geri dönüp 4. Çeyrekte kaldığı başka bir saçma oyunda.

Minnesota’nın hücumu ve savunması 3. Çeyrekte kötü oynadı, ancak birimler önemli olduğu anda geldi. Özel ekipler grubu sezonun en kötü performansını sergiledi.

Savunmada, bunlar en iyi performans gösterenlerdi başına Profesyonel Futbol Odağı:

1. Cameron Dantzler (86.3)
2. Harrison Phillips (79.1)
3. DJ Wonnum (77.0)
4. Jordan Hicks (73.1)
5. Dalvin Tomlinson (69.8)

PFF başına Vikings En İyi Savunma Performansı Oyuncuları ve Ayılar
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defansif Dalvin Tomlinson ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Cameron Dantzler Londra’da muhteşem bir gösteriden sonra başka bir kariyer en iyi oyun türü yazdı. Maç çizgideyken, üçüncü yıl köşesi topu kopardı – olduğu gibi, bir beceriksizlik değildi; o topu aldı – 4. Çeyreğin sonlarında eski takım arkadaşı Ihmir Smith-Marsette’den. Yank deplasman maçı Minnesota için kazandı ve Dantzler buna göre takımın en iyi savunma oyuncusuydu.

Cameron Dantzler "şerit" Ihmir Smith-Marsette'in
Ihmir Smith-Marsette’in Cameron Dantzler “Strip”i

Harrison Phillips Chicago’nun oyun planının daha önce rakiplerini telaşlandıran bir bölümü olan, Bears’ın güçlü acele saldırısını bastırmasına yardımcı oldu. Oyun kurucu Justin Fields zeminde “kendini kazanırken”, Bears’ın top taşıyıcılarının geri kalanı esas olarak nötralize edildi.

Açıklama: Vikingler-Aslanlar İçin Tahminler ve Analizler
10 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu DJ Wonnum (98), Detroit Lions oyun kurucu Jared Goff’u görevden aldı. Zorunlu Kredi: Jerome Miron-USA TODAY Sports.

Haftanın en iyi defans oyuncuları listelerine yeni katılanlar, DJ Wonnum kayıtlı 2 müdahale, bir QB vuruşu ve bir yarım çuval. Tüm defansif enstantanelerin %50’sini oynadı ve Danielle Hunter ve Za’Darius Smith’in arkasındaki Vikinglerin birincil “üçüncü pas atıcısı” oldu.

Linebacker Ürdün Hicks Bears’a karşı 7 müdahale kaydetti ve takıma metrikte liderlik etmeye devam ediyor. Fields’in hareketliliği için neredeyse gerekli olan 2022’de bugüne kadarki en iyi oyununu kazandı.

Nihayet, Dalvin Tomlinson’ın Takımın en iyi savunma oyuncusu olarak fetih, 28 yaşındaki koşu parkurlarını tıkadığı ve Pazar günü bir miktar cep baskısı oluşturduğu için yavaşlamadı.

Savunmada bir takım olarak Minnesota hala şüpheli. Takımlar istedikleri zaman sahadan aşağı inebilir, ancak birim 4. Çeyrekte sağlamlaşır:

Çeyreklere Göre Vikingler Savunması,
başına EPA/Oynat NFL Sıralaması,
5. Haftaya kadar:

1. Çeyrek = 21
2. Çeyrek = 19.
3. Çeyrek = 29.
4. Çeyrek = 7.

Rakamlarla Vikingler 2022 Savunması: 1. Haftadan Sonra
Ed Donatell

Zaferde bile “kötü” vurgulanmalıdır, dolayısıyla hücumda en kötü performans gösterenler şunlardı:

3. Za’Darius Smith (49.9)
2. Danielle Avcısı (47.9)
1. Camryn Bynum (30.2)

Vikingler, son yaralanmalardan sonra oyun kurucuda tam bir gizemle örtülmüş bir ekip olan 6. Hafta’da Miami Dolphins’i ziyaret ediyor.Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-top-defensive-performers-vs-bears-per-pff

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir