PFF başına Vikinglerin En İyi Hücum Performansları ve AyılarPFF başına Vikinglerin Ayılara Karşı En İyi Hücum Performansı
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’u geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Vikinglerin 18 sayılık farkı çarçur ettiği ama yine de kazandığı başka bir tuhaf oyunda, 5. Hafta 29-22’de Chicago Bears’ı geride bıraktı.

Minnesota’nın hücumu ve savunması 3. Çeyrekte yine kötü oynadı, ancak önemli olduğunda birimler teslim oldu. Özel ekipler grubu da sezonun en kötü performansıyla karşılaştı.

Nihayetinde Vikingler, Ayılar’dan sağ çıktı ve NFC Kuzey’de 4-1’lik bir rekor kırdı ve Green Bay Packers’ın Londra’daki New York Giants’a yenilmesinden dolayı şimdi zirvede tek başına oturuyor.

Hücumda, bunlar en iyi performans gösterenlerdi başına Profesyonel Futbol Odağı:

  1. Ezra Cleveland (90.0)
  2. Justin Jefferson (86.4)
  3. Christian Darrisaw (82.9)
  4. Dalvin Cook (75.3)
  5. Brian O’Neill (73.9)
PFF başına Vikinglerin En İyi Hücum Performansları ve Ayılar
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Ezra Cleveland bir profesyonel olarak en iyi oyununu üretti, bugüne kadar üç sezona yayılan bir kariyer. Ayılar artık vahşi bir geçiş hücumunu teşvik etmiyor, ancak Cleveland ve arkadaşları, Hıristiyan Darrisaw ve Brian O’Neill, oyun kurucu Kirk Cousins’a 5. Haftanın çoğu için cebinde bol zaman sağladı. Ve muhtemelen Cousins’ın yeni bir Vikings rekoru olan oyuna başlamak için 17 pasoyu tamamlamasının nedeni budur. Cousins ​​7 yarda kayıp için sadece bir kez görevden alındı.

Justin Jefferson 12 karşılama ve 13 hedefte 154 yard için ikincil şüpheli Ayıları dilimleyerek ve küp şeklinde doğrayarak harika bir performans sergiledi. Görünüşe göre “yeni normal”, Kevin O’Connell’in hücumundan kaynaklanan en iyi ölüm nedeninin Jefferson’ı iki kez örtbas etmek olup olmadığına karşı takımlar için karar verecek. Eğer o takımlar bu şekilde tercih ediyorsa Adam Thielen ve KJ Osborn buna göre ziyafet çekmeli.

Ama Ayılar Jefferson’a karşı “yumuşak” yaklaşımı seçti – ve o onlara bunu ödetti. İşte böyle gidiyor; Packers, Bears’a her şeyi anlatabilirdi.

Ayıları Kazanmak için Vikings Oyuncu Tepkileri
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’u geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Dalvin Aşçı 20 kez bir futbol topuna dokundu, 121 yarda ve iki touchdown elde etti – şimdiye kadarki en iyi 2022 performansı. Vikingler, Cook’un arkadaşı Alexander Mattison’ı bile sık sık karıştırdı (34 enstantane) ve ikisi bir arada var oldular. O’Connell tarafından yönetilen Sean McVay’den ilham alan bir hücum için tercih edilen yöntem.

Zaferde bile “kötü” vurgulanmalıdır, dolayısıyla hücumda en kötü performans gösterenler şunlardı:

3. Adam Thielen (59.1)
2. KJ Osborn (56.9)
1. Johnny Mundt (55.3)

Rakamlarla Vikingler 2022 Hücumu: 3. Haftadan Sonra
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in sıkı sonu Johnny Mundt (86) Garrett Bradbury’nin pivotu olarak topu yakalıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Vikingler 6. Haftada Yunuslarla buluşmak için Miami’ye gidiyor. Minnesota erken üç puanlık favori.Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-top-offensive-performers-vs-bears-per-pff

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir