Peynir Ülkesinde Sorun VarAaron Rodgers, Viking'i 'Oyundaki En İyi Oyuncu' Olarak Övdü
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

2022 normal sezonuna girerken, Green Bay Packers’ın NFC North’a hakim olacağı ve son birkaç yılda yaptıklarına benzer şekilde bölümü kazanacağı bir ho-hum varsayımı gibi görünüyordu. Sezona beş hafta kaldı ve durum hiç de öyle değil. Aslında Cheese Land’de biraz sorun var gibi görünüyor.

Geçen hafta sonu, Packers New York Giants’a 27-22 yenildi ve o öğleden sonra Minnesota Vikings’in Chicago Bears’ı geçmesinden sonra NFC Kuzey liderliğinden tam bir oyun düştü.

Peki, şu anda Packers ile ilgili sorun tam olarak nedir? Kısa cevap, suçlarının aynı sayfada bulunamayacağıdır. Özellikle, pas geçme hücumları, acemi alıcı Christian Watson’ı bünyesine katmakta zorlandı.

5.haftadan çıkıyor, Green Bay atılan puanlarda 22., pas alanında 20. ve deneme başına geçen yardlarda 16. sırada yer alıyor. Romeo Doubs, Davante Adams değil, ancak çaylak Aaron Rodgers’a açılma konusunda harika bir iş çıkardı. Packers’ı 22 için 213 yard ve bir çift touchdown ile resepsiyonlarda yönetiyor. Watson’a gelince, 52 yarda sadece yedi pas yakaladı.

Topun hücum tarafında bu mücadeleler Green Bay’i ilk beş maçlarının üçünde 25 sayının altında tuttu ve bu sezon henüz bir maçta 30 sayı atamadılar. Packers, 2021’de ilk beş maçının dördünde 25+ gol atarken sezon boyunca maç başına ortalama 26.5 sayı ortalaması tutturdu.

Packers’ın bazı erken sezon mücadeleleri muhtemelen tahmin edilmeliydi, ancak Vikingler rakiplerinden bu yavaş başlangıçtan yararlanmak için müthiş bir iş çıkardılar. İleriye dönük olarak beklenti, Minnesota’nın en azından Green Bay ile Yeni Yıl rövanşına kadar olan bölüm için mücadele etmesi, şu anda iki maçlık bir avantaja sahip oldukları gerçeği göz önüne alındığında olmalıdır.

Minnesota, güle güle haftasından önce işleriyle ilgilenirse, bu hafta bu ipucunun daha da uzamasına yol açabilir. Vikingler, muhtemelen başlayacak olan Dolphins’i almak için Miami’ye gidiyor. yedinci tur seçim Skylar Thompson. Bu hafta 40-17 yaşlarındaki Zach Wilson ve New York Jets tarafından havaya uçuruldular.

İronik olarak, bu aynı Jetlerin şimdi Lambeau Field’daki Packers ile bir eşleşmesi var. Son birkaç haftadır gördükleri aynı mücadeleleri yaşamaya devam ederlerse, belki Jetler onlara Giants’ın bu hafta sonu yaptığı gibi sorunlara neden olabilir.

Tabii ki, işlerin tekrar rayına oturması için eşit derecede iyi bir şans var. Packers, oyun kurucu Aaron Rodgers’ta arka arkaya MVP’ye sahip ve tekrar hücum yapabilecek biri varsa, muhtemelen o da odur. Bunu akılda tutarak, Vikingler rahatlayamaz. NFC North’u kazanmak istiyorlarsa maç kazanmaya devam etmeleri gerekecek.

Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’a kök salmaktan hoşlanır. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/theres-trouble-in-cheese-land

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir