PBKS Vs DC Dream11 Tahmini, En İyi Takım


PBKS vs DC Dream11 Tahmini, En İyi Takım: TATA IPL 2023’ün 64 numaralı maçı Punjab Kings(PBKS) ve Delhi Başkentleri (DC) HPCA Kriket Stadyumu, Dharamsala’da.

PBKS, DC’ye karşı son savaşını Arun Jaitley Stadyumu’nda 31 koşuyla kazandı. PBKS vurucularının performansı son maçta olağanüstüydü, Arun Jaitley’in zorlu vuruş kalesinde toplam 167 tur attılar. Genç Prabhsimran Singh, Crucial zamanlarda PBKS için 103 turluk harika bir vuruş yaptı.

PBKS’li bowling oyuncuları, oyunu PBKS’nin lehine çevirdi, özellikle de dörtlü büyüsünde 4 kaleyi alan ve takımının toplamı savunmasına yardımcı olan Harpreet Barr. PBKS şu ana kadar 12 maç oynadı, altı galibiyet ve altı mağlubiyet aldı. PBKS puan tablosunda 12 puanla 8. sırada yer alıyor.

DC’nin sopa ve top performansı bu sezon zayıftı. DC, 12 maçın dördünü kazandı ve 8 maçı kaybetti. DC puan tablosunda 8 puanla son sırada yer alıyor.

PBKS ve DC 2023:

Kibrit: Punjab Kings – Delhi Başkentleri

Tarih ve saat: 17 Mayıs 2023, 19:30 IST

mekan: Dharamshala Kriket Stadyumu, Dharamshala

Canlı Akış Platformu: Jio Sinema, Yıldız Sporları

PBKS vs DC Dream11 Bugünkü Maç Tahmini:

Dharamsala’nın saha raporuna ve hava durumu raporuna göre Dream11 takımınızı hazırlayın. Hızlı atıcılar, daha fazla Fantezi puanı verecek olan Dharmals sahasında önemli seçimlerdir.

Dream11 takımlarınız için 4:4:3 oranında çok yönlü oyuncular, hızlı atıcılar ve vurucuları göz önünde bulundurun; bu, yaklaşan PBKS – DC maçı için en iyi Dream11 takımını hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

PBKS ve DC’nin Seçimleri Olması Gerekenler:

Shikhar Dhawan, David Warner, Phil Salt, Prabhsimran Singh, Mitchell Marsh, Axar Patel, Liam Livingstone, Sam Curran, Arsdeep Singh, Nathan Ellis, Ishant Sharma.

PBKS ve DC Diferansiyel Seçimler:

Jitesh Sharma, Sikandra Raza, Manish Pandey, Shahrukh Khan, Mukesh kumar, Harpreet Brar.

PBKS – DC Kaptanlık Seçimleri ve Yardımcı Kaptanlık Seçimleri:

Shikhar Dhawan, David Warner, Phil Salt, Liam Livingstone, Sam Curran

PBKS ve DC Impact Player:

Nathan Ellis, Parbhsimran Singh, Khaleel Ahmed, Manish Pandey

Küçük Lig için PBKS vs DC Dream11 Tahmini:

PBKS vs DC Dream11 Tahmini, En İyi Takım
Dream11 Ekibi

Büyük Lig için PBKS vs DC Dream11 Tahmini:

PBKS vs DC Dream11 Tahmini, En İyi Takım
Dream11 Ekibi

PBKS ve DC kafa kafaya Kayıt:

Oynanan Maçlar: 31

Pencap Kings kazandı: 16

Delhi Başkentleri: 15

Dharamshala Kriket Stadyumu Saha Raporu:

Dharamshala Kriket Stadyumu, hızlı atıcılar için bir cennet olarak bilinir ve vurucuların hedefleri kovalamasını zorlaştırır. Bu nedenle, kurayı kazanmak çok önemlidir ve önce vuran takımlar rekabetçi bir hedef belirler. Döndürücüler, orta vuruşlarda çok önemli bir rol oynar ve vurucuları varyasyonlarıyla karıştırır.

Bunu da Oku: ICC ODI Dünya Kupası 2023 Süper Lig Puan Tablosu IRE – BAN ODI Serisinden Sonra Son Güncelleme

Daha Fazlası İçin Resmi Siteyi Kontrol Edin: IPLT20


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/pbks-vs-dc-dream11-prediction-best-team-punjab-kings-vs-delhi-capitals-dream11-team-pitch-report-for-ipl-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir