Pazar Gününün Oyunu 1 Viking İçin Kesinlikle MuazzamPazar Gününün Oyunu 1 Viking İçin Kesinlikle Muazzam
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maç sırasında diz çöküyor. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports

affet Bariz Kaptan çağrışım, ancak Minnesota Vikings ve New York Giants arasında Pazar günü oynanan Wildcard playoff maçı, tek bir oyuncu için kesinlikle çok büyük.

Ve sallanıyor Bariz Kaptan çünkü o insan Kirk Kuzenleri.

Pazar Gününün Oyunu 1 Viking İçin Kesinlikle Muazzam

Vikingler, sadece üç hafta önce aynı bina olan US Bank Stadyumu’nda hayatta kaldıkları bir takım olan Giants’a karşı evlerinde. Minnesota üç kişi tarafından tercih ediliyor, ancak çok sayıda medya kişiliği ve eski oyuncu tarafından tahmin edilen seksi, üzgün bir kurban.

İşte bu yüzden oyun Cousins ​​için çok önemli.

Kuzenler Kaybedemez evde

Kesinlikle Muazzam
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tarihe göre Vikingler, sezon sonrası dönemde kötü kokan bir yol takımı.

Bu Wildcard oyunu bir şekilde yolda olsaydı, hayranlar neredeyse beklemek Vikingler kaybedecek çünkü, franchise’ın sezon sonrası yol meselelerinde yaptığı şey bu. Ama oyun yolda değil. Kendi evinde – ve Vikingler, US Bank Stadyumu’nun 2016’da açılmasından bu yana NFL’nin en iyi dördüncü iç saha avantajına sahip. Sadece Chiefs, Cheese Team ve Patriots evlerinde daha iyi.

Devler galip gelirse, Kuzenler eleştiri için paratoner olacak – daha sonra bunun üzerinde duracağız – çünkü “Kuzenler büyük maçlarda işi bitirmez” havası yeniden ortaya çıkacak. Ve zehir büyüyecek çünkü ev sahibi playoff takımları genellikle işi halleder.

Vikingler, 2017’den bu yana ilk kez NFC North’u bir nedenle kazandı – özellikle en az bir hafta evde sezon sonrası futbol oynamak. Cousins ​​seyirciye, puan dağılımına (Minnesota -3) ve Giants’ta yılmayan bir rakibe sahip olacak. New York kavgacı ve sonradan görme ama kadrosu ölümcül değil.

Sezon başına 35 milyon dolar kazanan oyun kurucular – zaten “sınıra karşı çok fazla para kazanmakla” azarlananlar – iç saha playoff maçlarını kazanmalıdır.

Yeniden İnşa ve Yeniden Alet Tartışması + Kuzenler

Pazar Gününün Oyunu 1 Viking İçin Kesinlikle Muazzam
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Soldier Field’da ilk yarıda Chicago Bears’a pas veriyor. Zorunlu Kredi: Matt Marton-USA TODAY Sports

Bir yıl önce yeni genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, Rick Spielman’ın yerini aldığında, birçok hayran onu yerle bir edecek bir yeniden yapılanma tasavvur etti.

Adofo-Mensah güldü ve tersini yaptı.

Adofo-Mensah’ın “haydi geri koşalım” mantrasındaki baş figür, oyun kurucudur. Geçen Mart ayında Kuzenleri Carolina Panthers veya Denver Broncos’a takas ederek bir yeniden yapılanma başlayacaktı. Yine de, genç yönetici tam yeniden yapılanmalara inanmıyor, bunun yerine Minnesotalıları “rekabetçi yeniden inşa etme” felsefesi konusunda eğitiyor. Bu strateji temel olarak bir takımın asla ama asla saplamalarına kadar yıkmaması gerektiği anlamına gelir.

Şimdilik – kitaplarda 13 galibiyetle – Adofo-Mensah bir üye gibi görünüyor Mensa Uluslararası. Fikri akıllıcaydı. Texans veya Bears gibi yeniden inşa edilmiş olsaydı, 13 galibiyetlik bir sezon heba edilmiş olurdu.

Yine de Vikingler evinde kaybederse, yöntemi aptalca görünebilir. 13 maç kazanmanın ve sadece 1. Turda kendi evinizde zıplamanın faydası nedir? Bu soru, New York’un kazanıp kazanmadığı sorulacak ve kitlelere göre oyun kurucu, daha iyi veya daha kötüsü için genellikle NFL galibiyetlerinden ve kayıplarından sorumludur.

Vikingler Kaybederse Tanıdık Kuzenler Anlatıları Geri Dönüyor

Pazar Gününün Oyunu 1 Viking İçin Kesinlikle Muazzam
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda üçüncü çeyrekte New York Giants’a karşı oynayacak. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Pazar gecesi kutu skoru Vikingler adının yanında daha fazla puan yoksa, kuzenler suçlanacak ne olursa olsun. Oyun 51-48 Giants’ın lehine dönerse, insanlar “Kirk başaramadı” diye ısrar edecek. Kuzenler savunmadan daha fazla ısı alacak; yaşadığımız dünyadır.

Millet, Minneapolis’in içinde ve dışında arama Kuzenleri vahşileştirmek için sebeplerden dolayı. 13 galibiyetlik bir sezonun ardından bir play-off kaybı, tartışmasız önümüzdeki sekiz ay boyunca Cousins’i aleyhte olanlar için cephane sağlayacaktır. Dönem.

Cousins, NFL rekorunu tek bir sezonda en çok oyun kazandıran sürücüler için eşitlediğinden, birçok Cousins ​​karşıtı insan kızgınlıklarını bir kenara bıraktı. O kırgınlıklar sel basmak Pazar gecesi bir Vikings kaybıyla geri döndü.

Oyun bittikten yaklaşık beş dakika sonra “çöp zamanı Kirk”, “Checkdown Charlie Kirk” ve “büyük sahne Kirk’te başarısız”a geri dönecektik. Ve bu, vuruşu yapan oyuncu yaklaşık 30 yarda uzaktan bir şut kaçırsa ve sonuç olarak Devler kazansa bile.

Vikingler, Cousins’in yenilenen itibarını sağlam tutmak için Tümen Turuna ilerlemelidir.


Eski Vikings Antrenörü Washington'da Baltayı Aldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/is-absolutely-humongous

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir