Patrick Peterson, Vikings 2023 Koçluk Döngüsü Hakkında Tavsiye VerdiPatrick Peterson, Vikings 2023 Koçluk Döngüsü Hakkında Tavsiye Verdi
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson (7), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte New York Giants’a müdahalesini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, takımın sezon sonrası 1. Tur’da New York Giants hücumunu hiçbir şekilde durduramamasının ardından sekiz gün önce 2022 savunma koordinatörü Ed Donatell ile yollarını ayırdı.

Giants, 15 Ocak’ta US Bank Stadyumu’nda Vikingleri 31-24 yenerek Minnesota’nın bir zamanlar gelecek vaat eden sezonunu erken bitirdi ve organizasyonu savunma çözümleri aramak için sezon dışına gönderdi.

Patrick Peterson, Vikings Koçluk Atlıkarıncasına İlişkin Tavsiye Verdi

Vikingler, dört kişilik bir liste üzerinde kafa yorarak yeni bir savunma koordinatörünü sadece birkaç gün (veya en geç haftalar) içinde karşılayacaktır. [for now]içermek Sean Desai (Seattle Seahawks), Brian Flores (Pittsburgh Steelers), Ryan Nielsen (New Orleans Azizleri) ve Mike Pettine (Vikingler).

Patrick Peterson, Vikings 2023 Koçluk Döngüsü Hakkında Tavsiye Verdi
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson (7), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Pekala, Vikings’in korner oyuncusu ve yakında serbest kalacak olan Patrick Peterson, podcast’ini kullanarak Perşembe günü savunma koçluğu atlıkarıncasına ağırlık verdi Kapsanan Her Şey aklını konuşmak için kuzen Bryant McFadden ile. Her şeyden önce, Peterson, Donatell çıkarmasına şaşırdı, “Biliyorsun, Koç Ed’den uzaklaştıklarını görünce şok oldum.”

“Sadece bir yıl sonra bu değişikliği yapmak zorunda kalmaları talihsiz bir durum. Koç Ed harika bir insan; oyuncularıyla harika bir bağı var,” diye yorumladı Peterson, Donatell hakkında.

2022 Vikings Sezonu Sona Eriyor
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants oyun kurucusu Daniel Jones (8), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ilk çeyreğinde Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson’a (7) karşı topla koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikingler, baş antrenör Kevin O’Connell’in ilk sezonunu 27. sırada tamamladı. savunma DVOA’sı, izin verilen sayılarda 30. ve izin verilen yardada 31., dayanıksız savunma ile 13 maç kazanmanın yollarını buluyor. Geriye dönüp bakıldığında savunma numaralarının otopsisi, 13 galibiyetlik kampanyayı ve NFC North’u daha da şaşırtıcı kılıyor.

Peterson, takımın önümüzdeki Eylül ayında oyun kurucu üzerinde daha fazla baskı oluşturması gerektiğinde ısrar etti, çünkü 2022 Vikings, rakip hücum koordinatörleri gerilene kadar sezonun ilk bölümünde tam da bunu yapabildi.

Ayrıca bir sonraki koordinatör agresif bir şekilde düşündüğü sürece Minnesota’nın 3-4 savunma şemasının sürekliliğini onayladı, “Bence bu bir 3-4 şeması – ve agresif – hücumları el değiştirmeye zorluyor.”

8x Profesyonel Atıcı Hevesli
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson (7), US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Peterson, agresif bir sistemin “oynadığı tek şey” olduğundan ve Ray Horton, Vance Joseph ve Todd Bowles da dahil olmak üzere geçmişinden isim bırakılan savunma koordinatörlerinden bahsetti. Ayrıca, Peterson’ın bu sezon dışında resmi olarak serbest bir oyuncu olmasına rağmen, kulağa hâlâ Vikingler kadrosunun bir parçası gibi geldiğini belirtmekte fayda var. “Onlar” ile değil “biz” ile konuştu.

Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Peterson’ı üç farklı savunma koordinatörü ile gelecekteki Onur Listesi için üç sezona işaret edecek olan mor formayla üçüncü bir sezon için geri getirip getirmemeye karar vermelidir.

Yine de Peterson’a bırakıldığında, Minneapolis’te üçüncü bir perdeden hoşlanırdı. Aynı konuda dedi Kapsanan Her Şey geçen haftaki şov, “O mor ve altın renginde tekrar orada olmayı ve sırf oradaki topluluğu sevdiğim için tekrar denemeyi çok isterim. Organizasyonu seviyorum. Yeni rejimi seviyorum [was] o binaya, antrenörler, güç ve kondisyon ekibi getirildi. Bu sadece harika. Benim için ev gibi hissettirdiğine gerçekten inanıyorum. Ait olduğum bir yermiş gibi hissettim. Ama hepimiz bunun bir iş olduğunu biliyoruz.”

Podcast'i Bekletin
20 Aralık 2021; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Patrick Peterson (7), ikinci yarıda Soldier Field’da Chicago Bears’a tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports.

“Banka’da sezonu bizim yaptığımız gibi bitirmek, takım için çok büyük umutlar ve özlemler beslemek çok hayal kırıklığı yarattı, ancak tüm bunların iyi yanı, harika ilişkiler geliştirmeye devam etme fırsatım oldu. Bu, bir önceki yıla göre daha iyi oldu,” diye ekledi Peterson.

Peterson kazanması bekleniyor serbest oyuncu döneminde açık piyasada yılda 5 ila 7 milyon dolar arasında.


Umut Veren Viking Bir Zamanlar Hoşçakal Dediğinde Görünüyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/patrick-peterson-has-advice

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir