Pat Cummins, “ciddi Aile Sağlığı Sorunu” Nedeniyle Üçüncü Testten Elendi


IND AUS’A KARŞI: Pat Cummins, “ciddi bir aile sağlığı sorunu” nedeniyle üçüncü teste katılmadı Hindistan ile Avustralya arasında oynanan Border-Gavaskar Trophy’de Avustralya ekibinin sorunları bitmek bilmiyor.

İki takım arasında oynanan bu 4 maçlık Test serisinde 0-2 geride olan konuk Avustralya kriket takımı, üçüncü Test maçında onlar için büyük bir baş ağrısına dönüşebilecek büyük bir darbe daha aldı. . Kaptanın kendisi artık Kanguru’dan üçüncü test maçından çıktı, birbiri ardına yenilgi ve birbiri ardına oyuncuların yaralanmasıyla karşı karşıya kaldı.

Avustralya takım kaptanı Pat Cummins üçüncü testten çıktı

PAT CUMMINS
PAT CUMMINS

Nagpur ve Delhi’de oynanan ilk iki Testte ezici bir yenilginin ardından, Avustralya takımı üçüncü Testte geri dönüş yapmayı umuyordu, ancak bu arada takımın kaptanı Pat Cummins’in şampiyon olmasıyla büyük bir darbe aldılar. üçüncü Testte sadece bir tane. oynarken görülmeyecektir. Kanguru kaptanı Pat Cummins, hasta annesiyle tanışmak için ikinci Test maçından sonra Avustralya’ya geldi.

Pat Cummins Hasta annesiyle tanıştıktan sonra ekibe katılacak:

Pat Cummins’in 1 Mart – 5 Mart tarihleri ​​arasında Indore’da oynanacak serinin üçüncü Test maçından önce dönmesi bekleniyordu ancak hasta annesinin durumunun ağırlaşması üzerine Pat Cummins, üçüncü Test maçı için müsait olmadığını tescilledi. Annesinin palyatif bakımı nedeniyle yaklaşık bir hafta orada kalacak, bu durumda üçüncü test için zamanında yetişemeyecek.

Kaptan tarafından, “Annem hasta ve palyatif bakımda olduğu için şu anda Hindistan’a dönmemeye karar verdim” dediği bir açıklama yayınlandı. Burada ailemle en iyi hissediyorum. Cricket Australia ve takım arkadaşlarımdan aldığım ezici desteği takdir ediyorum. Ve durumumu anladığınız için teşekkür ederim.

Steven Smith üçüncü test maçında kaptan olacak

Avustralya ekibi zaten çok fazla sorunla karşı karşıya, böyle bir durumda, şimdi kaptanlarının çıkışı nedeniyle onlar için sorunlar daha da arttı. Üçüncü Test maçında Pat Cummins’in devrilmesiyle, takımın kaptan yardımcısı Steven Smith bu Test maçında kaptanlık yapacak.

Ayrıca Okuyun: Avustralya Hindistan Turu 2023: IND – AUS 3. Test Maç Kadrosu, Xi’leri Oynamak, Hava Durumu, Saha Raporu, Test Kayıtları, Bire Bir.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ind-vs-aus-pat-cummins-ruled-out-of-third-test-due-to-serious-family-health-issue/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir