Panik Zamanı Değil, Ama Vikinglerin TE’de Biraz Acil Olmaları GerekiyorPanik Zamanı Değil, Ama Vikinglerin TE'de Biraz Acil Olmaları Gerekiyor

18 Ekim 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings sıkı son Irv Smith Jr. Zorunlu Kredi: Nick Wosika-USA TODAY Sports.

Geçen yıl Vikingler, TE Irv Smith Jr.’ın sezon için yapılacağına dair talihsiz bir haber aldı. Rick Spielman, kötü giden bir hareket olan Chris Herndon’u getirerek yanıt verdi. Başlangıçta, Minnesota’ya taşınmanın TE’nin bazı eski güçlü oyun seviyelerini geri kazanmasına yardımcı olacağına inanarak anlaşma konusunda hevesliydim.

Herndon 2021 sezonunu 4 yakalama, 40 yard ve bir tank avcısı ile bitirdi.

Vikingler kendilerini bir kez daha Smith Jr.’ın yaralı olduğunu görmek gibi kaçınılmaz bir durumda bulurlar. Şimdi, bu sakatlık genç TE’yi 2021 sezonunun tamamından uzak tutan diz sorunundan çok daha az cesaret kırıcı. bu erken kelime ameliyatın iyi geçtiğidir.

Çok uzun zaman önce, Minnesota’nın işler kötü gittiğinde sahip olduğu birkaç seçeneği araştırdık. Vikinglerin çözümünün büyük bir kısmı, muhtemelen dikkati TE konumundan veya WR’ler ve/veya RB’ler lehine çevirmeye dayanıyor. Hem alıcı hem de geri koşmak, Minnesota’nın seçkin yetenek ve kalite derinliğini birleştirdiği konumlardır. Sonuç olarak, ekibin yaralanma endişeleri olan bir alanı ele almaya yardımcı olmak için bolluk alanına dönmesi mantıklıdır.

Tabii ki, bunların hepsi hiçbir şey hakkında çok fazla ado olabilir. Mükemmel bir dünyada, Smith Jr. 1. Hafta için zamanında ve hızlı bir şekilde iyileşir. Bu olmazsa, takımın ya kadrodaki diğer pozisyonlara eğilmesi, mevcut derinlik TE’lerini geliştirmesi ve/ ya da ekibin dışından biraz yardım getirmeye çalışın.

Değeri ne olursa olsun, bazı erken raporlar Zach Davidson’ın iyi göründüğünü, ancak zor anlar da olduğunu öne sürüyor. 24 yaşındaki kesinlikle 6’7, 251 pound’da etkileyici bir boyuta sahip (takımın web sitesi başına). Onun için bir başka ilginç bilgi, aynı zamanda bir üniversite kumarcısı olmasıydı, ancak bunun Minnesota’nın onun hakkındaki değerlendirmesini etkilemesi pek mümkün değil. İşin iyi tarafı, ilk bahisçi bir sakatlık ile düşerse yerini doldurabilecek olmasıydı.

Spotrac için bilgi sağlar mevcut ücretsiz temsilciler. Oyunun en iyi tarafları zaten sözleşmeli, ancak dikkate alınması gereken serbest oyuncular var. Jimmy Graham, Blake Jarwin, Jared Cook, Eric Ebron ve MyCole Pruitt daha dikkate değer isimlerden bazıları. Başına SpotracVikinglerin üst sınırı 8.72 milyon dolar.

Kwesi Adofo-Mensah’ın paniğe kapılmasına gerek yok. Sadece derinlik eklemek için önemli miktarda taslak sermaye göndermek yanlış yönlendirilmiş bir hareket olacaktır. Tabii ki, bir takasta müsait olan güçlü bir oyuncu varsa, o zaman Minnesota’nın GM’si olasılığı değerlendirmelidir. Mesele şu ki millet, Adofo-Mensah’ın sadece hamle yapmak için hamle yapmasına gerek yok. Şu anda, en iyi seçeneklerin, FA’lara yeni bir bakış atarken Vikings kadrosundaki diğer TE’lerle çalışmaya devam etmesi muhtemel.

Oradan, Vikingler TE’de ileriye doğru en iyi yolu umarım belirleyebilirler. Umut hala Irv Smith Jr.’ın olabileceğine inandığımız TE1 olabileceği yönünde.


Panik Zamanı Değil, Ama Vikinglerin TE'de Biraz Acil Olmaları Gerekiyor
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/its-not-time-to-panic-but-vikings-need-to-have-some-urgency-at-te/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir