Pakistan Tüm Program, En İyi Kadro, Oynama XI, Tahminler, Mekan, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.


Pakistan kriket takımı, ICC T20 Dünya Kupası’nın başlaması için kök salacak. Çok oturmuş bir kadroları var ve ev sahibi Avustralya için çok fazla geri ödemeleri var. Geçen yılki turnuvanın yarı finallerindeki kayıp, bağırsaklarını kolayca düşürmemiş olabilir. Pakistan’ın bu seferki programına ve ekibine bir göz atın:

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için Pakistan Takım Programı:

Tarih Gün Kibrit zamanlamaları mekan
23 Ekim 2022 Pazar Hindistan vs Pakistan 19:00 Avustralya Standart Saati Melbourne Kriket Sahası, Melbourne
27 Ekim 2022 Perşembe Pakistan vs B Grubu Galibi 19:00 Avustralya Standart Saati Perth Stadyumu, Perth
30 Ekim 2022 Pazar Pakistan vs A Grubu İkinciliği 3:00 pm Avustralya Standart Saati Perth Stadyumu, Perth
3 Kasım 2022 Perşembe Pakistan vs Güney Afrika 19:00 Avustralya Standart Saati Sidney Kriket Sahası, Sidney
6 Kasım 2022 Pazar Pakistan vs Bangladeş 2:30 pm Avustralya Standart Saati Adelaide Oval, Adelaide

Kadro ve Beklenen Oynama XI:

Babar Azam (c), Asif Ali, Haider Ali, Haris Rauf, Mohammad Nawaz, Khushdil Shah, Mohammad Hasnain, Shadab Khan, Mohammad Rizwan, Mohammad Wasim, Iftikhar Ahmed, Naseem Shah, Shaheen Shah Afridi, Shan Masood, Usman Qadir.

Yedek Oyuncular: Fakhar Zaman, Mohammad Haris, Shahnawaz Dahani.

Beklenen Oynama XI:

Babar Azam (C), Mohammad Rizwan (WK ve VC), Shan Masood, Haider Ali, Iftikhar Ahmed, Asif Ali, Mohammad Nawaz, Shadab Khan, Haris Rauf, Naseem Shah, Shaheen Shah Afridi.

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için Tahminler:

Pakistan takımı bu sefer de yarı finale çıkacak. Zaman zaman Pakistan takımının üzerine bir belirsizlik bulutu çöküyor, ancak potansiyellerini kullanırlarsa yarı finalde yer almayı hak ediyorlar. Diğer gruplardaki takımlar biraz daha iyi şekillendiğinden finale kalamayabilirler, ancak Ramiz Raja ilk 4’ten daha az bir şeyle hayal kırıklığına uğrayabilir. Shadab Khan kilit bir oyuncu. 8 numarada vuruş yapması bekleniyor ancak 6 numarada vuruş yapma potansiyeli var, bu da bu takımı ölümcül yapıyor. Çok yetenekli oyuncular bu takıma büyük değer kattı.

ICC T20 Dünya Kupası 2022 için En İyi Performans Gösterenler:

Şadab Han:

ICC T20 Dünya Kupası
IMG SRC: PCB

Turnuva BAE’de olduğu gibi iplikçiler ile ilgili olmayacak, ancak iplikçilerin önemli bir payı olacak. Özellikle bacak döndürücüler. Bununla birlikte, Shadab çok kaliteli bir melon. Hızlı bir yuvarlak kol hareketi olduğu için seçmesi zor. Keskin bir google’ı var. Khan çok iyi bir çizgi çiziyor. Vurucuları havada yenmiyor, elde ettiği sürüklenmeyle yeniyor. Keskin bir tornacı değil ama googlies’i bir meyilli olarak üzerinde düşünülmesi gereken bir şey.

Nesim Şah:

ICC T20 Dünya Kupası
IMG SRC: PCB

Naseem Shah 19 yaşında çok iyi bir oyuncu! Shah, uluslararası sahnede ilk kez 16 yaşında çıkış yaparak patladı. O zaman bitmiş bir ürün değildi ama şimdi uçan renklerle geri döndü. Shaheen’in yaralanması Pakistan için bir lütuf olarak geldi ve Naseem’i geri getirmek zorunda kaldılar. Dünya Kupası Avustralya’da oynanacağı ve sahalar tempolu olacağı için Naseem’in bu sefer iyi bir şansı var. Sadece iyi hatlar atması gerekecek.

Daha fazla bilgi için India VS SA 2. ODI: En İyi Önizleme, Tahminler, Oynama XI, Mekan, Zamanlamalar sayfasına gidin. Bilmen gereken her şey.

ICC T20 Dünya Kupası 2022’de bu tür daha fazla makale okuyun: İngiltere Tam Program, Kadro, Oynama XI, Tahminler, Mekan, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.

Daha fazla bilgi için BCCI’nın resmi web sitesi.


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/icc-t20-world-cup-2022-pakistan-full-schedule-best-squad-playing-xi-predictions-venue-timings-all-you-need-to-know/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir