Pakistan Kriket Kurulu (PCB), Shaheen Afridi’nin T20 World 2022’ye Geri Döndüğünü Açıklayacak.


Shaheen Shah Afridi

ICC Erkekler T20 Dünya Kupası turnuvasının başlamasına sadece birkaç gün kaldı ve Pakistan kadrosunu yayınladıktan sonra yeni bir güncelleme daha yapmak üzere.

Shaheen Shah Afridi, fiziksel bir sakatlığı nedeniyle kadro dışı bırakıldı, ancak yakında döneceği ve ısınma maçları başlamadan önce Avustralya’daki ICC Erkekler T20 Dünya Kupası 2022 için Pakistan kadrosuna dahil edileceği bildirildi.

Shaheen Afridi, Pakistan Kriket Kurulu (PCB) Tıbbi Danışma Komitesi himayesinde rehabilitasyon sürecinden geçtikten sonra Avustralya’daki ICC Erkekler T20 Dünya Kupası 2022 için Pakistan kadrosuna katılacak.

Afridi, 17 ve 19 Ekim 2022’de İngiltere ve Afganistan’a karşı yapılacak hazırlık maçları için seçilebilecek.

Ayrıca Okuyun: ICC T20 Dünya Kupası 2022: Pakistan Tam Program, En İyi Kadro, Oynama XI, Tahminler, Mekan, Zamanlamalar. Bilmen gereken her şey.

Shaheen, “T20 Dünya Kupası için ulusal takıma yeniden katılma ve kampanyada üzerime düşeni yapma ihtimalinden dolayı çok heyecanlıyım” dedi. “Oyundan ve en sevdiğim takımdan uzak olmak, yorucu ve heyecanlı maçların parçası olamamak benim için zor bir dönem oldu.

“Son 10 gün boyunca tam bir koşu ve tempo ile altı ila sekiz over arasında sorunsuz bir şekilde bowling oynuyorum. Ben bowling oynamaktan ve filelerde vuruş yapmaktan keyif alırken, hiçbir şey maç ortamı hissinin yerini tutamaz ve o ortamda olmak için sabırsızlanıyorum.

Ayrıca Okuyun:


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/t20-world-cup/pakistan-cricket-board-pcb-to-reveal-shaheen-afridi-come-back-to-t20-world-2022/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir