Paddy ‘Baddy’ Pimblett – UFC’nin Geleceği


UFC’nin geleceği parlak görünüyor, o kadar çok genç iyi dövüşçü ortaya çıktı ki, İslam Makachev, Sean O’Malley ve Khamzat Chimaev gibi yetenekleriniz var. Ancak bugün sadece yetenek açısından değil, medya ve saf eğlence değeri açısından da muhtemelen kadrodaki en heyecan verici genç dövüşçülerden biri, daha yaygın olarak Paddy the Baddy olarak bilinen Paddy Pimblett adını taşıyor. Paddy ekranlarımıza ilk olarak Eylül 2021’de Luigi Vendramini’ye karşı Till vs Brunson’ın alt kartında çıktı.

Getty Images’den Göm

Paddy ilk tur iniş ayağı tekmelerinde rahattı ve mesafeyi değerlendirmek için önde gelen sol elini kullanıyordu, ta ki Luigi bir bacak vuruşu yaparak Paddy’nin ıskalamasına ve Paddy’nin bacaklarına neden olan korkunç bir sol kroşeyle karşı koymasına neden olan bir sağ çapraz atmasına kadar bu kadardı. daldırmak. Scouse dövüşçüsü ilk turda birden fazla ağır yumruk attı ve sonunda Luigi’yi deviren acımasız hızlı bir yumruk patlaması salıverdi.

Paddy’nin ilk UFC’si hatırlanacak biri olsa da, belki daha da hatırlanabilir olan şey, maç sonrası yorumu “Ben bir scouser’ım, nakavt olmuyoruz ve sözüne sadık kalıyorum 22 profesyonel dövüşte scouser hiç nakavt olmadı . İlk UFC dövüşünde nakavt kazanmasından bu yana, iki kez savaştı ve Meksika’nın Kazula Vargas’ına ve en son Jordan Leavitt’e karşı Arka Çıplak Boğma yoluyla her iki dövüşü de kazandı.

Getty Images’den Göm

Paddy, hızlı elleri ve mükemmel bir yer oyunu ile mükemmel bir dizi beceri sergilerken, hayranlarını muhtemelen en çok heyecanlandıran şey, onun ilgili kişiliği ve dövüşler arasındaki aşırı tuhaflıklarıdır. Hafif sıklet bölümünde 155 lbs’de savaşan Paddy, maç sonrası bir konferansta belirtildiği gibi, dövüşler arasında aşırı kilo almasıyla tanınır. “205 kiloya ulaştım” Paddy, izleyicilere bir günde neredeyse 11.000 kalori yediğini gösteren bir videoda konuşurken.

Dövüş sonrası bir röportajda, “Şişman ve mutlu olmayı tercih ederim” dedi, ancak Paddy kampa girer girmez, ekstra ağırlığı bırakarak uyguladığı katı disiplini ve her seferinde 155’te tartmayı başardığını herkes görebilir.

Ancak heyecan verici dövüş stilinin ve sevimli kişiliğinin arkasında çok sevdiği şehre geri vermek isteyen bir adam bir röportajda belirtti. “Umarım Conor McGregor kadar para kazanırım, delikanlı, o zaman şehrimdeki hiçbir çocuk bir daha asla bir gıda bankasından yemek yemeyecek.” Sürpriz olmayan Liverpool doğumlu Paddy, Liverpool futbol kulübünün evi olan Anfield’da dövüşmek istediğini birçok kez güçlü bir şekilde ifade etti ve “Böyle bir şey görmezdiniz” dedi. adı gazetelerde ve haber sitelerinde üst sıralarda yer alan sevimli karakterin arkasında erkek ruh sağlığının yeni yüzü olan bir adam var.

Trajik bir şekilde Leavitt’e karşı galibiyetinin ardından maç sonrası röportajında, “Cuma sabahı saat 4’te, evdeki arkadaşlarımdan birinin tartılmadan 5 saat önce kendini öldürdüğüne dair bir mesajla uyandım” dedi ve ardından gitti. “Bu dünyada erkeklerin konuşamadığı bir leke var. Dinle, eğer bir erkeksen ve omuzlarında bir ağırlık varsa ve bunu çözmenin tek yolunun kendini öldürmek olduğunu düşünüyorsan lütfen biriyle konuş. cenaze önümüzdeki hafta o yüzden lütfen bu lekeden kurtulalım ve erkekler konuşmaya başlasın” Paddy’nin dövüş sonrası konferansında erkeklerin ruh sağlığı hakkında ayrıntılı olarak konuştuğunu buradan duyabilirsiniz.

Ayrıca cinsiyetiniz ne olursa olsun bir insansanız ve konuşamayacağınızı düşünüyorsanız veya insanlara yük olmak istemiyorsanız lütfen konuşmaktan veya yardım almaktan çekinmeyin. Akıl sağlığı sorunları herkesi etkileyebilir Bu makalenin sonunda yararlı olabileceğini düşündüğüm bazı yararlı bağlantılar bırakacağım, bu yüzden lütfen yardım istemekten korkmayın.

Paddy the Baddy için sırada ne var

Paddy, Leavitt’i yendikten sonra yaptığı dövüş sonrası röportajında, yıl sonundan önce onu sekizgende bir kez daha göreceğimizi duyurdu, bu da birçok kişinin Paddy’nin bir sonraki rakibinin insanların aşina olabileceği bir isim olabileceğini merak etmesine neden oluyor. insanlar Ilia Topuria

Mart ayında UFC Londra’da Paddy ve Topuria arasında iki çiftin bir otelde kafa kafaya çarpışması üzerine gerginlik yaşandı. Topuria, Jai Herbert’i Paddy ile aynı kartta aldı. Herbert, ilk turda Topuria’ya çeşitli vuruşlar yaparak hakim oldu ve Gürcü savaşçıyı basitçe ezdi ve bir kafa vuruşuyla yere serdi.

Topuria ikinci turda çok daha güçlü bir şekilde vücuda çalım attı ve çok daha sabırlı olmak, Topuria’nın Herbert’i kafese karşı köşeye sıkıştırmasına ve cehennemden sağ kroşeyle Herbert’i nakavt etmesine neden oldu. Topuria daha sonra Paddy’ye seslendi ve ” Burada berbat bir adam var. Paddy Pimblett kazan ya da kaybet Şimdi seninle dövüşmek ve geçen seferki gibi kıçını tekmelemek istiyorum. Hayranlar bu dövüşün bir an önce gerçekleşmesini çok isterken, Topuria’nın 29 Ekim’de UFC emektarı Edson Barbosa ile karşılaşması planlandığı için biraz beklememiz gerekebilir.inci evi ateşe vermesi garanti edilen bir kavgada.

Liverpool sokaklarındaki normal bir çocuktan UFC Paddy’nin kariyer yörüngesinin bir sonraki yıldızına kadar, bir sonraki kimle savaşırsa, binlerce kişinin izlemek için geleceğini garanti edebilirsiniz. Sonra ne olacaksa. bizi izlemeye devam ettiğinizden emin olun ve Paddy ‘The Baddy’ Pimblett adını hatırlayın

Akıl Sağlığı yardım hatları ve web siteleri

Paddy 'Baddy' Pimblett - UFC'nin Geleceği


Kaynak : https://worldinsport.com/paddy-the-baddy-pimblett-the-future-of-the-ufc/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir