Packers Resmi Olarak Vikingleri YakalayamıyorCevaplanan Sorular: Packers Cooked, Bye'da Takımın MVP'si, En Heyecanlı Oyun
23 Ekim 2022; Landover, Maryland, ABD; Green Bay Packers’ın oyun kurucusu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Geoff Burke-USA TODAY Sports.

Green Bay Packers, Pazar günü Chicago Bears’a karşı üst üste sekizinci kez kazanmanın bir yolunu bulmuş olabilir, ancak elenmekten kurtulamadılar. Vikings’in 13. Haftadaki zaferi ile Packers, 2022’de NFC North şampiyonluk yarışının dışında kaldı.

Sezonda 5-8’de oturan Green Bay Packers, Minnesota’nın 2022 sezonunun 10. maçını kazanmasının ardından resmi olarak Vikingleri yakalayamıyor. Teknik olarak, Packers bu yıl hala bir joker takım haline gelebilir, ancak şu anda NFC’de 10. sıradalar ve bunu gerçeğe dönüştürmek için ciddi yardıma ihtiyaçları var.

NFC Kuzey çekişmesinden bu eleme, Packers’ın üç yıllık hakimiyet serisini sona erdirir. Green Bay, 2019-2021 arasında arka arkaya üç lig şampiyonluğu kazandı, iki konferans şampiyonluk maçı yaptı ve NFC North rakiplerine karşı 15-3 dahil olmak üzere toplam 39-10 kazandı.

Green Bay play-off’ları tamamen kaçırırsa, bu 2018’den bu yana ilk kez ve Aaron Rodgers’ın ilk QB olarak devraldığı 2008’den bu yana sadece dördüncü kez olacak.

Vikinglere gelince, Detroit Lions Jaguarları 40-14 yendikten sonra bu hafta sonu NFC North’u perçinleyemediler. Minnesota’nın bu hafta sonu bitirmek için bir galibiyete ve bir Detroit mağlubiyetine ihtiyacı vardı.

Ancak, önümüzdeki hafta Detroit’te Lions’tan tüm umutları alabilirler. İki takımın Ford Field’da 14. Hafta listesinin bir parçası olarak 12:00 CST’de karşı karşıya gelmesi planlanıyor. Vikingler bu maçı kazanırsa, 11. galibiyetleri 2017’den bu yana ilk NFC Kuzey tacını ve 2001’den bu yana ise sadece dördüncü tacını mühürleyecek.

Harrison Smith, Herhangi Bir Aktif NFL Oyuncusundan Daha Fazla Müdahale Ediyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/packers-officially-cannot-catch/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir