Packers Nation, Aaron Rodgers’ı Açıyor gibi görünüyorPackers Nation, Aaron Rodgers'ı Açıyor gibi görünüyor
2 Ekim 2022; Green Bay, Wisconsin, ABD; Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Green Bay Packers’ın sadık taraftarları, sezonlara yıldız olmayan başlangıçlara alışık değiller ve bu tür taraftarlar yavaş yavaş oyun kurucu Aaron Rodgers’a dönüyor olabilir.

Packers, geçen hafta sonu Londra’da yeni başlayan New York Giants’a 27-22 yenildi ve Green Bay’i 3-2’lik bir rekora ve NFC Kuzey’de Minnesota Vikings’in (4-1) arkasında ikinci sırada bitirdi.

Ve Packers hayran kitlesinin bir kısmı sabit kalırken ve Green Bay’in “dönüştüreceği” fikrine bağlı kalırken, diğer önde gelen kişilikler 38 yaşındaki oyun kurucu ile giderek daha fazla hayal kırıklığına uğradı.

Aaron Rodgers, Viking'i 'Oyundaki En İyi Oyuncu' Olarak Övdü
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

New England Patriots’a karşı 4. haftada sosyal medyada başladı. Packers, New England’a karşı iyi oynamıyordu ve düzinelerce insan, Rodgers’ın QB2 Jordan Love lehine yedeklenmesini şiddetle tavsiye etti. Tabii ki, Packers böyle bir şey yapmadı ve Green Bay daha sonra uzatmada 27-24’lük bir galibiyet aldı.

Eh, geçen hafta sonu Londra’da bir galibiyet koparamadılar ve bazı Packer’ları hüsranla tepelere gönderdiler. Rodgers’ın ölüm oranı ve “ikinci sıra”, arka arkaya üç NFC Kuzey tacı kazanan Packers için nispeten yeni.

Salı günü, Packers muhabiri Peter Bukowski hoşnutsuzluk doruğa ulaştığında tweet attı, “Aaron Rodgers, ekibiyle alenen çekişen, emekliliği düşünmeden önce playofflarda boğulan, bahar balosuna gelerek takıma yardım edebileceğine inanmayan ve ardından yazı benden daha fazla podcast yaparak geçiren bir QB gibi oynuyor. Ama hayır, ben de çözemiyorum.”

Adam New'in 2022 NFL Sezonu Tahminleri
12 Ağustos 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Kyle Terada-USA TODAY Sports.

Beş maçla Rodgers, NFL’de 13. sırada EPA+CPOE başınagenellikle ilk 5 civarında bir yeri kontrol eden Packers sinyal arayan için normdan ayrılıyor. taraftarlar mücadele olarak algılıyor.

Yine de Green Bay, 12 Ekim itibarıyla NFC’nin playoff sıralamasında yedinci sırada yer alıyor ve sezon sonuna ulaşmak için %66’lık bir kesinlik olarak kabul ediliyor. göre BeşOtuzSekiz.

Ancak herhangi bir vasatlık belirtisi – Rodgers QB1 olduğunda – Packers sadıklarının titremesine neden olur ve Bukowski’nin durumunda, oyun kurucuyu sezon dışı şüpheleri için şişirir.

Sonunda, Packers geri dönecek ve muhtemelen Vikingleri bölünme sınırına kadar zorlayacak. Yaptıkları bu. Artı, Packers hayranları zorunlu Rodgers ile aynı hizada çünkü franchise, garantili para için onunla kancada – 150,815,000,00 $ ‘a kadar.

Rodgers ve Packers, Pazar günü New York Jets’e ev sahipliği yaparak ev yemekleri ile “doğru olanı yap” oyunu arıyor. Green Bay yedi puanla tercih ediliyor. Packers, 2012’den bu yana 3-3 veya daha kötü bir sezona başlamadı.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/packers-nation-appears-to-be-turning-on-aaron-rodgers

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir