Packers Çaylak Alıcı Kampta Baş DönüyorPackers Çaylak Alıcı Kampta Baş Dönüyor

Green Bay Packers’ın geniş alıcısı Romeo Doubs (87), 1 Ağustos 2022 Pazartesi günü Ashwaubenon, Wisconsin’deki Ray Nitschke Field’daki eğitim kampı sırasında pas aldı. Samantha Madar/USA TODAY NETWORK-Wis. Gpg Eğitim Kampı 08012022 0003

Minnesota Vikings’in dışındaki NFC Kuzey geniş alıcı odalarının, bu yıl çok kötü olacak. Büyük ölçüde, durum böyle görünüyor, özellikle de Chicago Bears’ın Justin Fields’tan pas almak için oraya kimi atacağına bakarsanız. Ancak Green Bay’de, Packers için durumun böyle olmadığından emin olmak için elinden gelenin en iyisini yapan bir çaylak alıcı var. Beklediğiniz isim de bu değil. Bu çaylak, eski Nevada Wolfpack alıcısı Romeo Doubs.

Green Bay Packers, özellikle yıldız alıcıları Davante Adams nedeniyle, offseason boyunca manşetlerdeydi. O ve Packers yeni bir sözleşme uzatması üzerinde anlaşamadıktan sonra Adams bir takas talep etti ve sonunda Las Vegas Raiders ile sona erdi.

Bu, Packers’ı 2021’de 123 karşılama, 1553 yard ve 11 tank avcısı kaydeden adamın bıraktığı boşluğu doldurmaya zorladı. Marques Valdez-Scantling’in Kansas City Chiefs için serbest oyuncu olarak ayrıldığından bahsetmiyorum bile. Green Bay, serbest oyuncu pozisyonundaki alıcı pozisyonunu ele almak için fazla bir şey yapmadı ve ardından 2022 draftında her iki ilk tur seçimleriyle defans oyuncularını seçmeyi seçtiler.

Yine de ikinci turdan itibaren Green Bay, yetenekli alıcıları kapmak için birden fazla seçim kullandı. Packers, Christian Watson’ı Kuzey Dakota Eyaleti’nden 34. sıradan seçti. Birçok kişi onun WR1 için seçim olacağını düşündü.

Bununla birlikte, Doubs dördüncü turda seçildi ve büyük ölçüde Watson’ı ve diğer tüm alıcıları eğitim kampında bu noktaya kadar geride bıraktı. Çaylak, burada büyük bir kazanç için CB Eric Stokes’un tozunu alırken görülebilir. Hatırlatma, Stokes, Georgia Pro Day’de 4.2 40 yarda koştu.

Doubs, üniversite kariyeri boyunca büyük bir oyun kurucu olduğunu kanıtladı. Başarısının, özellikle Aaron Rodgers gibi yetenekli bir QB ile NFL’ye iyi tercüme edileceği mantıklı. 2021’de kıdemli sezonunda, Doubs 80 resepsiyon, 1109 yard ve 11 tank avcısı kaydetti. Rodgers, çaylak alıcısı için de yüksek övgü aldı:

“Romeo Doubs kampa gerçekten güzel bir başlangıç ​​yaptı. Yaptığı bazı oyunlara dayanarak çok dikkat çekiyor. Yaklaşım gibi, çok abartısız çocuk, çok alçakgönüllü çocuk… Hepimiz Romeo ve onun başladığı başlangıç ​​hakkında gerçekten iyi hissediyoruz.”

-Aaron Rodgers, Romeo Doubs’ta

Bir çaylak olarak, Romeo Doubs ve Christian Watson’ın Justin Jefferson ve Ja’Marr Chase gibi yeni çaylakların sahip olduğu seviyede oyuncular olarak ortaya çıktığını göremeyebiliriz, ancak NFC alıcılarının hepsinin kambur olduğunu söylemek de tam olarak adil değil. Neyse ki Vikingler için köşe savaşı, Andrew Booth ve Cam Dantzler arasında şiddetli geçti. Bu, Packers alıcıları ve Vikings defans oyuncuları arasında 1. haftada çok ilginç bir eşleşmeye neden olmalıdır.

Anket: Yeri doldurulamaz Vikinglerin çoğu için Beklenenden Daha Yakın Bir Yarış


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/packers-rookie-receiver-is-turning-heads-in-camp/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir