P/PTSD Perspektifi: Göz Kırpmış Spielman, Pozisyon Savaşları ve O’Connell’in Saklanan SözüVikings HC Onayladı
8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında geniş alıcılar Adam Thielen (solda) ve Justin Jefferson (sağda) ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

morPTSD ile ortak çalışır Vikingler Bölgesi, benzer şekilde Minnesota Vikings hakkında birinci sınıf bir haber sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Sonuç olarak, geçen haftanın en iyi 5 makalesini “P/PTSD Perspektifi”nde tanıtıyoruz. En iyi şeylerinden bazılarında zirveye çıkın.

1) Rick Spielman, “Hoodwinked” Olmakla İlgili Taslak Hikayeyi Paylaşıyor:” Eski genel müdürden oldukça samimi bir hikaye. CJ Gardner-Johnson’ı Minnesota’ya getirmek mükemmel bir karar olurdu. Sonunda, NFL Taslağını evcilleştirmek zordu ve Vikingleri başka bir oyuncuya doğru dönmeye zorladı.

Rick Spielman
11 Haziran 2019; Eagan, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Rick Spielman, TCO Performance Center’daki antrenmanın ardından düzenlediği basın toplantısında. Zorunlu Kredi: Harrison Barden-USA TODAY Sports

2) PFF, UDFA Anlaşmaları İçin Hem Altın hem de Gümüş Madalyayı Vikinglere Verdi: Minnesota’daki en iyi UDFA transferi çiftine kucak dolusu sevgiler. Vikingler aslında taslaksız serbest oyuncuya 15 oyuncu ekledi, ancak en iyi çift tüm manşetleri kaptı.

3) Vikinglerin Bu Yaz Karşılaşacağı 3 Pozisyon Savaşı: Sezon dışı rekabet zamanına giriyoruz. Takımın bazı dikkate değer ihtiyaçları var ve stratejinin çoğu, kimin ortaya çıktığını görmek için bir ton oyuncu getirmeyi içeriyor. Brian Flores’in biraz sihir yapması gerekecek.

4) Vikinglerin Finansmanı İçin Bir Şey Vermeli: Evet çok doğru. İlk 51 sınırı, Vikinglerin bazı işleri halletmesine izin veriyor, ancak yine de üst sınır kısıtlamaları var. Vikinglerin 2023 bütçesi bir köşe dükkanı olsaydı, pencerede “Sınır Sınırı Gerekiyor: İçinde Başvur” yazan bir tabela olurdu.

Vikingler 2023'te Eve Yakın Kalacak
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

5) Kevin O’Connell Sözünü Tuttu ve Bu Önemlidir: O’Connell, oldukça açık bir şekilde, oyuncularıyla güçlü ilişkiler kurmanın önemli olduğunu düşünüyor. Adım 1, Jordan Addison’a sözün yerine getirildiğini hatırlatmayı içeriyordu.

Ekstra okumanın tadını çıkarın, Vikings hayranları.

NFL Sonunda Vikings Programının Sonunda Senaryoyu Ters Çeviriyor


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/p-perspective-hoodwinked

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir