Oyuncular GT, Kalan Çanta Değeriyle IPL 2023 Müzayedesinde Satın Alabilir


IPL 2023’te GT: Gujarat Titans, IPL’nin son baskısında ilk kez sahneye çıkan oyunculardı ve ilk yıllarında şampiyonluğu kazanarak tarih yaratarak yolculuklarına başladılar. Rajasthan Royals ilk baskıda kazandıktan sonra IPL’de bunu yapan ikinci takım onlar.

Sosyeteye takılan oyuncu, Hardik Pandya, Rashid Khan ve Shubhman Gill gibi oyuncuları toplayarak seçmelerde harika bir performans sergiledi. Ancak, açık artırma GT’nin lehine gitmedi ve kırılgan gençlerden ve David Miller ve Mohammed Shami gibi sadece birkaç büyük isimden oluşan bir takım seçtiler.

Bununla birlikte, koçluk birimi, pek ikna edici olmayan takımla takım kağıtlarında mükemmel bir iş çıkardı. Kung-Fu Pandya’yı erken, 3 veya 4’te göndererek yenilikçi çağrılar yaptılar. Rashid’i 7 numarada çok yönlü olarak kullandılar ve alt sıralarda Tewatia’ya güvendiler.

Ancak bu yıl boşlukları doldurmak için kadrolarında bazı değişiklikler yapmak istiyorlar. Geçen yıl beklenmedik bir oyundan sonra, savunan şampiyonlar standartlarını çok yüksek tuttular ve muhteşem zaferlerini sürdürmek için kadrolarında birkaç değişiklik getirmeyi dört gözle bekliyorlardı.

GT birkaçını bıraktı ve aynı zamanda genç bir Hintli yetenek kazandı. Şivam MaviKKR’den askere alındı ​​​​ve sonunda cüzdanlarında 19.25 crore kaldı.

Oyunculara bir göz atalım Gary Kirsten ve arkadaşları. önümüzdeki baskıda göze çarpacak.

1. Rilee Rossouw

Protealar, GT tarafının sadece 1 crore Rs’lik bir taban fiyatla orta düzey kadrolarına görünüm vermesi için mükemmel bir seçim olacaktır. GT, denizaşırı vurucu için yaklaşık 6-7 crore’luk bir son teklif verebilir çünkü oyunun daha kısa formatında mükemmel bir 3 numaralı vurucu arayışına son verebilir.

2. Mayank Ağarwal

Mayank Ağarwal
Mayank Ağarwal

Titanlar ayrıca Miller ve Pandya’nın sırayı almasına ve koşular için Rashid’e fazla güvenmemesine izin vermek için 3-4 numarada deneyimli bir vurucu arayabilir. Böyle bir arayış için, bir topa vuran oyuncu olarak çok fazla deneyime ve soğukkanlılığa sahip olan Mayank en iyi seçimdir. Titanlar, Mayank için 3-4 crore gibi sağlıklı bir teklif isteyebilir.

3. Nicholas Pooran

Oyuncular GT, Kalan Çanta Değeriyle IPL 2023 Müzayedesinde Satın Alabilir
Oyuncular GT, Kalan Çanta Değeriyle IPL 2023 Müzayedesinde Satın Alabilir 4

Geçen yıl Rahmanullah Gurbaz’ı kaybettikten sonra sefil bir şekilde başarısız olan Matthew Wade’in yokluğunda GT, küçük kapı tutma seçeneklerinden yoksun. Pooran, Titanlar için çok uygun çünkü hem başlangıç ​​hem de orta derece vurucu rollerini üstlenebiliyor. Titanlar, Pooran için 4-5 crore ödemeye hazır.

4. Narayan Jagadeesan

Titanlar, denizaşırı oyuncu havuzlarını tükettikleri için Hintli yerli yetenekleri de getirmeyi düşünebilirler. Bu genç Hintli yetenek, kadrolarında orta sıradaki isteğe bağlı bir Hintli vurucu olarak yer alabilir ve Titanlar onu kadrosuna katmak isteyebilir. 1-2 crore bir fiyat.

Bu oyuncular Titanlar kadrosunu tamamlamak için yeterli olacaktır, ancak yedek olarak Vaibhav Arora, Sheldon Jackson ve Mohammad Nabi gibi 50 lakh ile 1 crore arasında canlı bir şekilde değişen oyuncuları kendi taraflarına dahil etmek isteyeceklerdir.

Ayrıca Oku: – IPL 2023: PBKS’nin Mayank Agarwal’ı kullanabileceği 3 Yol


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/ipl-2023-auction-players-gt-can-buy-in-the-ipl-2023-auction-with-the-remaining-purse-value/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir