Overrated Kombine, NFL Koçları İçin Daha Az Çekici Hale Geliyor, Ancak GM’ler Temsilciler + Rodgers Düşünceleriyle Konuşmakla Meşgul Olacak
NFL takvimindeki en abartılan etkinlik olan NFL Combine haftası.

Packers’tan Matt LaFleur ve Rams’tan Sean McVay dahil olmak üzere birkaç baş antrenörün Combine’a katılmaması gerçeği, bize yüzlerce koçun onlara asıldığı toplantı atmosferinden kaçınmayı tercih eden bazı koçlar için bir öncelik olmadığını söylemelidir. işler ve zamanını ücretsiz ajans planlaması ve oyun kitapları üzerinde çalışarak geçirir.

Overrated Kombine, NFL Koçları İçin Daha Az Çekici Hale Geliyor, Ancak GM’ler Temsilciler + Rodgers Düşünceleriyle Konuşmakla Meşgul Olacak

Bu koçlar, takım doktorları ve eğitmenleri kapsamlı fizik muayeneleri yaparken kolej oyuncularının takımlarla antrenmanlar yaptığını ve röportajlar yaptıklarını daha sonra Combine kasetini görebildiklerini biliyorlar.

Görünüşe göre Vikings Antrenörü Kevin O’Connell, yardımcıları ve GM Kwesi Adolfo-Mensah ile keşif ekibiyle birlikte Combine için Indianapolis’te olacak baş antrenörlerin çoğu arasında yer alıyor.

Abartılı Kombine
Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell, 2022 normal sezonunun 9. Haftasında Washington Commanders’ı 20-17 yendikten sonra Maryland, Landover’daki FedEx Field’da.

Adofo-Mensah ve oyuncu personeli yöneticileri ve gözcüleri taslak kurullarını oluşturdular ve önümüzdeki iki ayı, Vikinglerin 23 oyuncuyu seçeceği 27-29 Nisan seçmelerine kadar oyuncu dereceleri ve sıralamalarında ince ayar yapmakla geçirecekler.rd ilk turda genel olarak. Minnesota’nın şu anda yalnızca üç başka seçimi var – üçüncü, dördüncü ve beşinci turlarda, ligin onlara geçen yıl kaybettiği ve başka bir yerde imzaladığı ücretsiz oyuncular için ek bir veya iki telafi edici seçim vermesi bekleniyor (sıkı son Tyler Conklin’in Jets’e gitmesi gibi).

Vikingler, Pro Bowl sıkı tarafı TJ Hockenson’u satın alma paketinin bir parçası olarak bu yılki ikinci tur seçimlerinin fiyatına değdiğini düşünüyor.

Combine’a gelince, NFL Network’ün bu Perşembe’den Pazar’a kadar 40 yarda koşan, çeviklik tatbikatları ve dikey sıçramalar yapan oyuncuları 23 saat canlı yayınlayacak olması çok saçma. Taslak adaylarının derecelendirilmesinde büyük bir yapbozun küçük bir parçasıyken, Combine’ı oyuncu değerlendirme sürecinde kritik bir olay olarak abartan 20 saatten fazla sunucuları olacak.

Bu nedenle pek çok üst düzey oyuncu (Alabama QB Bryce Young’daki potansiyel bir genel seçim gibi) Combine’da fiziksel test yapmayacak ve kolejlerinde daha fazla kontrol sahibi hissettikleri (ve çoğu durumda 1-3 hafta daha hazırlanabilir).

Overrated Kombine, NFL Koçları İçin Daha Az Çekici Hale Geliyor, Ancak GM'ler Temsilciler + Rodgers Düşünceleriyle Konuşmakla Meşgul Olacak
31 Aralık 2022; New Orleans, LA, ABD; Alabama oyun kurucusu Bryce Young (9), Crimson Tide, Caesars Superdome’da 2022 Sugar Bowl’da Kansas Eyaleti ile karşılaşmadan önce oyun öncesi ısınma rutininden geçiyor. Zorunlu Kredi: Gary Cosby Jr.-USA TODAY Sports.

Vikings GM ve Titans Başkanı olduğum yıllardaki Combine öncesi toplantılarımızda, oyuncu personel yöneticilerimize, scout’larımıza ve koçlarımıza her zaman bir oyuncunun Combine ve Pro Günü’nde yaptığı veya yapmadığı şeylerden çok fazla etkilenmemelerini söylerdim. .

Elbette hızları hakkında doğru bir okuma yapmak istedik, ancak birçok konum için 10 yarda sprintler 40 yardadan daha anlamlıdır. Antrenmanlardaki çabukluklarını, dikey sıçrama yeteneklerini ve ağırlık sehpasında kaç tekrar yapabileceklerini görmek istedik. Ama en önemli faktörün her zaman “Üniversite kariyerleri boyunca maçlarda nasıl oynadılar?”

40’ta 4.5-4.6 aralığında koşan Vikings Hall of Fame alıcısı Cris Carter hakkında konuşurdum, ama müthiş elleri vardı ve ligin en iyi rota koşucularından biriydi. Carter, 1987 ek taslağında Eagles tarafından dördüncü turda seçildi. Ve 1990’da hazırlıksız bir oyuncu olarak imzaladığım Hall of Fame savunma oyuncusu John Randle vardı çünkü çoğu takım onun NFL’de oynamak için çok küçük olduğunu düşünüyordu.

Overrated Kombine, NFL Koçları İçin Daha Az Çekici Hale Geliyor, Ancak GM'ler Temsilciler + Rodgers Düşünceleriyle Konuşmakla Meşgul Olacak
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Oyuncular ve onları değerlendiren takımlar için Combine’ın en önemli unsuru fizikseldir, çünkü takım doktorları ve antrenörleri herhangi bir sakatlığı, anormalliği veya önceden var olan durumu ortaya çıkarmak için sporcuları yakından inceleyecektir. Ekipler kolej eğitmenlerinin ve doktorların onlara söylediklerine güvenemeyeceği için bu bilgi hayati önem taşır.

Oyuncu fiziğinden sonra, takımların oyuncu röportajları Combine haftasının en değerli kısmı. Bu 15 dakikalık röportajlarda oyuncular, çocuklukları, kız arkadaşları, uyuşturucu veya alkol sorunları olup olmadığı, yasal sorunları, belirli bir şehirde oynamak konusunda ne hissettikleri ve çeşitli saldırı ve savunma planlarında nasıl tepki vermeleri gerektiği konusunda sorguya çekiliyor. .

Combine’daki ve daha sonra Pro Day’de ve takım ziyaretlerinde tekrarlanan bu röportajlarla ilgili sorun, günümüz oyuncularının daha iyi eğitilmiş ve önceden hazırlanmış olmalarıdır. Bu röportaj hazırlık çalışmasını geçmişte birlikte çalıştığım NFL ajan grubu – IFA için yaptım.

Serbest oyuncuya iki haftadan kısa bir süre kala ve Indy’deki çoğu menajerin NFL Oyuncuları Derneği ile toplantı yapmasıyla, takımların bekleyen serbest menajerleri (Dalvin Tomlinson, Patrick Peterson, Garrett Bradbury, Irv gibi) hakkında çok sayıda konuşma ve müzakere yapılacak. Smith Jr., Alexander Mattison ve Vikingler için Greg Joseph).

Patrick için tavsiye
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Patrick Peterson (7), US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts’u uzatmada 39-36 mağlup ettikten sonra kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Ayrıca temsilciler ve ekip yöneticileri arasında, Vikings’in Kirk Cousins, Danielle Hunter, Brian O’Neill, Adam gibi yüksek fiyatlı veterinerlerde maaş tavanı indirimi elde etmek için sözleşme uzatmaları, yeniden yapılandırmalar, indirimler veya bekleyen izinler hakkında birçok tartışma olacak. Thielen, Harrison Smith, Za’Darius Smith, Eric Kendricks, Jordan Hicks ve Dalvin Cook.

Ayrıca, Indianapolis’te bu hafta GM’ler, diğer takımların müstakbel serbest temsilcileri için kontrat “parametrelerini” konuşmak üzere temsilcilerle buluştuğunda (her ne kadar kural gereği bunu yapmalarına izin verilmese de) her zaman var olan kurcalama var. 13 Mart).

Combine’da TV izleyicileri için çok fazla aktivite ama çok fazla heyecan yok. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde kestirmeye ihtiyacınız varsa, NFL Network “duvardan duvara” Combine yayınını açın ve bu sıkıcı, abartılı olayı izlerken kısa sürede uyuklayacağınızı garanti ederim.

NFL Gözlemleri Çevresinde:

1. Oyun kurucu Carson Wentz ve Marcus Mariota bu hafta sırasıyla Washington ve Atlanta tarafından serbest bırakıldığı için ligde kesintiler gelmeye başladı. Purple’dan birkaçı da dahil olmak üzere daha pek çok kişinin gelmesiyle bu sadece bir başlangıç.

2. Packers GM Brian Gutekunst, bu hafta Combine öncesi basın toplantısında, Aaron Rodgers’tan ayrılma olasılığı hakkında – daha da muhtemel hale geliyor gibi görünen – başka bir ince mesaj gönderdi. Rodgers’ın planlarından haberdar olmadığını söyledi ve ardından ekledi, “Aaron hakkındaki duygularımız değişmedi, ancak ilerlemeden önce takımımız, nereye gittiği ve onun nerede olduğu hakkında bazı konuşmalar yapmalıyız. ”

Bir sonraki nefeste Gutekunst, takımın eski 1 numaralı seçim Jordan Love için heyecanlı olduğunu söyledi ve ekledi, “Onun oynaması gerekiyor. Bu onun ilerlemesindeki bir sonraki adım. Jordan harika bir iş çıkardı ve gerçekten çok çalıştı, bu yüzden istediğimiz her şeyi yapıyor. O hazır ve heyecanlı.”

Rodgers’ın bu sezon kazanması planlanan 59 milyon $’a kıyasla 2023’te 3,1 milyon $’lık bir üst sınırla aşk da çok daha ucuz, ancak Rodgers’ın sözleşmesi nereye giderse gitsin yeniden yapılandırılacak. Raiders veya Jets’e bir ticaretin geldiğini görüyorum ve ardından Packers, bu yıl büyük bir ölü parayı emecek ve Rodgers’ı 2024’te kayıtlardan çıkaracak ya da 1 Haziran’da onu takas edip ölü parayı 2023’e bölüştürecek ve 2024. Vikings ulusu, devam eden bu destanı yakından takip edecek.


1 Viking Koçu Kartallar İçin Cıvata Yapabilir

Jeff Diamond, eski bir Vikings GM, eski Tennessee Titans Başkanı ve 1998’de Vikings’in 15-1 sezonundan sonra NFL Yılın Yöneticisi seçildi. Şu anda Minneapolis’te bulunan NFL ajan grubu IFA için çalışıyor ve diğer spor danışmanlığı ve medya işlerini yapıyor. kolej / kurumsal konuşma ile birlikte çalışın. Onu takip edin ve Twitter’da ona doğrudan mesaj gönderin– @jeffdiamondnfl
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/vikings-insider/the-gm-view/overrated-combine

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir