Ortalama + Ortalama = Harika?Ortalama + Ortalama = Harika?

22 Ocak 2020; Kissimmiee, Florida, ABD; Green Bay Packers’ın lineback oyuncusu Za’Darius Smith (55), ESPN Wide World of Sports’ta NFC antrenmanı sırasında. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Bu sezon dışında duyduğumuz tutarlı fikirlerden biri, Minnesota’nın yeni liderlik grubunun kendisini eski gruba benzer şekilde yönetmesidir. Tamamen yeniden yapılanmayı benimsemek yerine, özgür ajans, mor yeteneklerin çoğunu geri getirmeyi içeriyordu. Tek büyük imza Za’Darius Smith içindi. Üstelik taslak, çok fazla takas içeriyordu ve Vikingleri sonuna kadar on genel seçimle bıraktı. Bazen Spielman’ı andırıyordu.

Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell’in gelişmek için yeterince şey yapıp yapmadığını merak eden bu temel gerçekler var. Ortalama bir serbest oyuncu kadrosu ve ortalama draft bu kadroyu harika bir konuma getirir mi?

Son zamanlarda, Chad Graff ifade etti benzer bir fikir:

Ama 10 hafta sonra şimdi buradayız ve gerçek Viking hayranları için rahatsız edici. Sezon dışı sezonun kadro geliştirme aşaması bu hafta sonu NFL Taslağıacı gerçek şu ki, bu kadro 2019’dan beri kazanan bir rekora sahip olmayan listeden gerçekten çok daha iyi değil. Bu ön büro tarafından yapılan hamleler, kendisini öncekinden gerçekten ayırt etmedi.

Devam ediyor:

Bunun yerine, bu sezonda ileriye dönük varsayılan yol, Spielman’ın çizdiği rotayı sürdürmek oldu. Gazilerin sözleşmelerini, kısa vadede isabet alan boşlukları ve gelecekteki maaş tavanlarının yönetmek zorunda kalacağı potansiyel kara mayınlarını düşürerek yeniden imzalayın ve yeniden düzenleyin. Draftta geri işlem yapın ve raunt ortası tahminleri biriktirin. Halihazırda var olan kadro ile marjlarda iyileşme olduğunu iddia edin.

Graff bazı iyi noktalara değiniyor. Genel olarak, strateji önceki rejiminkine ürkütücü bir şekilde benziyordu. Yine de biraz geri çekeceğim yer, zaman çerçevesi içinde. Minnesota, pencerelerine net bir bitiş tarihi koydu. Bu yıl işler yolunda gitmezse, gelecek yıl oyuncuları transfer etmeye başlayabilirler. 2024, birkaç sezonda kitaplarda çok az garantili para olduğundan tam sıfırlama olacaktır.

Eklemeler, kuşkusuz, aşırı derecede sıçramamış. Smith konusunda çok heyecanlıyım ve Chris Reed’in OL boyunca olumlu bir fark yaratabileceğini düşünüyorum. Oradan, Lewis Cine ve Andrew Booth Jr.’ın seçtikleri hoşuma gidiyor. Danielle Hunter, Adam Thielen, Eric Kendricks ve/veya diğerlerinden daha fazla sağlık da bir fark yaratacaktır.

Hem hayranlar hem de yazarlar, Vikinglerin yaz sezonuna nasıl yaklaştıklarına dair makul eleştiriler ve endişeler dile getirebilirler. Ben, birincisi, ılıktan biraz daha iyimserim. K/O’nun bir oyuncu olarak Klint Kubiak’a göre büyük bir gelişme olabileceğini düşündüğüm gibi, ön yedililerinin de güçlü olabileceğini düşünüyorum. Eğer bunlar olursa, belki Minnesota kendini final turnuvasında bulur. Değilse, büyük değişiklikler bekleyin.

Ortalama + Ortalama = Harika?


Kaynak : https://purpleptsd.com/average-average-great/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir