Old Vikings Nemesis, Indy’deki QB’de DevraldıOld Vikings Nemesis, Indy'deki QB'de Devraldı
13 Aralık 2020; Cennet, Nevada, ABD; Bir Indianapolis Colts kaskının ayrıntılı görünümü. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in geçen Cumartesi günü Indianapolis Colts karşısında çığır açan geri dönüşü, açıkça yapısal değişikliğe yol açtı – ve onları kim suçlayabilir? Kıdemli sinyal arayan ve eski Vikinglerin düşmanı Nick Foles bu pazartesi gecesi başlayacak Colts, Los Angeles Chargers’ı ağırlarken.

Foles, 16. Haftadan beri maça başlamadı geçen yıl ve şimdi 2022’de büyük bir mücadele veren Matt Ryan’ın yerini alacak.

eski vikingler düşmanı
6 Kasım 2022; Foxborough, Massachusetts, ABD; Indianapolis Colts oyun kurucusu Nick Foles. Zorunlu Kredi: Brian Fluharty-USA TODAY Sports.

33 yaşındaki oyuncu, başarıya yabancı değil, çünkü Foles ve Philadelphia Eagles, 2017’de Vikinglerin sözde hikaye kitabı sezonunu mahvetti. Minnesota’ya cehennem ateşi savunması, Case Keenum’da cesur bir oyun kurucu ve birinci sınıf bir versiyon liderlik ediyordu. Latavius ​​Murray, NFC Şampiyonası için yarışırken 13-3 bitirdi. Ancak Foles ve arkadaşları, NFC şampiyonluk maçında Minnesota’yı 38-7 yenerek Vikings Super Bowl umutlarını yok ettiler. Gerçekten de Foles, Vikinglerin US Bank Stadyumu’nda bir Super Bowl’a ev sahipliği yapmasını engelledi.

Foles and the Eagles daha sonra Minneapolis’te New England Patriots karşısında Super Bowl LII’yi kazandı.

Old Vikings Nemesis, Indy’deki QB’de Devraldı

Foles, bir oyunda 7 gol atışı, 7 tank avcısı geçişiyle bir oyunda en yüksek tamamlama yüzdesi (%78,5), bir oyunda mükemmel bir pasör puanı (158,3) ile en çok geçen goller (7) dahil olmak üzere bir dizi NFL rekoruna sahiptir. ve çoğu ardışık geçiş tamamlama (25). Ayrıca Super Bowl MVP ödülünü kazandı ve 2013’te Pro Bowl’u ziyaret etti.

Colts, Ryan’ı daha önce 2022’de yedekleyerek ikinci sınıf pasör Sam Ehlingher’e bir bakış atmanın yolunu açtı. Ancak bu, o zamanki HC Frank Reich kovulana, Jeff Saturday atanana ve Colts Ryan’a geri dönene kadar uzun sürmedi – şimdiye kadar.

Muhabirler Foles’e sordu Çarşamba günü, haftalar önce Indianapolis, Ryan yedek kulübesindeyken onun yerine Ehlinger’ı seçtiğinde herhangi bir hayal kırıklığı yaşadıysa. Foles, “Hiçbiri” diye yanıtladı. Hiç yok.”

Old Vikings Nemesis, Indy'deki QB'de Devraldı
26 Aralık 2021; Seattle, Washington, ABD; Chicago Bears’ın oyun kurucusu Nick Foles. Zorunlu Kredi: Joe Nicholson-USA TODAY Sports.

Arizona mezunu, kariyerinde 69 maç oynadı, 56 maça başladı ve maç başına 202,9 pas yarda, 82 touchdown, 43 müdahale ve 87,3 pasör puanı kaydetti. Foles liderliğindeki takımların onun saatinde 29-27 (.517) galibiyet-mağlubiyet rekoru var.

Foles’e geçişte bile Chargers, Colts’u yenmek için 4,5 puan önde.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/old-vikings-nemesis

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir