Ohio lisesinde oynanan futbol maçının önünde 3 kişi vuruldu


Cuma gecesi Whitmer Lisesi ile Central Catholic arasında oynanan bir lise futbol maçı sırasında korkunç bir durum meydana geldi.

Aksiyon sahada gelişirken, silah sesleri aniden duyularak kalabalığı, oyuncuları ve koçları kaotik bir kargaşanın ortasında güvenlik için çabalamaya sevk etti.

Toledo Polis Departmanı tarafından hazırlanan bir rapora göre, stadyumun dışında iki kadın ve bir erkek olmak üzere üç kişi vuruldu. Kazada hayati tehlikeleri olmayan yaralılar yerel bir hastaneye kaldırıldı. ABC üyesi WTVG.

Bu güncelleme sırasında, hiçbir şüpheli tutuklanmadı.

Washington Yerel Okulları Müfettişi Kadee Anstadt, olayın ardından bir açıklama yaptı.

“Bu geceki eğlenceli rekabetin, etkinliğimizi çevreleyen sokaklarda meydana gelen bir şiddet eylemiyle kesintiye uğramasından derin üzüntü duyuyoruz. Şu anda bildiklerimiz sınırlıdır ve daha fazla ayrıntı bilinene kadar spekülasyon yapmayacağız. Bunun gibi bir olay her okul bölgesinin en kötü kabusu ve biz bu gaddar eylemi çözmeye çalışırken hem Central’ı hem de Whitmer’ı aklınızda tutmanızı rica ediyoruz,” dedi Anstadt.
Kaynak : https://usatodayhss.com/2022/3-people-shot-outside-ohio-high-school-football-gamewhitmer-high-school-central-catholic

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir