O’Connell Brainchild olarak, Skylar Thompson 6. Haftada, BullardCevaplanan Sorular: O'Connell Beyin Çocuğu olarak, Skylar Thompson 6. Haftada, Bullard
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’ndaki eğitim kampı sırasında geniş alıcı Albert Wilson’ı (25) koruyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 12 Ekim sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: Kevin O’Connell’in 2021 Rams hücumunun beyni olduğuna inanıyor musunuz?

O'Connell Brainchild olarak, Skylar Thompson 6. Haftada, Bullard
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

C: Rams’in 2022’de mücadele etmesi nedeniyle Los Angeles’ın O’Connell Tinseltown’a gelmeden önce iyi bir suç işlediğine inanmak cazip gelse de – ve onsuz “çözecek”. Sean McVay’in yaptığı da bu.

Ancak, O’Connell olmadan “yeni yolu” öğrenmenin bir alışma aşaması olabilir. Belki de Rams hücumu için insanların kabul ettiğinden daha fazlasını yaptı.

Nihayetinde burada bahsettiğimiz kişi McVay ve hücumu çok uzun süre bastırılmayacak. Sonunda, Matthew Stafford tekrar yoluna girecek ve iyi olacaklar. Ancak Los Angeles, çukuru 2-3’te çok derin kazmaktan endişe etmeli.

S: Vikingler bu hafta sonu Miami’de Skylar Thompson ile uyuşacak mı?

O'Connell Brainchild olarak, Skylar Thompson 6. Haftada, Bullard
9 Ekim 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; Miami Dolphins oyun kurucu Skylar Thompson. Zorunlu Kredi: Robert Deutsch-USA TODAY Sports.

A: Yapmamalılar.

Nispeten yavaş bir adam için, Thompson futbolda oldukça hareketlidir ve mobil oyun kurucular Vikinglere uyum sağlama eğilimindedir. Justin Fields’in Vikinglere karşı en iyi iki kariyer oyununu yazmasının nedeni budur. Ayrıca, defans koordinatörü Ed Donatell, hareketli pasörlere karşı kötü şöhrete sahip.

göreceğiz. Vikingler, çaylak oyun kurucular tarafından yönetilen takımlara karşı son altı maçını kazandı. Minnesota’yı yenen son çaylak, 2018’de Josh Allen’dı.

S: Jonathan Bullard hiç yedek kalacak mı?

O'Connell Brainchild olarak, Skylar Thompson 6. Haftada, Bullard
29 Ağustos 2021; Atlanta, Georgia, ABD; Atlanta Falcons, Jonathan Bullard’ın savunmasını bitirdi. Zorunlu Kredi: Dale Zanine-USA TODAY Sports.

A: Hayır, henüz değil.

Bullard’ın 60.9 derecesi var Pro Football Focus’tanve beceri seti daha çok koşuyu durdurmaya yöneliktir (68.1 koşu savunma puanı). Savunmanın bu yönü sezonun beş haftasında bir sorun olduğu için Vikinglerin alabilecekleri tüm yardıma ihtiyaçları var.

Bullard’ın alternatifi Ross Blacklock ve onun PFF sınırlı eylemde not 48.6’dır.

Öngörülebilir gelecekte Bullard olacak – ya da Ndamukong Suh ya da Sheldon Richardson gibi bir oyuncuya tetiği çekerlerse serbest oyuncu olacak.Cevaplanan Sorular: Vikings Yaralanma Raporu, Danielle Hunter'ı Hak Etmek, Khyiris Tonga

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/questions-answered-oconnell-as-the-brainchild-its-skylar-thompson-in-week-6-bullard/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir