OC İşi İçin Buccaneers ile Ex-Vikings Coach RöportajlarıOC İşi İçin Buccaneers ile Ex-Vikings Coach Röportajları
13 Kasım 2022; Münih, Almanya; Tampa Bay Buccaneers, Allianz Arena’daki NFL International Series maçından önce yedek kulübesinde kask takıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Tampa Bay Buccaneers geçen hafta hücum koordinatörü Byron Leftwich ile bağlarını kopardı, 2023 QB1’lerinin kimliğinden emin değiller ve şimdi OK pozisyonu için eski bir Minnesota Vikings koçuyla görüşüyorlar.

bu Klint Kubiak2022’de oyun kurucu koçluğu işi için Denver Broncos’a atılmadan önce 2021’de Vikingleri hücumda koordine eden . Kubiak, organizasyon yaklaşık bir yıl önce Mike Zimmer ile yollarını ayırdığında Minnesota’nın koçluk kadrosunda bir kayıptı.

Korsanlarla Röportajlar
5 Ağustos 2022; Englewood, CO, ABD; UCHealth Eğitim Merkezi’ndeki eğitim kampı sırasında Denver Broncos geçen oyun koordinatörü / oyun kurucu koçu Klint Kubiak. Zorunlu Kredi: Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports.

NFL Ağları Ian Rapoport tweet attı Çarşamba, “Bucs, OK işleri için Broncos geçiş oyunu koordinatörü Klint Kubiak ile röportaj yaptı.”

OC İşi İçin Buccaneers ile Ex-Vikings Coach Röportajları

Geçen hafta sonu Kubiak, Jets ile aynı iş için röportaj yaptı. NFL Ağları Tom Pelissero onayladı, “Kaynak başına, Jetler bugün hücum koordinatörlüğü işi için Klint Kubiak ile röportaj yapıyor. Kubiak, 2021’de Vikinglerin OK’siydi ve geçen sezonu Broncos’ta geçirdi.”

Yani, 35 yaşındaki oyuncu için şu ana kadar iki hücum koordinatörü seçmesi var.

Jetler Konuşuyor
25 Eylül 2022; Denver, Colorado, ABD; Denver Broncos oyun kurucusu Russell Wilson (3), Mile High’daki Empower Field’da San Francisco 49ers’a karşı ikinci çeyrekte oyun kurucu koçu Klint Kubiak ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports.

Kubiak, genel menajer Rick Spielman ve yukarıda bahsedilen Zimmer’in işten çıkarılmasına yol açan 8-9’luk bir sezon olan ezici bir 2021 sezonunda Vikingler hücumuna liderlik etti. Koçluk kadrosu, yeni bir koç devraldığında nadiren tutulur ve geçen Şubat ayında Kevin O’Connell ve Vikings ile Kubiak farklı değildi.

Minnesota’da Kubiak’ın hücumu, lig genelinde 17. sırada yer aldı. saldırgan EPA/Oyun 2021’de. Ardından, Denver’da Broncos hücumu artı Russell Wilson, aynı ölçümde NFL’de 27. sıraya geriledi. Denver’da hücum için iyi bir yıl değildi, bu nedenle Kubiak ve patronu Nathaniel Hackett daha sonra iş arıyorlar.

OC İşi İçin Buccaneers ile Ex-Vikings Coach Röportajları
8 Ocak 2023; Denver, Colorado, ABD; Denver Broncos oyun kurucusu Russell Wilson (3), Mile High’daki Empower Field’da Los Angeles Chargers’a karşı dördüncü çeyrekte oyun kurucu koçu Klint Kubiak ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports.

New England Patriots, McCardell’in hizmetlerini eski Houston Texans baş antrenörü Bill O’Brien için devrettikten sonra Vikings geniş alıcı koçu Keenan McCardell, açık Buccaneers OC işi için röportaj yapmak üzere de hazır.

Hangi adam – Kubiak, McCardell veya farklı bir aday – Tampa Bay işini kazanırsa kazansın, oyun kurucu belirsizliği arasında hayatta gezinmek zorunda kalacak. Takımın 2020’den 2022’ye kadar QB1’i olan Tom Brady serbest bir oyuncu, yani Buccaneers gelecek yıl QB2 Kyle Trask’a dönebilir, Derek Carr gibi bir serbest oyuncuyu keşfedebilir veya Nisan ayında Brady’nin yerine geçecek oyuncuyu seçebilir.

Eski Detroit Lions saldırı koordinatörü Jim Bob Cooter röportaj yapıyor Buccaneers OC konseri için de.

Klint Kubiak, eski Vikings saldırı koordinatörü Gary Kubiak’ın oğludur. Baba Kubiak, Broncos’u 2015’te baş antrenör olarak Super Bowl zaferine taşıdı.


Vikingler 7 Oyuncuya Veda Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/interviews-with-buccaneers

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir