“O kadarını yapmadı.”Geri Dönüşte Kirk Cousins ​​hakkında NFL Analisti: "O kadarını Yapmadı."
Kirk Kuzenleri

Geçen hafta sonu Indianapolis Colts’a karşı Minnesota Vikings’in tarihi geri dönüşünde birisi etkili oldu, ancak önde gelen bir NFL analistine göre, kesinlikle oyun kurucu Kirk Cousins ​​değildi.

bu hafta Profesyonel Futbol Odağı 15. Hafta podcast’iSam Monson, “İnsanlar Kirk Cousins’ten şikayet ediyor” diye açıkladı. [PFF grade] bu oyunda. Cousins ​​bu oyunda pek bir şey yapmadı. Sanki bu geri dönüşü bir sürü büyük atışlar ve harika oyun ve diğer şeylerle başlatmamış gibi.

Kuzenler 59.7 ateşledi PFF seviye 2022’de tüm yıl boyunca Carson Wentz veya Matt Ryan’ın performanslarına eşdeğer olan Indianapolis’e karşı.

Geri Dönüşteki Kuzenler
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Monson’lar “Kirk o kadar iyi oynamadı” külçesi, bir NFL.com analistinin aynı duyguyu tekrarlamasından birkaç gün sonra geldi – ama sırasında Vikingler geri dönüyor. NFL.com’dan Gregg Rosenthal Geç tweet attı 4. Çeyrek“33 sayılık bir geri dönüş sırasında bu kadar iyi oynamamak Kirk Cousins ​​için çok kötü.”

Vikingler, 15. Hafta’da US Bank Stadyumu’nda ilk yarıda 33-0 geride kaldı ve 39-36 galibiyetle sonuçlandı – NFL tarihindeki en büyük geri dönüş, 1992’de Buffalo Bills’in Houston Oilers karşısında tuttuğu 30 yıllık rekoru geride bıraktı. Geri dönüş yolunda Cousins, yalnızca 2. Yarıda 417 pas yardası ve 4 gol attı. Mesafe işareti, 45 yılda bir maçın 2. Yarısında bir NFL oyun kurucu tarafından en yüksek olanıydı.

Geri Dönüşte Kirk Cousins ​​hakkında NFL Analisti: “O O Kadar Fazla Bir Şey Yapmadı.”

Yine de, Monson ve Rosenthal gibi bazı güvenilir analistler görünüşe göre etraflarına baktılar ve “Bu nasıl oluyor? Oyun kurucu hiçbir şey yapmıyor.”

Geri Dönüşteki Kuzenler
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Cousins ​​daha önce de bu tür kahramanlıklar yapmıştı. Ünlü sloganı “You Like That”, Tampa Bay Buccaneers’a karşı 24 puanlık bir geri dönüş sırasında, o zamanki Komutanların QB’si Washington’u 2016’da devre arası umutsuzluğunun derinliklerinden kurtarırken yaratıldı.

Vikings pasörü aynı zamanda 2022’de yedi ile oyun kazandıran sürüşlerde NFL’ye liderlik ediyor. Bu işaret, Matthew Stafford tarafından 2016’da Detroit Lions ile belirlenen NFL rekorunun sadece bir eksiği. tek sezonluk oyun kazandıran sürüş istatistiğine çok sayıda yakın Vikings oyunu yardımcı oluyor, ancak 2022’de oyunlar söz konusu olduğunda, adam ölümcül – iyi bir şekilde.

Minnesota için Primetime Ölçüm Çubuğu
8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Monson + Rosenthal yorumlarına ve korkunçlarına ek olarak PFF puan, Cousins’e Colts oyunu için ESPN’den 32,9 QBR verildi – Davis Mills’in 2022’nin tamamı boyunca yaptığı üretimle uyumlu bir sayı. Geçen hafta sonu Vikinglerin mamut geri dönüşü için pek ön planda değildi. Gerçekten de bir alacakaranlık kuşağı.

Cousins, Noel arifesinde New York Giants’a karşı daha geç oyun tiyatrolarında bir çatlak elde ediyor. Takımlar Cumartesi günü US Bank Stadyumu’nda buluşuyor ve Vikingler 3,5 puan önde. Tarihsel olarak Cousins, New York’a karşı mücadele etti ve NFC düşmanına karşı 10 kariyer golü pasını 14 müdahaleye kadar sıraladı.

Vikingler ve Devler, Ocak ayında Wildcard Weekend’de de buluşabilir.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/cousins-in-comeback

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir