Nuggets 2022 sezon dışı: Denver Nuggets sezon dışı planları


Pepsi Merkezi
dherrera_96 tarafından “Pepsi Center, Denver” CC BY altında lisanslanmıştır

Bir kez daha, Denver Nuggets’ın 2022 sezonu, istediklerinden çok daha erken başladı. Başka bir MVP kalibreli sezona rağmen Nikola JokiçMichael Malone’un takımı NBA Playoff’larında hayatta kalmayı başaramadı ve sadece beş maçta Golden State Warriors’a düştü.

Nuggets 2022 sezonunda

Jokic ve Nuggets tüm sezon boyunca çok mücadele etti. Birden fazla yaralanmaya rağmen sezon sonrası için yola çıktılar ve itici olmadıklarını kanıtladılar. Ama bir kez daha, en önemli olduğu zaman bu yeterli değildi.

Peki, bu takımı gelecekte neler bekliyor? Cevaplamaları gereken birden fazla soruyla önemli bir sezona girerler. Yaklaşan Nuggets serbest oyuncularından bazıları çok aranacak ve kadrolarını yenilemek için birkaç hamle yapmaları gerekecek.

Denver Nuggets, NBA Finallerini kazanmak için yasal bir yarışmacı olmanın eşiğinde. Ancak sağlıklı kalmaları ve baskıyı azaltmak için daha fazla ateş gücü eklemeleri gerekiyor. Nikola Jokiçomuzları. Bunu akılda tutarak, mevcut durumlarına ve Nuggets’ın potansiyel sezon dışı planlarına bir göz atalım.

Yaklaşan Nuggets ücretsiz acenteleri

Nuggets, hem JaMychal’in hem de Jeff Yeşil oyuncu seçeneklerini alacak ve en az bir yıl daha çalıştıracak. Takımdaki en iyi savunmacı ve ribaundçulardan ikisi ve savunmadaki çok yönlülükleri, birden fazla pozisyona geçmelerine izin veriyor.

Facundo Campazzo rotasyonun içinde ve dışındaydı, ancak katkıda bulunması istendiğinde biraz savunma cesareti gösterdi. gelince Austin NehirleriBirliğin en iyi yedek skorer korumalarından biri olarak lig çapında ilgi görmesi muhtemel.

Nuggets, ligin en iyi üç sayılık oyuncularından birini kaybetmeyi göze alamaz. Bryn Forbes. Bundan daha fazlasını yapmasa bile, elit bir bilek hareketi var ve zemini yaymalarına yardımcı olabilir, bu yüzden onu tutmak bir öncelik olmalı.

Nuggets kap alanı 2022

Nuggets, yaklaşmakta olan kampanya için tam olarak dolu değil. Buna rağmen, hala lüks vergisi eşiğinin altındalar, bu nedenle ön büro şimdi kazan moduna girme zamanının geldiğini düşünüyorsa, yine de bazı büyük hamleler yapmayı göze alabilirler:


  • Aktif sözleşmeler: 136.068.320 $
  • ölü kapak para: $3.338.356
  • Toplam maaş sınırı kullanımı: 136.068.210 $
  • Tahmini 2021-22 lüks vergisi faturası: 0 ABD Doları (lüks vergisi eşiğinin altında 451.138 ABD Doları)
  • 2022-23 defter maaşı: $189.092.491

(Toplantı Odası başına)

Jokic’in uzatması yeterince yakında gelemez

Nikola Jokic, bu yaz bir supermax sözleşme uzatması imzalamaya uygun. Söylemeye gerek yok, hem kendisi hem de Nuggets bunu halletmek için acele edecek çünkü o, projelerinin temel taşı ve o geleceğe kilitlendiğinde tüm domino taşları düşecek.

Jokic’in uzatması, nihai maaş sınırı rakamlarına bağlı olarak 255 milyon dolar ile 273 milyon dolar arasında olacak. NBA tarihinin en kazançlı anlaşması olması bekleniyor. Giannis Antetokounmpo‘kum Stephen Curry‘s. Öyle olsa bile, her kuruşuna değer.

Her şey sağlıkla ilgili

Nuggets’ın sağlığına kavuşması gerekiyor. Cemal Murray ve Michael Porter Jr., Jokic’in becerileri için özel olarak hazırlanmış bir yardımcı oyuncu. Onları kurup, ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda topu alabilir, ancak Porter sağlık açısından birçok kırmızı bayrakla geliyor ve Murray 2021-22’de hiç oynayamadı.

Her şey düşünüldüğünde, Nuggets, hepsi sağlıklı olsaydı NBA Finallerinde yasal bir yarış yapabilirdi. Sakatlıkları Jokic’i yepyeni bir seviyeye taşıdı, kariyerinin en iyi şeklini aldı ve şimdi çok daha agresif bir golcü.

Jokic gaza basmayı sürdürürse – ki yapmayacağını düşünmek için hiçbir neden yok – Nuggets gelecek sezon ligdeki en iyi rekor için karışımda olabilir. Bu, yardımcı yıldızlarının sahada kalacağını ve bu takımın görünüşte kullanılmayan potansiyeline ulaşacağını varsayıyor. Doğru parçalara ve süper yıldıza sahipler.

Nuggets ücretsiz ajans hedefleri

Jeremy Kuzu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Nuggets umutsuzca başka bir golcü ve kendi şutunu yaratabilecek bir adam istiyordu. Bu yüzden Jeremy Kuzu Yeteneklerini dağlara taşımak için çok fazla dokunuş veya büyük bir maaş talep etmeyeceğinden, onlar için sağlam bir alıcı olabilir.

Lamb, göz açıp kapayıncaya kadar ısınabilen, seri bir golcü. Dünyadaki en verimli şutör olmasa da, üç seviyeden de gol atabiliyor ve sınırlı dakikalarda sağlam olduğunu kanıtladı. Jokic’in oyun kurması onun için işleri kolaylaştıracak ve risksiz bir oyuncu olacak.

bruce kahverengi

Brooklyn Nets denemeye ve tutmaya devam edecek bruce kahverengi gelecek için ama ona talep edeceğini ödeyemeyebilirler. Birden fazla pozisyonu koruyabilen çok yönlü bir savunmacı, yetersiz bir ribauntçu ve gerektiğinde gol atabileceğini kanıtlamış bir adam.

Brown’ın savunması onun yanında mükemmel bir tamamlayıcı olacaktır. Cemal Murray. Geçiş yapabilir, çevreyi koruyabilir ve hatta çemberin altındaki büyük adamlarla fiziksel hale gelebilir. Nuggets’ın çevre savunması geçen sezon tam olarak sağlam değildi ve bu sorunu hemen çözecekti.

Carmelo Anthony

Carmelo Anthony Denver’da hayranların favorisi değil ve çok iyi sebeplerden dolayı tam bir çember çizip her şeyin başladığı yerde bitirebilir. İşler nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, hala takım tarihinin en iyi oyuncularından biri ve yetenekleri şu anda tam da ihtiyaç duydukları şey.

Los Angeles Lakers tepeden tırnağa berbattı ama Melo aslında oldukça sağlamdı. Verimliydi, daha düşük bir rolü benimsedi ve hatta sahadayken kurullara katkıda bulundu. O, bu yaşta bile ihtiyaç duydukları Altıncı Adam.

Malik Keşiş

Ama Melo Los Angeles’tan ayrılmak istemezse ve Lebron Jameso zaman Nuggets dikkatlerini başka bir Lakers’a çevirmeli. Malik Keşiş neden piyangoda seçildiğini ve bu sezon takımdaki birkaç parlak noktadan biri olduğunu gösterdi.

Bir All-Star olmayacak olsa da, Monk yeterli dokunuşlar verildiğinde desteler halinde gol atabileceğini kanıtladı. Hiçbir şekilde en iyi savunmacı değil ama her iki koruma noktasında da yedek kulübesinden büyük bir hücum kıvılcımı sağlayabilir.

Victor Oladipo

Victor Oladipo Sağlıklı olmasına rağmen sahayı zar zor gördü ve Miami Heat’te kaldığı sürece bu değişmeyecek. Ligde kısa vadeli bir ‘kanıtla’ anlaşması aradığı ve Nuggets’ın onun için mükemmel bir iniş noktası olabileceği söylentileri var.

Oladipo, hem sahada hem de saha dışında oynayabileceği için yedek kulübesinden başlayabilir veya yedek kulübesinden gelebilir. Onlara geri sahada başka bir sinir bozucu defans oyuncusu, başka bir top tutucu ve başka bir gol tehdidi verecekti. Açıkçası, sağlık onun için her zaman bir endişe olacak ama en azından onu imzalamayı düşünmeyecek kadar yetenekli.
Kaynak : https://franchisesports.co.uk/nuggets-offseason-preview-free-agency-targets-key-questions-upcoming-free-agents/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir