Nike, NFL’nin ikinci yıllık lise futbol başlama vuruşu için partneri


Her yıl bir gelenek haline gelen bir etkinlikte Nike ve NFL, ülke çapındaki lise takımları için Nike Football Kickoff Classic’i düzenlemek için üst üste ikinci yıl iş birliği yaptı.

Ağustos ayında Nike, 2023 lise futbol sezonunu başlatmak için Beaverton, Ore.’deki genel merkezinde iki erkek ve dört kız futbol takımını ağırlayacak. Şirket, Pazartesi günü aşağıdaki gibi olacak oyun programını açıkladı:

24 Ağustos

Willowbrook Lisesi vs. Bishop Gorman Lisesi kızlar bayrak futbolu

Long Beach Poly Lisesi vs. Irvington Lisesi kızlar bayrak futbolu

25 Ağustos

Long Beach Poly Lisesi vs. Bishop Gorman Lisesi erkek futbolu

Memleket NFL takımları – Los Angeles Chargers ve Rams, Las Vegas Raiders, Chicago Bears ve New York Jets – sınıfa katılan bu futbol takımlarına sponsor olacak.

Nike ayrıca NFL kulüplerinin “erkekleri ağırlayarak deneyimi yansıtacağını” söyledi.

mücadele ve kızlar kendi pazarlarında maçları işaretliyor. Geçen yıl 20 NFL takımı bu başlangıç ​​etkinliğine katıldı.

2022’deki ilk başlama vuruşundan önce, NFL futbol geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Roman Oben konuştu USA TODAY Lise Sporları ekipler ve topluluk arasındaki sosyal yardım hakkında.

“Bu işin içinde olduğum yedi yılı aşkın süredir, NFL takımlarının birlikte çalıştığı ve tematik ve yönsel olarak uyumlu olmaya çalıştıkları daha büyük bir zaman görmedim. Nike ile yaptığımız işler gelişti” dedi. “İnsanları dinlediğinizde ve gerçekten neye ihtiyaçları olduğunu anladığınızda, bu bir logo tokadı değil… Herkesin uğraştığı bir şey; herkesi dahil ediyor.”

Geçen yıl boyunca Nike genel merkezinde üç günlük etkinlik, sporcular, ürün bilgileri ile sosyal ve dijital bilgiler sağlamak için Nike ile oturumlara katıldı. Ayrıca Bo Jackson, Bobby Taylor ve Katie Sowers’tan futbol ve saha dışı hayata dair bir bakış açısı kazandılar.

Liseli futbolculardan oluşan yeni bir grup bu sene benzerini yaşama fırsatı bulacak.

Oben bir basın açıklamasında, “İkinci yıl için Nike Football Kickoff Classic, ülke çapında lise futbolunun resmi başlangıcı olarak hizmet verecek” dedi. “Bu oyunlar liseli futbolculara hayal bile edilemeyecek bir deneyim yaşatacak. Lise futbolunda kız ve erkek çocuklara hak ettikleri ortak başlama deneyimini sunan tüm katılımcı NFL pazarlarını tebrik ediyoruz.”


Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/nike-nfl-partner-for-second-annual-high-school-football-kickoff

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir