Nihai Yaralanma Raporu, TE’si Olmayan Vikingleri, Ayılara Karşı İki Kişi Daha Şüpheli Olduğunu GösteriyorNihai Yaralanma Raporu, TE'si Olmayan Vikingleri, Ayılara Karşı İki Kişi Daha Şüpheli Olduğunu Gösteriyor
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Minnesota Vikings forması giyen Jalen Nailor (83) Allegiant Stadyumu’nda oynanan sezon öncesi maçında Las Vegas Raiders’a karşı ilk vuruş dönüşü sırasında topu düşürdü. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA BUGÜN Spor

Çoğu kısım için, Vikingler sağlıklı bir kadro ile 5. Hafta maçlarına giriyor. Maalesef öyle olduklarını söyleyemeyiz. tamamen sağlıklı. Önümüzdeki oyunda güçlü blok yapma ve ara sıra pas yakalama yeteneklerine güvenilen TE3 Ben Ellefson’dan yoksun olacaklar. Ayrıca, çaylak köşe oyuncusu Andrew Booth Jr. ve çaylak alıcı Jalen Nailor da şüpheli.

Hafta boyunca hem Za’Darius Smith hem de Cameron Dantzler Sr. sakatlık raporuna dahil edildi. Sınırlılardı, ancak hafta sonu için “oyun durumu” sütununda herhangi bir atamaları yok. Ayrıca takımın, birçok kişinin hem savunma hem de özel takımlar için gözle görülür bir fark yaratacağını umduğu Lewis Cine’den yoksun kalacağını da unutmamalıyız.

Bu arada, iyimser olmak için nedenleri olsa da, Ayılar kendi yaralanma endişeleriyle uğraşıyor.

RB David Montgomery hücumda müsait olabilir. Şu anda, Ayılar topu çok fazla pas vermiyor, bu yüzden RB1’lerine sahip olmak onlar için olumlu olacaktır. CB Jaylon Johnson, antrenmana katılmadığı için şüpheli görünüyor. Johnson mükemmel bir genç oyuncu. O olmadan Chicago, Minnesota’nın pas geçme saldırısına ayak uydurmak için daha zor bir zaman geçirecek.

Göre Vikingler web sitesi, Jacob Hollister ve Nick Muse, antrenman takımındaki yalnız TE’ler. Hollister daha fazla deneyime sahip olsa da, her ikisinin de oyun için yükseltilip yükseltilmeyeceğini bilmiyoruz. İkisi de değilse, Irv Smith Jr. ve Johnny Mundt için çok sayıda fotoğraf olacak. Ayrıca CJ Ham için daha fazla enstantane görebiliriz.

Umarım, Vikingler bu oyundan hem galip hem de sağlıklı bir şekilde çıkabilirler. Zorlu bir 6. Hafta maçı için mümkün olduğunca tam güce yakınken 4-1’e tırmanmak çok büyük olurdu. Daha sonra 7. Hafta güle güle ile daha fazla dinlenme şansları var.


Nihai Yaralanma Raporu, TE'si Olmayan Vikingleri, Ayılara Karşı İki Kişi Daha Şüpheli Olduğunu Gösteriyor
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/final-injury-report-indicates-vikings-without-a-te-two-more-questionable-against-bears/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir