NFL’nin En Ödüllü Defans Oyuncularından Biri Serbest Ajanda Vuruyor
NFL dünyası, NFL’nin en ödüllü defans oyuncularından biri Perşembe akşamı ekibi tarafından serbest bırakıldığında sarsıldı. Bu oyuncu, NFL kariyerinin ilk 10 sezonunda Seattle Seahawks ile oynadıktan sonra 2022 sezonunu Los Angeles Rams ile geçiren altı kez First-Team All-Pro üyesi Bobby Wagner.

Wagner, NFL’de bulacağınız kadar önde gelen bir defans oyuncusu. 32 yaşındaki oyuncu, altı kez All-Pro oyuncusu, sekiz kez Pro Bowling oyuncusu, Super Bowl şampiyonu ve nadiren bir maçı kaçırıyor, sezon boyunca olası 178 normal sezon maçından 168’ini (166 başlama dahil) oynuyor. kariyeri boyunca.

NFL'nin En Ödüllü Defans Oyuncularından Biri Serbest Ajanda Vuruyor
8 Aralık 2022; Inglewood, Kaliforniya, ABD; Los Angeles Rams defans oyuncusu Bobby Wagner (45, SoFi Stadyumu’nda Las Vegas Raiders’a karşı oynanan maçın ardından kutlama yapıyor. Rams, Raiders’ı 17-16 yendi. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Vikinglerin en azından topsuz defans noktasında daha fazla derinliğe ihtiyacı olduğu ve hem Kwesi Adofo-Mensah hem de Kevin O’Connell’in sezon sonrası basın toplantısında bahsettiği “şampiyonluk standardına” ulaşma arzusu göz önüne alındığında, Wagner, serbest oyuncu döneminde Minnesota için bir hedef olabilir.

İmtiyazlı, Wagner 33 yaşında olacak 2023 sezonu başladığında, ancak yüksek seviyede oynamaya devam ediyor. 2022’de ikinci takım All-Pro’ydu ve deneyimli oyuncu, sezon boyunca 140 top çalma, 10 TFL, 6.0 çuval, 5 PD ve 2 INT ile bir sancak yılı daha bir araya getirdi. Tabii ki, biraz “radarın altında” gitti çünkü Rams, Super Bowl’u kazandıklarında 2021’de elde ettikleri takım başarısına yakın hiçbir yerde fayda sağlamadı.

NFL'nin En Ödüllü Defans Oyuncularından Biri Serbest Ajanda Vuruyor
25 Ekim 2021; Seattle, Washington, ABD; Seattle Seahawks orta defans oyuncusu Bobby Wagner (54), Lumen Field’da New Orleans Saints tarafından dördüncü çeyrekte şut girişiminden önce. Zorunlu Kredi: Joe Nicholson-USA TODAY Sports

Vikingler Wagner’i getirecek olsaydı, umarız kısa vadeli bir anlaşma olurdu (en fazla 1-2 yıl), böylece onu getirmek için geleceklerini ipotek etmek zorunda kalmazlardı. Özellikle 2024 düşünüldüğünde Takım için birçok yönden bir geçiş yılı olabilir, bu mantıklı olacaktır.

2022’de topun her iki tarafındaki Vikingler’in ana başlangıç ​​oyuncularından hiçbiri kariyerleri boyunca bir Super Bowl’da oynamamıştı. Wagner, 2013 ve 2014 yıllarında arka arkaya Seattle Seahawks için ikisinde başladı.

NFL'nin En Ödüllü Defans Oyuncularından Biri Serbest Ajanda Vuruyor
25 Ekim 2021; Seattle, Washington, ABD; Seattle Seahawks orta defans oyuncusu Bobby Wagner (54), Lumen Field’da New Orleans Saints’e 13-10 mağlup olduktan sonra soyunma odasına yürüyor. Zorunlu Kredi: Joe Nicholson-USA TODAY Sports

Bu tür bir varlık, Vikinglerin kendi Lombardi ganimetlerini elde etme arayışlarında fazlasıyla kullanabilecekleri bir varlıktır. Sonuç olarak, Vikingler gidip Wagner’i bankayı paramparça etmeyecek bir anlaşmaya getirebilirlerse, ona bir sözleşme teklif etmeliler.

Danielle Hunter Minnesota'da Daha Fazla Zaman Kazandı

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur. Ayrıca Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yan dal kazandı. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’ı desteklemekten hoşlanır. Görüşlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/most-decorated-linebackers/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir