NFL Yöneticilerinden Vikings Taslağı Üzerine Şık KararÜrdün Addison Has
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcısı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel klasmanda yirmi üçüncü seçildikten sonra sahnede. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Birçok Bs Ve Cs Minnesota Vikings draftıyla ilgili dijital stratosferi dolaştırdı, ancak NFL yöneticilerini muhalif olarak saymadı.

Buna göre Atletik, bazı NFL yöneticileri Minnesota’nın taslak seçimlerinden oldukça etkilendi. Vikingler şu altı adamı askere aldı:

  • R1: Ürdün Addison (WR, USC)
  • R3: Meki Blackmon (CB, USC)
  • R4: Jay Ward (S, LSU)
  • R5: Jaquelin Roy (DT, LSU)
  • R5: Yaren Salonu (QB, BYU)
  • R7: DeWayne McBride (RB, UAB)

NFL Yöneticilerinden Vikings Taslağı Üzerine Şık Karar

Genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, geçen Kasım ayında 2023 2. Tur seçimini sıkı son TJ Hockenson ile temelde bir seçim takasına dönüşen bir işlemle takas etti. Minnesota, Hockenson için üç tur değerinde taslak sermaye takas etti.

eksik
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Minnesota Vikings ile New York Giants arasında US Bank Stadyumu’nda oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bir yönetici anlattı Atletizm mike sando, “Kaynakları sınırlıyken iyi oyuncular elde ettikleri için onlara kredi verin. Birkaç bilgili takas yaptılar, gelecek yıl beşincisini aldılar [from Kansas City]. Değer yaratmayı başardılar. Addison’u sevdik, Blackmon’u sevdik, Jaren Hall’u sevdik.”

Bir başkası, Adam Thielen çıkarmasından sonra Addison eklemesini alkışladı, “Thielen’i kaybedersiniz ve ardından Addison’a gerçekten iyi bir rota koşucusu eklersiniz, bu onlar için iyi bir kazançtır. Muhtemelen topun defansif tarafı için daha fazlasını alabilmelerini dilerdiniz, ancak alıcıyı buldukları yere götürmeleri gerekiyordu, bu arada kornerde daha fazla derinlik, Flores’in sistemine uyan birini almalarına izin verdi.”

Super Bowl Şampiyonu
27 Nisan 2023; Kansas City, MO, ABD; USC geniş alıcı Jordan Addison, Union Station’daki 2023 NFL Draft’ın ilk turunda Minnesota Vikings tarafından genel olarak yirmi üçüncü seçildikten sonra NFL komiseri Roger Goodell ile birlikte. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Sando, Addison’ın etkinliğe giden taslak stoğundan kişisel olarak bahsetti, “Addison, 1 numaralı geniş alan üzerinde fikir birliği olmayan bir taslakta dört birinci tur geniş alıcının dördüncüsüydü.”

Vikingler, görevdeki WR KJ Osborn aynı fikirde olmasa da, muhtemelen 1. Hafta gibi erken bir tarihte WR2 sorumluluklarını yerine getirmesi için Addison’u seçti. Ama bu yüzden yaz kampı savaşları var. Aslına bakılırsa, taslak uzmanların çoğu evrensel olarak Addison seçimini övdü – çünkü kim istemek onaylamamak Justin Jefferson’ı birinci sınıf bir koşu arkadaşıyla eşleştirmek.

Şık Karar
Cody Lauer’in izniyle | Kansas City, Missouri’deki 2023 NFL Draftı. Vikingler, etkinlik sırasında WR Jordan Addison’dan RB DeWayne McBride’a kadar altı oyuncu seçti.

Yine de, ‘eski yönetici’ unvanına sahip olmayan diğerleri, Minnesota’nın taslağı hakkında daha az hevesliydi. CBS Sporları Pete Prisco, Addison seçimini beğendi ama taslak mesafeyi azarladı aksi takdirde, “Addison’dan sonra taslaklarını beğenmedim. LSU’dan Jacquelin Roy’un beşinci tur savunma mücadelesini seviyorum. Yetenekli ve güçlü. Yedinci rauntta koşan DeWayne McBride, Better-Than ekibimdeydi, bu yüzden onu seviyorum. Bazı sağlık sorunları var ve futbolu yakalayamıyor.”

Prisco, Vikinglere bir ödül verdi. C- taslak sorunları için. Önümüzdeki birkaç yıl içinde kimin haklı olduğunu göreceğiz – eski NFL yöneticileri veya taslak başkanlar.

Vikingler 13 Haziran’da zorunlu mini kampa başlıyor.


Eski Vikingler QB, USFL'yi Yıkıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/the-snazzy-verdict

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir