NFL World, Vikings’in Son Ticaretine Tepki VerdiBeklenmedik Yeni
8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncuları Za’Darius Smith (solda) ve Danielle Hunter dışında. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yaklaşık dokuz haftalık spekülasyondan sonra, Minnesota Vikings nihayet bir takas için tetiği çekti ve dış savunma oyuncusu Za’Darius Smith’i Cuma gecesi Cleveland Browns’a gönderdi.

Vikingler bir 2024 5. Tur ve 2025 5. Tur alırken, biri 6. ve 7. Tur olmak üzere iki draft seçimi Ohio yolunda Smith’e katıldı. İşlem ayrıca, ticaretin aciliyetinde bu miktar belirsiz olsa da, Minnesota için sermaye boşluğunu serbest bıraktı.

NFL World, Vikings’in Son Ticaretine Tepki Verdi

Smith, 2022 sezonunun ilk 10 maçında muazzam bir performans sergiledi ve rakiplerini 10 çuval için dilimleyip doğradı. Bundan sonra, çuvallar 11. Haftadan 18. Haftaya kadar 0,5 ayarında durdu. QB baskıları devam etti, ancak taraftarlar, iyi ya da kötü, acele veya baskıdan çok çuvallara değer verme eğiliminde.

Vikinglere Dünya Tepkisi
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), US Bank Stadyumu’nda San Francisco 49ers’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Smith’in takas edileceği veya serbest bırakılacağı iki aydır unutulmuş bir sonuca rağmen takasa tepkiler karışıktı. Bazıları ticareti takdir etti çünkü en azından Minnesota aldı bir şey Smith’i Cleveland’a göndererek draft seçimleriyle. Diğerleri, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah’ın sert oynamasını, Smith’le sert bir çizgi çekmesini (oyna ya da otur) ve bir ticaret ortağından daha fazlasını talep etmesini diledi.

VikingsCentral hareket hakkında tweet attıZa’Darius’u onun için ne alabilirsen takas et. Kwesi, Smith’i gelecekteki 2 5. tur için takas eder. Onun için sadece BU kadar mı var?!? Bu noktada gerçek dışı. 🤣”

Za'Darius Smith Packers'ın Kalbini Kırıyor
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith’in (55) dışında US Bank Stadyumu’ndaki antrenman kampından sonra basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Cleveland muhabiri Nick Karns Twitter’da yayınlanan, “Za’Darius Smith’in geçen yıl 10 çuvalı vardı. Myles Garrett geçen yıl 16 çuval geçirdi. CLEVELAND YİYECEK.”

Tadd adında bir Vikings hayranı kişisel bir açı aldı, “Za’Darius Smith Vikings forması almak istiyordum ama onda Anthony Barr’ın numarasının olması bana çok tuhaf geldi haydi. Ne de olsa sağlam bir yatırım yapmama!”

ESPN’ler Mike Clay tweet attı, “Myles Garrett, Dalvin Tomlinson ve Za’Darius Smith aynı savunma hattında mı? Oldukça oldukça oldukça iyi.”

2022 Vikings Temel Bahis Oranları Takibi
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçının ikinci yarısının sonunda zaferini kutluyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

kahverengi muhabir Noah Weiskopf paylaştı, “Za’Darius Smith’in sözleşmesinin bitmesine bir yıl kaldı ve 2023 sezonundan sonra sınırsız bir serbest oyuncu olması planlanıyor. Başka bir yerde imza atsa bile, Browns’a telafi edici bir seçim verilecek. Yani ya Smith, Cleveland ile yeniden sözleşme imzalar ya da Browns’a bir seçim hakkı verilir.

Ve Vikingler podcast sunucusu Ted Glover tartıştı [sarcastically], “Vikingler savunması geçen yıl berbattı ve daha yaşlı oyunculardan kurtulmaları gerekiyor – Vikingler Za’darius Smith’i takas ediyor – Vikingler ne halt ediyor? Kwesi bir aptal. Aynı insanlar.”

Serbest oyuncu yeni gelen Marcus Davenport’un 2023’te Smith’in yerini alması bekleniyor. Minnesota’da derinlik için EDGE yarışçıları Patrick Jones, DJ Wonnum, Luiji Vilian ve hazırlıksız çaylak Andre Carter II var.

Vikings mini kampı 13 Haziran’da başlıyor – yani bir ay sonra.


Seahawks, Eski Vikings RB'yi İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/world-reacts-to-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir