NFL Tarihinin En Büyük Geri Dönüşüne TepkiNFL Tarihinin En Büyük Geri Dönüşüne Tepki
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

NFL Tarihinin En Büyük Geri Dönüşüne Tepki

Bu 181.Bölüm VikesNow, günlük Minnesota Vikings analizine ayrılmış bir YouTube kanalı. Bu bölüm, Vikings Week 15 geri dönüşünde sergilenen kargaşayı ve neşeyi inceliyor.

Özellikle geri dönüşün devasa doğası, playoff pozisyonu ve Kirk Cousins ​​tartışılıyor.

Herhangi bir geri bildirimi – özellikle yapıcı eleştiriyi – [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

NFL Tarihinin En Büyük Geri Dönüşüne Tepki — Aşağıdan İzleyin

Vikingler Indianapolis Colts’u yendi 33-0’lık bir açığı sildikten sonra NFL tarihindeki en büyük geri dönüşü tamamlayarak 15. Haftada 39-36. Minnesota, 1. Yarıda ve hatta 3. Çeyreğe başlamak için aptal gibi oynadı, ancak ardından tarih yazmak için kükredi.

NFL Tarihinin En Büyük Geri Dönüşüne Tepki
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Geniş alıcı Justin Jefferson harikaydı, 12 resepsiyon, 123 karşılama sahası ve 1 gol kaydetti. Jefferson, 2.000 karşılama yarda, karşılama yarda Tyreek Tepesi’nin tepesinde ve belki bazı MVP oyları için arayışına devam ediyor. Şu anda 2022’de 1.971 karşılama yardası ve 10 gol atma hızında.

Vikingler, bu hafta sonu evinde, 16. haftada Washington Commanders’ı yenen New York Giants’a karşı 3,5 puanlık favori konumunda. Pazar Gecesi Futbolu 15. Hafta’da. New York artık sezon sonrasına ulaşmak için sürücü koltuğunda.

NFL Tarihinin En Büyük Geri Dönüşüne Tepki
4 Aralık 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants’ın oyun kurucusu Daniel Jones. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

Aslanlar, TJ Hockenson takasından bu yana 6-1’lik bir rekorla NFC takımlarının peşinden koşuyor. Minnesota, NFC North’u perçinlemiş olsa da, Detroit aslında sezon sonrasına ulaşma konusunda çok gerçek bir şansa sahip. Vikingler, NFC’de Eagles’ın arkasındaki 2 numaralı tohum ve playofflar bugün başlarsa Komutanlara karşı kendi sahasında bir playoff maçına ev sahipliği yapacak.

Vikingler çok uzun zaman önce sıkı son Irv Smith’i karşılayabilirken, korner oyuncusu Cameron Dantzler ve pivot Garrett Bradbury de sağlığına kavuşuyor.

NFL Tarihinin En Büyük Geri Dönüşüne Tepki
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Vikings futbolu için bir sonraki büyük playoff konuşmacısı, Minnesota’nın 2 numaralı sırayı elinde tutup tutmadığı veya bunu San Francisco 49ers’a hediye edip etmediği. 49ers kazanırken Minnesota bir maç kaybederse, San Francisco ikinci sıra için Vikingleri geçecek. Ancak Vikingler, geçen hafta sonu Colts’u mağlup etmeleri ve Tampa Buccaneers’ın Cincinnati Bengals’a yenilmesi sayesinde 3. sıradan daha kötü bitiremez.

Devler, 2013’ten beri Vikingleri yenemedi – rezil Josh Freeman oyunu.


Chandon Sullivan Üzülmesi Gereken Tek Viking Savunucusu Değil

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/reaction-greatest-history/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir