NFL Combine’ında Vikingler İçin İzlenecek 5 Oyuncu
2023 NFL Combine bu hafta resmen başlıyor ve saha içi faaliyetler Perşembe günü başlıyor.

Minnesota Vikings’in 2023 NFL Taslağı’nda dört seçimi var ve bu sayı, NFL telafi edici seçim kararını tamamladıktan sonra beşe çıkması gerekiyor.

NFL Combine’ında Vikingler İçin İzlenecek 5 Oyuncu

Minnesota, 2022’den itibaren alt seviye bir savunmayı düzeltmeli, birkaç hafta önce savunma koordinatörü Ed Donatell’in yerini alan Brian Flores’in işe alınmasıyla çok daha kolay olacak bir çaba. Vikingler, seçmelerin 1. Turunda Justin Jefferson için bir WR2 koşu arkadaşına da sıçrayabilir, bu nedenle 23. genel seçimi olan takım için çok sayıda olasılık var.

Bunlar, bu haftaki kombinasyonda Vikingler için izlenmesi gereken beş oyuncu.

1. Ürdün Addison (USC)

5 oyuncu
19 Kasım 2022; Pasadena, Kaliforniya, ABD; Southern California Trojans geniş top alıcısı Jordan Addison (3), Rose Bowl’da ilk yarıda UCLA Bruins’e karşı top koşturuyor. Zorunlu Kredi: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports.

Konum: Geniş Alıcı

Vikings hayranları, uzun süredir geniş alıcı olan Adam Thielen’in 2023 statüsünden emin değiller. Adam tutulabilir, tamamen serbest bırakılabilir veya takas edilebilir. Son iki seçenekten biri gerçekleşirse, KJ Osborn “adam” olarak kabul edilmiyorsa, takımın bir WR2’ye ihtiyacı vardır.

USC oyun kurucusunun NFL hücumuyla Birinci Günden bir katılımcı olması gerektiğinden, Vikinglere Jordan Addison için son zamanlarda coşku birikti.

Profesyonel Futbol Odağı sahte hazırlanmış Addison iki hafta önce Vikinglere katıldı.

Addison’ın profesyonel kompozisyonu, Philadelphia Eagles’tan DeVonta Smith.

2. Bryan Bresee (Clemson)

NFL Combine'ında Vikingler İçin İzlenecek 5 Oyuncu
Clemson yan hakemi Bryan Bresee (11), 24 Eylül 2022 Cumartesi Winston-Salem, Kuzey Karolina’daki Truist Field’da Wake Forest ile maçtan önce ısınıyor. © Ken Ruinard / USA TODAY NETWORK.

Konum: Defansif Müdahale

Minnesota – kesin olarak – ayağını yere koyabilir ve taslak sermayeyi savunma hattının iç kısmına harcayabilir. Bir Vikings sezonu başladığında, Shamar Stephen, Armon Watts veya Jonathan Bullard gibi biri genellikle Bryan Bresee’nin yerini alır.

Oyun kurucuyu aceleye getirerek “her şeyi yapmaları” için Danielle Hunter ve Za’Darius Smith’e güvenmek yerine, Vikingler yardımcı olması için Bresee’yi seçebilir.

Atletizm Alec Lewis sahte taslak Geçen hafta Vikinglere Bresee.

Bresee’yi vurmak mı? Yaşıtlarına kıyasla son iki yılda sakatlığı nedeniyle fazla futbol oynamadı.

3. Trenton Simpson (Clemson)

NFL Combine'ında Vikingler İçin İzlenecek 5 Oyuncu
Clemson defans oyuncusu Trenton Simpson, 11 Ekim 2022 Salı, Clemson’daki Poe Indoor Facility’de hafta ortası röportajları sırasında medyayla konuşuyor. © Ken Ruinard / USA Today Network / USA TODAY NETWORK.

Konum: defans oyuncusu

Trenton Simpson’a göz kulak olun çünkü Vikingler 23. seçimden vazgeçip 2. Raunt’a kayarsa, Simpson onların hedefi olabilir.

Draft sınıfındaki en iyi topsuz defans oyuncularından biri olarak kabul edilir ve Eric Kendricks, Brian Asamoah veya yanında hemen Vikingler için başlayabilir. isimsiz Serbest Ajan X.

PurplePTSD’ler Josh Frey, Ocak ayında Simpson hakkında şöyle yazmıştı: “Bence Simpson, bu sınıftaki NFL’ye en hazır LB ve konumunda büyük bir hız ve vahşi rekabet gücü enjeksiyonu olacak.”

4. Cam Smith (Güney Karolina)

Erken Öncü
24 Eylül 2022; Columbia, Güney Karolina, ABD; South Carolina Gamecocks defans oyuncusu Cam Smith. Zorunlu Kredi: Jeff Blake-USA TODAY Sports.

Konum: Korner

Bu beyefendi, taslak sürecinden yaklaşık iki ay boyunca tartışmasız Vikingler için en çok sahte draft edilen oyuncu.

Smith, 2023 Vikings için üç taslak kategoriye uyuyor: A) Vikingler bu yaz sezonunda CB odalarını ne pahasına olursa olsun desteklemeli B) Smith, 23 numaradaki mevcut en iyi oyuncu olabilir. C) Vikingler seçimi yaptığında müsait olması için makul bir şans var.

Smith’in pro kompozisyonu, buna göre Taslak AğAtlanta Falcons CB AJ Terrell.

5. Jaxon Smith-Njigba (Ohio Eyaleti)

NFL Combine'ında Vikingler İçin İzlenecek 5 Oyuncu
22. New York Devleri — Jaxon Smith-Njigba, WR, Ohio Eyaleti. Sendikasyon The Columbus Dispatch. © Joshua A. Bickel / USA TODAY AĞI.

Konum: Geniş Alıcı

Vikingler gerçekten de 1. Tur taslak sermayesini geniş bir alıcıya yatırırsa, Smith-Njigba taraftarların istediği adamdır:

Gönderen Devin Jackson Philadelphia Sorgulayıcı bu ayın başlarında Ohio State ürünüyle bir Vikingler birliği tasavvur etti, “Justin Jefferson’ın bir yıldız olması ve Adam Thielen’in yaşlanmasıyla, Vikinglerin alıcıda başka bir gerçek oyun kurucuya ihtiyacı var ve Ohio State’den Jaxon Smith-Njigba, özellikle bir yaratıcı olarak bu kutuları kontrol ediyor. ve çoğunlukla yuvadan çalışan incelikli rota koşucusu.

Jefferson ve Smith-Njigba müthiş bir ikili oluşturacaktı.


Rapor: Kirk Cousins'in Sonraki Sözleşmesi için Ya Hep Ya Hiç

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/5-players-to

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir