NFL.com, Vikinglerin NFL’deki En Kötü Taslağa Sahip Olduğunu Öneriyor
Her yıl, NFL Draft uzmanları, biz onları NFL futbolunun tek bir görüntüsünü bile görmeden önce, draft derslerine notlar verir. biz burada morPTSD kesinlikle böyle bir fenomene karşı da bağışık değiller. Bununla birlikte, çoğu zaman, bu notlardan en azından birkaçının, birkaç yıl sonra yanlış olduğu ortaya çıkacaktır.

Bunu göz önünde bulundurarak, bir göz atalım Eric Edholm’un 2023 NFL Taslağından taslak notları. NFL.com yazarı, her takımın draftını 1’den 32’ye kadar sıraladı ve Minnesota Vikings tüm ligdeki en kötü draft notunu elinde tutma onuruna sahip.

Vikings Trade 87. Sıradan Düştü
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Indiana Kongre Merkezi’ndeki NFL karşılaşması sırasında. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Bu, NFC Kuzey bölümünün geri kalanından çok uzak, diğer üç takımın her biri ilk 10 içinde yer alıyor. Chicago Bears 8. sırada, Detroit Lions 9. sırada ve Green Bay Packers geldi. ilk 10’u tamamladı.

Edholm, Vikinglere altı seçim için birleşik “D +” notu verdi. Bu altı seçim elbette şunlardı:

  • 1. Raunt, 23. Seçim: WR Jordan Addison
  • 3. Tur, Seçim 102: CB Mekhi Blackmon
  • 5. Tur, Seçim 134: DB Jay Ward
  • 5. Tur, Seçim 141: DT Jacqueline Roy
  • 5. Tur, Seçim 164: QB Jaren Hall
  • 7. Tur, Seçim 222: RB DeWayne McBride

Edholm, bu taslaktaki tüm Vikingler seçimleri arasında McBride seçiminin favorisi olduğunu belirtti. Vikinglerin onu nerede draft ettiği, UAB’de ne kadar üretken olduğu ve Dalvin Cook’un geleceğiyle ilgili belirsizliğin Vikingler hücumunda temas kurma potansiyeli taşıdığı düşünüldüğünde bu anlaşılabilir bir favori.

NFL.com, Vikinglerin NFL'deki En Kötü Taslağa Sahip Olduğunu Öneriyor
13 Kasım 2021; Huntington, Batı Virjinya, ABD; DeWayne McBride’a koşan UAB Blazers (22), Joan C. Edwards Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Marshall Thundering Herd’e karşı koşuyor. Zorunlu Kredi: Ben Queen-USA TODAY Sports

Ayrıca, Vikinglerin bu taslakta erken bir CB seçiminin olmaması konusunda da oldukça temkinliydi. Minnesota bunun yerine WR Addison’daki tek ilk 100 seçimini kullanmayı seçti ve 87. genel seçimi San Francisco 49ers’a takas ettiler.

Bu geçerli bir endişe, özellikle de Edholm’un da belirttiği gibi, Deonte Banks’in Vikingler 23. sırada yer aldığı sırada müsait olduğu düşünülürse. Minnesota 2023 sezonuna Byron Murphy ve bir dizi kendini kanıtlamış oyuncuyla girecek. .

Vikingler Taslak Seçimi
10 Eylül 2022; Stanford, Kaliforniya, ABD; USC Trojans defans oyuncusu Mekhi Blackmon (6), Stanford Stadyumu’nda Stanford Cardinal’e karşı ilk çeyrekte futbolla koşuyor. Zorunlu Kredi: Stan Szeto-USA TODAY Sports

Edholm’un verdiği göz önüne alındığında Vikings çaylakları 2022 için ‘D’ notu aldıVikingler için biraz endişelenmesi mantıklı.

Sonuç olarak, acil taslak notların bir sınıf için “her şeyin sonu, her şeyin sonu” olmadığını yinelemeliyiz. Yine, NFL düzeyinde neler yapabileceklerini gerçekten değerlendirmeden önce bu adayların gerçekten sahaya çıktığını görmemiz gerekiyor. Bununla birlikte, Minnesota’nın ikincillerine biraz daha fazla ilgi gösterebileceği fikri tuhaf değil.

Yine de bu, Minnesota’nın ligdeki en kötü drafta sahip olduğu anlamına mı geliyor? Bu görülecektir. Belki de Andrew Booth Jr., Akayleb Evans, Blackmon ve Jay Ward’ın kombinasyonu grubu virajda dengeleyebilir.

Eski Bir Vikings QB, 2023'te USFL ile Yeni Bir Ev Buldu

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-worst-draft-nfl/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir