NFL, Chandon Sullivan’a Ceza Verme Zırhına SahiptiNFL, Chandon Sullivan'a Ceza Verme Zırhına Sahipti
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Chandon Sullivan. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yeniden öfkeli hissetmeye hazır olun.

Minnesota Vikings hayranları, serinin Indianapolis Colts karşısında NFL tarihindeki en büyük geri dönüşü yaptığı 15. Haftayı hatırlayabilir. Kevin O’Connell’in takımı 1. Yarıda soytarıca oynadı ve 2. Çeyreğin ardından düşük seviyedeki Colts’un 33-0 gerisine düştü. Daha sonra, Kirk Cousins ​​ve aniden sertleşen savunma sayesinde Minnesota farkı silerek uzatmada 39-36 kazandı.

Bazı korkunç görevliler, yol boyunca yarışmaya gölge düşürerek Vikinglerin geri dönüşünü daha da olasılık dışı hale getirdi.

Bu ilk vahşetti:

Ardından 2 numaralı vahşet:

Kaptın bu işi. Hakemler tarafından ne top kaybı + touchdown’a izin verildi, kutu skoruna girmeden önce skorborddan silindi. Ve ikinci gafta, Vikings köşe bağı Chandon Sullivan temelde çıldırdı – haklı olarak – ve sportmenlik dışı davranış nedeniyle 15 yarda ceza olarak işaretlendi. Sullivan daha sonra “öfkesini kaybettiği” için özür diledi.

NFL, Chandon Sullivan’a Ceza Verme Zırhına Sahipti

Radyo özürü yeterli değildi, NFL para cezasına çarptırıldığı için Sullivan ceza için Cuma günü 9.444 dolar. Bunları uyduramazsın. NFL makul bir şekilde geçmişin geçmişte kalmasına izin verebilirdi – ama puro yok.

NFL'de Saflık Vardı
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; New England Patriots sıkı son Hunter Henry (85), başlangıçta Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Chandon Sullivan olarak bir touchdown olarak yönetilen bir pası yakalar. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Ve para cezası gerçekleşti sonrasında NFL, bu hafta başlarında ikinci gaf nedeniyle hatasını kabul ediyor gibi görünüyordu. NFL Hakemlik Başkan Yardımcısı ESPN’e söyledi, “Bir baktık ve top düştüğünde koşucunun hala yukarıda olduğunu hemen anladık. tarafından net bir iyileşme olduğuna dair iyi bir görüşümüz vardı. [Sullivan]. Ancak sahadaki karar, koşucunun temas nedeniyle yere düşmesiydi. Tek yapabileceğimiz, toparlanma noktasında topu Minnesota’ya vermekti.”

Hakemler, sadece Sullivan’ın “muhtemelen gol atacağı” varsayımıyla, beceriksizce yapılan bir görüşmeden sonra oyunu yeniden etkinleştiremezler. Bunun yerine, hakemler topu Minnesota’ya verdi ve neyse ki onun iyiliği için, gerisi tam anlamıyla tarih oldu.

Açıklandı: İzlenecek 10 Vikings-Packers Hikâyesi
Green Bay Packers defans oyuncusu Chandon Sullivan. © Mark Hoffman, Mark Hoffman/Milwaukee Journal S, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla Packers News.

NFL ayrıca Colts DT DeForest Buckner’a Kirk Cousins’e yoldan geçenleri sertçe söylediği için 15.914 $ para cezası verdi.

Sullivan’ın cezası, Vikingler için sezonun üçüncü önemli olayı. 6. Haftada Dalvin Cook, Miami’de bir touchdown kutlaması olarak topu tribünlere attığı için para cezasına çarptırıldı. İki hafta önce, Alexander Mattison bir skordan sonra son bölgede küçük bir twerk yaptığı için kenetlendi.

Viking, Küçük Bir Twerking İçin Para Cezasına Uğradı
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings, Alexander Mattison’a koşuyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

Vikingler, Noel arifesinde Giants’ı ağırlıyor – hatta belki hakem gaflarından ve oyuncular için para cezalarından bile kaçınıyor – ve kazanmak için dört puanla tercih ediliyor. Minnesota, %5 Super Bowl kazanma olasılığıyla Philadelphia Eagles’ın ardından NFL’deki en iyi ikinci rekoru elinde tutuyor. başına FiveThirtyEight.com.

Sullivan’ın 59.9’u var Profesyonel Futbol Odağı seviye 15 hafta boyunca ve 51 top çalma, 6 defans pas ve 2 mağlubiyet kaydı kaydetti.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/the-nfl-had-the-gall

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir