NFL Analisti Vikinglerin Taslakta Bir Mücevher Oyun Kurucusu Bulduğunu İddia EdiyorNFL Analisti Vikinglerin Taslakta Bir Mücevher Oyun Kurucusu Bulduğunu İddia Ediyor

3 Eylül 2017; Landover, MD, ABD; ESPN yayıncısı Todd McShay, FedEx Field’da Batı Virginia Dağcılar ile Virginia Tech Hokies arasındaki maçtan önce kenarda yürüyor. Zorunlu Kredi: Ben Queen-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings, 2022 NFL Draft’ında Lewis Cine (S), Andrew Booth (CB) ve Brian Asamoah’ı (LB) eklemek için ilk dört seçimden üçünü kullanarak savunma personeline yüklendi.

Diğer seçim, LSU’dan ofansif bir yan hakem olan Ed Ingram’dı.

Bundan sonra, yeni genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, birkaç potansiyel oyun kurucu buldu. Ve bunlardan biri radarı aktif hale getirdi. ESPN taslak analisti Todd McShay.

Adı Ty Chandler, Kuzey Carolina’dan kaçan biri.

NFL Analisti Vikinglerin Taslakta Bir Mücevher Oyun Kurucusu Bulduğunu İddia Ediyor
3 Şubat 2022; Las Vegas, NV, ABD; West, Ty Chandler’ı kovalıyor. Zorunlu Kredi: Stephen R. Sylvanie-USA BUGÜN Spor

Adofo-Mensah, Chandler’ı beşinci rauntta buldu, bu pozisyonları dolduran adamlar son zamanlarda draft önemi azaldıkça, stoperler için nadir bir yer değil.

McShay Chandler ilavesi hakkında şunları söyledi: Minnesota’da, “Bu adamı seviyorum – tüm draft sınıfındaki en sevdiğim oyunculardan biri.”

“Beşinci seçimde olmasına şaşırdım ve tebrik ederim Minnesota, geriye doğru koşmaya başladın. Ama zaten Dalvin Cook’ta oldukça iyi bir taneleri var. Yani, harika bir yedek. Bunu böyle koyalım.”

Chandler, Vikingler ile öne çıkarsa, muhtemelen 2023’te gerçekleşecek. McShay Cook konusunda haklı – mevcut RB1 sezon başına yaklaşık 12 milyon dolar kazanıyor – ve Alexander Mattison’ın bir yıl daha sözleşmesi var. Ekip ayrıca arka alanda hızlı Kene Nwangwu’yu sergiliyor.

NFL Analisti Vikinglerin Taslakta Bir Mücevher Oyun Kurucusu Bulduğunu İddia Ediyor
3 Mart 2022; Indianapolis, IN, ABD; North Carolina Tar Hels, Ty Chandler’ı kovalıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Ancak Vikings hayranları, Cook’un sakatlık nedeniyle yılda en az 2-3 maç kaçıracağını biliyor. Mattison da bir veya iki yarışmayı kaçırmaya meyillidir. Bu durumda, Chandler ve Nwangwu bekliyor olacaktı.

Aksi takdirde, McShay’in kehanetini gerçekleştirmek için Minnesota, uygun görürse önümüzdeki sezon Cook ve Mattison’dan ayrılabilir. Mattison muhtemelen sona eren çaylak anlaşması nedeniyle gitmiş kadar iyi ve Cook’un 2023 sözleşmesinde bir vazgeçme maddesi var. Vikings ile geleceği esasen Minnesota’da kalma arzusuna ve takımın 2022’de nasıl performans göstereceğine bağlı. 8-9 ya da daha fazla melodiyi tekrar bunaltırlarsa, Chandler ve Nwangwu ile “taze” başlamak bazı kutuları işaretleyebilir.

Ne olursa olsun, lig, QB olmayan ana hücum pozisyonları olarak geniş alıcılara geçtiğinden, bu modern NFL döneminde sonraki turlarda RB mücevherleri bulunabilir. Ve McShay, Chandler’ın Vikings seçiminden etkilendi.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Akıncılar Tarafından Vikinglerden Çalınan Adam
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/nfl-draft-2022/nfl-analyst-claims-vikings-found-a-gem-playmaker-in-draft

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir