NFL 5. Hafta Maç Özetleri10 Ekim 2022 12:54 tarihinde yayınlandı (İngiltere Saati)

NFL Hafta 5 Perşembe’den Pazar’a kadar her maçın özetleri:

Indianapolis Colts 12, Denver Broncos 9
Chase McLaughlin dört gol attı ve Colts, Broncos’u düşük puanlı bir ilişkide devirdi. Brandon McManus, Denver’ın gol mesajlarını yalnızca altı başarılı üçüncü aşağı dönüşüm içeren bir eşleşmede üç kez paylaştı.

New York Giants 27, Green Bay Packers 22
Saquon Barkley, Giants’ın Londra’daki Packers’ı sersemletmesine yardımcı olmak için iki yarda bir touchdown koşusu ile çılgın bir ikinci yarı geri dönüşünü tamamladı. New York’tan Daniel Bellinger ve Gary Brightwell de G-Men için kısa koşularda gol attı.

Buffalo Bills 38, Pittsburg Steelers
Josh Allen dört gol attı ve Bonolar Steelers’ı Highmark Stadyumu’nda dövdü. Gabe Davis’in 171 yard ve iki skor için üç resepsiyonu vardı ve sağlam bir Buffalo savunması Pittsburgh’u 54 acele yarda sınırladı.

Los Angeles Chargers 30, Cleveland Browns 28
Austin Ekeler iki gol attı ve Chargers’ın Browns’ı yenmesine yardımcı olmak için 199 koşu ve karşılama yarda saydı. Nick Chubb, Cleveland için bir çift touchdown ile 17 taşımada 134 yard koştu.

Minnesota Vikings 29, Chicago Bears 22
Kirk Cousins ​​geç bir gol attı ve Vikingler üzgün Ayıları yendi. Dalvin Cook 94 yarda koştu ve bitiş bölgesini iki kez buldu, David Montgomery’nin dokuz yarda bir touchdown scamper’ı vardı.

New England Patriots 29, Detroit Lions 0
Nick Folk beş saha golü attı ve Rhamondre Stevenson, Patriots Lions’ı boşa çıkarken 161 yarda koştu. Çaylak oyun kurucu Bailey Zappe 188 yard ve bir gol attı.

New Orleans Saints 39, Seattle Seahawks 32
Taysom Hill dört touchdown yaptı ve Saints, Seahawks’ı yendi. Hill ve Alvin Kamara 100 metreden fazla koşarken, Seattle’dan Geno Smith üç gol attı.

New York Jets 40, Miami Dolphins 17
Michael Carter iki sayı için koştu ve Jetler Yunusları üzdü. Breece Hall, Braxton Berrios ve Zach Wilson birer gol için koşarken, Miami’den Raheem Mostert 113 yarda ve bir skora sahip oldu.

Tampa Bay Korsanları 21, Atlanta Şahinleri 15
Leonard Fournette iki gol attı ve Bucs’ın Falcons’u kesmesine yardım etmek için 137 koşu ve karşılama yarda attı. Tom Brady 351 yarda geçti ve Mike Evans 81 yarda dört pas yakaladı.

Tennessee Titanları 21, Washington Komutanları 17
Derrick Henry 102 hızlı yarda, bir çift kısa konma koşusuna sahipti ve Titanlar Komutanları yenmek için geç bir müdahale kullandı. Dyami Brown, Washington’u 105 yard ve iki skorla önde götürdü.

NFL 5. Hafta Maç Özetleri
Minnesota oyun kurucu Kirk Cousins, Vikingleri 6. Haftaya doğru 4-1’lik bir rekora götürdü.

Houston Teksaslılar 13, Jacksonville Jaguarlar 6
Dameon Pierce, Texans’ı Jaguar’ları geçmek için 99 yarda koştu ve bir gol attı. Ka’imi Fairbairn, Houston’ın sezonun ilk galibiyetini kazanmasına yardımcı olmak için bir çift uzun saha golü attı.

San Francisco 49ers 37, Carolina Panthers 15
Jeff Wilson 120 yard koştu ve 49ers’ın Panthers’ı bozguna uğratmasına yardım etmek için bir gol. Tevin Coleman bir skor için koştu ve San Francisco 22 ilk inişi toplarken bir gol pası aldı.

Dallas Kovboyları 22, Los Angeles Rams 10
Tony Pollard 57 metrelik bir sayı koşusunda serbest kaldı ve Dallas, Rams’ı yenmek için inatçı bir savunma kullandı. DeMarcus Lawrence, Dallas’ın üst üste dördüncü maçını kazanmasına yardımcı olmak için 19 yarda koştu.

Philadelphia Eagles 20, Arizona Kardinalleri 17
Jalen Hurts, iki yarda touchdown için koştu ve Eagles, yenilmemesi için Cardinals’i geçti. Cameron Dicker, Philadelphia’nın dar galibiyete çentik atmasına yardımcı olmak için iki saha golü attı.

Baltimore Kuzgunları 19, Cincinnati Bengals 17
Justin Tucker, Ravens’ı Bengals’i geçmek için süre sona erdiğinde maçı kazanan oyuncu da dahil olmak üzere dört saha golü attı. Lamar Jackson bir gol attı ve 12 koşuda 58 yarda koştu.


Kaynak : https://worldinsport.com/nfl-week-5-game-recaps/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir