Ndamukong Suh + Vikings FA Tartışmalarının DurumuNdamukong Suh + Vikings FA Tartışmalarının Durumu

24 Kasım 2019; Atlanta, GA, ABD; Tampa Bay Buccaneers, Ndamukong Suh’u nakavt ediyor. Zorunlu Kredi: Dale Zanine-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Temmuz ayında oyun kurucu Nate Stanley’den feragat ettiğinde, bazıları kadro değişikliğinin Ndamukong Suh serbest oyuncu tartışmalarına bir geçiş olduğuna inanıyordu. Ancak Vikingler, Shaun Beyer adında derin bir sona imza attılar.

Bununla birlikte, Suh serbest bir oyuncu olmaya devam ediyor ve Minnesota’nın hala gelecekteki Hall of Famer ile ilgilendiği bildiriliyor.

Para yolunda olsa da, göre Darren Wolfson’dan KSTP Minneapolis’te. Wolfson Perşembe günü Vikinglerin Suh’a olan ilgisinin devam ettiğini söyledi üzerinde SKOR Kuzey’in YouTube şovu, “Bugün onu seve seve götürürlerdi. Onu yarın antrenman sahasında görmeyi çok isterler ama çok özel bir fiyatla. Suh’un aradığı ve Vikinglerin yapmak istediği şey, benim anladığıma göre iki taraf pek de yakın değil.”

Mor Söylenti Değirmeni: Ndamukong Suh ve Vikingler, Mayfield + Seattle, Rudolph'un Yeniden Birleşme Bildirisi
25 Ekim 2020; Cennet, Nevada, ABD; Tampa Bay Buccaneers defansif Ndamukong Suh ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

35 yaşındaki Suh, kariyerinde sakatlığı nedeniyle hiç maç kaçırmadı. Teflon kadar dayanıklı, ancak 2021’de 49.4 puan alarak kötü bir sezonla karşılaştı. itibaren Profesyonel Futbol Odağı. 2010 yılında lige girdiğinden beri Suh, Detroit Lions, Miami Dolphins, Los Angeles Rams ve Tampa Bay Buccaneers için oynadı. 2020’de Buccaneers ile bir Super Bowl kazandı.

Suh-to-Vikings hakkındaki şamata Haziran ayında bir tweet ile başladı. USA Today’in Tyler Dragon.

O zamandan beri, Vikingler’de defans oyuncusuyla sözleşme imzalamak için bekle ve gör oldu. Tüm NFL takımları için istediği fiyatın, GM’lerin yaz sonunda bu kadar teklif etmeye istekli olduğundan daha yüksek olduğu bildiriliyor.

Beş kez Pro Bowler ve üç kez First Team All-Pro olan Suh, zaman zaman asi bir üne rağmen istifa ettiğini söylediğinde muhtemelen Hall of Fame indüksiyonuna gidiyor. Sahadaki bazı tuhaflıklar nedeniyle Suh, daha genç bir adam olarak “kirli” olarak etiketlendi.

Suh, Lions, Dolphins, Rams ve Buccaneers ile kariyerinde 70.5 çuval kaydetti.

Ndamukong Suh + Vikings FA Tartışmalarının Durumu
29 Aralık 2019; Tampa, Florida, ABD; Tampa Bay Buccaneers, Ndamukong Suh’u nakavt ediyor. Zorunlu Kredi: Jasen Vinlove-USA TODAY Sports.

4 Ağustos itibariyle, Minnesota’nın üst sınırı yaklaşık 8,7 milyon dolar ve muhtemelen kullanmakla ilgilenmiyor. tüm bunun üzerine Suh. 8,7 milyon dolar, Ağustos ayı başlarında NFL’deki en düşük 12. oldu.

Vikingler Suh ile ortak bir zemin bulamazlarsa, Eylül ayında başlangıç ​​olarak büyük olasılıkla Armon Watts’a yaslanacaklar. Watts, 2021’de oldukça iyi performans gösterdi, ancak üretimin her zaman bir aykırı değer olma ihtimali var. Suh ise Minnesota kışının soğuğu kadar tutarlı.

Adofo-Mensah, Suh’u elde etmek için bir yol bulursa, Vikinglerin savunma hattı, özellikle isim tanıma açısından öne çıkacaktı:

  • KENAR: Danielle Avcısı
  • DE: Harrison Phillips
  • NT: Dalvin Tomlinson
  • DT: Ndamukong Suh
  • KENAR: Za’Darius Smith

Vikingler savunması, geçen yıl izin verilen yardalarda 30. sıradaydı – ancak çuvallarda ikinci.


Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).


Ndamukong Suh + Vikings FA Tartışmalarının Durumu

Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-status-of-ndamukong-suh-vikings-fa-discussions

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir